/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz :cool::cool:

Haydi buyrun geliN hatunlar heyecan ve aşk dolu bekleyişlerimiz birlikte olsun sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz olsun inşallah :emir_bebek::anneadayı:

S smnmrn
@bebegim seni bekliyorum

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:
  1. @yagmur1978yagmur 27 kasım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  2. @Hnf sllms 29 kasım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  3. @Esaskiz43 1 aralık
  4. xruyax xruyax 5 aralık
  5. @Zeroselo 5 aralık
  6. @darkgirl1906 6 aralık
  7. @Hijyenik 6 aralık
  8. @Aicha zeynep 6 aralık
  9. Forever07 Forever07 7 aralık
  10. @beren20 7 aralık
  11. @kimmimmm 9 aralık
  12. @yeniden09 9 aralık
  13. simarik83 simarik83 20 Aralık
  14. @ilk heyecan 20-21 Aralık
  15. @bglm 21 Aralık
  16. @Beyazmelek16 23 Aralık
benim de bat 1 aralık :) inşallah bu ay olur belirtilerim var ama hayırlısı olsun :)

Yok normal test yaptım cnm . Ama çıkacagı varsa çıkardı diğer arkadaşlarda 3 gün 4 gün kala çıkıyo bn bi de erken yumurtladığımı düşünüyorum

Topiğimizin ilk hamişi S smnmrn :KK200::emir_bebek::anneadayı: bat 7 kasım iken 6 kasım da yaptığı test negatif çıkmıştı
9unda pozitif göründü, hemen ümitszlğe düşme canım :KK36:

Evet canım çok silikte olsa vardı. Sonra erken gebelik testinde bayagi belirgin çıkmıştı. Hatta burda da paylasmistim resmi.Kanda da 9.78 çıkmıştı. Neyse artık kısmet değilmiş demekki.insallah adet gecikmez bende onun derdindeyim şimdi. Hiç ağrım yok gecikecek sanki
yani kesim kimyasal öle mi :KK43:
hayırlısı olsun hakkında inşallah nasip :KK51:
olamk için ilaç falan yok mu acaba:KK51:

hoşgeldin :KK200: nedir belirtilerin :KK48::KK48: hadi inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hoşbuldum saol canm :) ya belkide psikolojiktir bilemiyorum bu kadr erken belirti olur mu bilemedim :) çok uyuyorum geceleri uyuyamazdm artk erkenden uyuyorm sabah kalkıyorm snra tekrar uyuyorm :KK70: snra karnmın alt bölgesi bu ay değişik bi sertlikte , kasıklarmda ara ara ağrı oluyo ama çok hafif. bi de dün gece afedersinz eşmle ilşki yaşadk ilşkiden snra benden bi iki damla kan geldi . sabah kalktığmda akıntı ile beraber geldi . ama şuan burda yani Çinde saat 15:46 ve öğlen 12den beri kan falan yk sadece bol akıntı var . enfeksiyon da olabilr diye çok da ümitlenemiyorm ama yumrtlama günlermde ilşki yaşadk hamile de olabilrm :)

hoşbuldum saol canm :) ya belkide psikolojiktir bilemiyorum bu kadr erken belirti olur mu bilemedim :) çok uyuyorum geceleri uyuyamazdm artk erkenden uyuyorm sabah kalkıyorm snra tekrar uyuyorm :KK70: snra karnmın alt bölgesi bu ay değişik bi sertlikte , kasıklarmda ara ara ağrı oluyo ama çok hafif. bi de dün gece afedersinz eşmle ilşki yaşadk ilşkiden snra benden bi iki damla kan geldi . sabah kalktığmda akıntı ile beraber geldi . ama şuan burda yani Çinde saat 15:46 ve öğlen 12den beri kan falan yk sadece bol akıntı var . enfeksiyon da olabilr diye çok da ümitlenemiyorm ama yumrtlama günlermde ilşki yaşadk hamile de olabilrm :)

o teee çinlerden gelmişsin tekrar hoşgeldin o vakit :KK200::KK48::KK48:
kesin hamilesin test yaptın mı erken gebelik:cool:
seni hemen ekliyorum listeye, ayrılma aramızdan bari:KK51::emir_bebek::anneadayı:
topic hamiş dolsun istiyorum aminnnnnn hayırlsııyla inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ilk çocuk mu nasipse:anneadayı:

o teee çinlerden gelmişsin tekrar hoşgeldin o vakit :KK200::KK48::KK48:
kesin hamilesin test yaptın mı erken gebelik:cool:
seni hemen ekliyorum listeye, ayrılma aramızdan bari:KK51::emir_bebek::anneadayı:
topic hamiş dolsun istiyorum aminnnnnn hayırlsııyla inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ilk çocuk mu nasipse:anneadayı:
çinde doktora gitmek işkenceden başka bişey olmadığı için burdaki kişilerden bilgi almayı daha doğru buluyorm o yzden buradyım hamile olana kadar hatta olduktan snraya kadr bile inşallah :) nasip olursa ilk çocuk ama 3 aydır deniyorm. eşim çin içinde şehir dışlarına çıkıyor sürekli o yüzden sadece bu ay yumurtlama günlerime denk getirebildim :)

hiçbişiy yok rüyada görmedim :KK70::KK70:
belimdeki kemer biraz sıkıyor o kadar belirtimi acaba :KK70::KK70:
asıl belirtiler sendeydi ne durumda miğde bel
bir garip hal içindeyim belim devam ara ara gögüsüme bisi batıo gibi oluyo kayboluyo
daha simdide aynısı kasıgıma oldu battı gitti:KK70:

çinde doktora gitmek işkenceden başka bişey olmadığı için burdaki kişilerden bilgi almayı daha doğru buluyorm o yzden buradyım hamile olana kadar hatta olduktan snraya kadr bile inşallah :) nasip olursa ilk çocuk ama 3 aydır deniyorm. eşim çin içinde şehir dışlarına çıkıyor sürekli o yüzden sadece bu ay yumurtlama günlerime denk getirebildim :)
Çin işkencesi yani :KK70::KK70::KK70: Ben de 3. denemeyi haftaya yapıcam hayırlısı bakalım :KK71:

çin işkencesi her alanda geçerli demek ki:KK48::KK48:
çok memnun oluruz topiccek:KK48::KK48:
bizlerinde çoğu aynı hadi inşallah bu ay tuttumşnuzdur:emir_bebek:
diğer aylarda böyler belirtilerin yoksa belli gibi zaten :KK6::rolleyes::KK8::KK73:
nettende sipariş verebilrisn canım istersen gebelik testi erken test filan

aynı iğrenç espiriyi yapmak kankii :KK70::KK70::KK70:
çin işkencesi evet :KK70: dahaa önce böyle şeyler olmamıştı ayrıca ben 47 kilo çok zayıfım yemek yemeği sevmem :KK70: ama bu son 4 gündür gece gündüz midem sürekli aç :KK70: pskolojik de olabilr çok istediğim için ama ne bileyim :KK70: eşim gelirken erken test getircek yarın sabah uyanır uyanmaz denicem bakalm hayırlısı ya :)

X