/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bende 29 yasindayim canim. 9 aydir olmuyor. Bende 1 yil beklemek istiyorum ama esimin ailesinin baskisindan bunaldim
anlamış değilim bu baskıları ben ya insanın pskolojini bozuyolar neyse sen yinede takılmamamya çalış zor biliyorum ama çalış ama sağlam bir dr. git bakalım ne olcak bend e11 aydır deniyorum son ayım artık nasip şimdi inofolic kullanıyorum bakalım ne olcak

ahhh o baskılar kızlar dün akşm annemle yengmlere gttik bi kaç kişi yakın çevremden hamile ve bendn önce evlenen hepsi yengmler hemn işte doktra gtsene demeye başladı dedim bizm şükrler olsn bi problemmz yok dha geçen ki adetmde gttim muayene etti sadece kanda pıhtılaşma var ona da ilaç verdi dedim hemn bana yöeliyo benm hayatım zaten kolay bi hayt değil ki hemn hamile kalayım kolay gecsin benm hayatım hep zorluklarda sağlık versn ALLAH napaılm yani bzler zaten üzülüyorz sz bari germeyin bizi ki bu yengemn 9 sene çocuğu olmamış beni en ii anlamsı gerekrken sürekli laf ediyolar

öyle oluyor bağzen en meded umduğun bile olmuyor zaman bi ilaç rabbim en büyük tesellimiz sıkmayalım canımızı o en güzelini eyler

Yeni güncel listemiz hatunlar
simarik83 ve Beyazmelek16 aralık hamişi olmak istediler hadi hayırlısıyla inşallah
Y yagmur1978yagmur sende son durumlar nasıl canım

Yeni güncel listemiz hatunlar
simarik83 ve Beyazmelek16 aralık hamişi olmak istediler hadi hayırlısıyla inşallah
Y yagmur1978yagmur sende son durumlar nasıl canım
Canim
Bende adet olmayı bekliyorum ama hiç ağrım sancim yok .hala ara ara cook az kahverengi lekelenme oluyor.bugun yine gebelik testi yaptım 2.cizgi hiç görünmüyor. Değerim sifirlandi sanırım .bakalım beklemedeyim.

hayırlısı olsun inşallah
ilk yaptıklarında çizgi vardı oysa dimi

hayırlısı olsun inşallah
ilk yaptıklarında çizgi vardı oysa dimi
Evet canım çok silikte olsa vardı. Sonra erken gebelik testinde bayagi belirgin çıkmıştı. Hatta burda da paylasmistim resmi.Kanda da 9.78 çıkmıştı. Neyse artık kısmet değilmiş demekki.insallah adet gecikmez bende onun derdindeyim şimdi. Hiç ağrım yok gecikecek sanki

Inofolicigi bende kullandim bir ay sonra biraktim

geçmiyor günler yar yar yar geçmiyor günler ahhh ahhh özcan deniz den hepimize gelsin:) valla eşimin sperm sonuçları ekte . bu ay ilk ciddi denemelere başladık inşallah tutar yarabbim.

Eklentiler

• 12241540_10153843874424063_4751304542030828726_n.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…