/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

BÖYLE DİYENLERE KULAKLARINI TIKA KUZUM RABBİME SIĞIN AĞZI OLAN HERKEZ KONUŞUR HATTA ONUN ÇOCUĞUNU KISKANDIĞINI BİLE DÜŞÜNÜRLER ( Kİ BEN YAŞADIM) HALBUGÜ KİMSEYİ KISKANMAM ÇEKEMEZLİK YAPMAM BIRAK AĞZI OLAN KONUŞSUN RABBİM HERKEZE İÇİNDEDE BİZİM EN HAYIRLISINI VERSİN BELKİ BEKLEMEK BİZİM SINAVIMIZDIR GÜL GEÇ Kİ HAYAT BİZE GÜZEL OLSUN

canımsın bak ne güzel dedin şu hayatta herkesin bir imtihanı var dediğin gibi
şükredecekte ne çok sebebimiz var sağlıklı olmamız yuvamızda mutlu olmamız inşallah tez vakitte bebişlerimizde gelicek
Allah'ım inşallah ikinizinde bu ay hamişim kızlar dediğinizi okuyayım duyyaımmmm öyle mutlu olurum ki tarifsiz kendimden çok size sevinirim inanın bu ay tutsa inşallah

kendi çevremden duyduğum mucizevi şeyleri paylaşmak istiyorum sizle kızlar
mesela bir yakınım seneler olmamış eyüp sultana gitmiş duaya, sonrasında o ay Rabbim nasip etmiş, biri beykozda ki hz yüşa'ya gitmiş
ne bilim biri kandil gecesymiş 100 rekat namaz kılmış Bence bunlar çok çok önemli ve değerli
sizde bunun bilincinde ve inancında olduğunuz için paylaşıyorum ve belkide gittiniz bilemiyorum tabi
keşke buluşma imkanımız olsa hep beraber gitsek değil mi

kimmimmm Hijyenik

ALlah razı olsun canım isteyen herkeselere nasip etsn Rabbm anne olmayı 2.5 senedr istiyrz 2 düşüğüm var enson nisan ayında düşük yaptım adım büşra canm haklısın kulun kula duası en güzelisennde güzel haerlerni alalım canm 2015 gider ayak bizmde yüzümzü güldrsün inşaalah mucizelre inanırm duyduğm bütün duaları yaptım canm bi vakti var umarm yakındr vakitt

istanbulda değilm canm o tür yere pek gtmedm ama çok dualr edyrm rabbim kabul etsn inşallah inanarak yapımak önemlii

istanbulda değilm canm o tür yere pek gtmedm ama çok dualr edyrm rabbim kabul etsn inşallah inanarak yapımak önemlii

Amin ecmain inşallah
tabiki inanmadan ne önemi var ettiğimiz duaların
kızlar isterseniz salatı tefriciye okuyalım her hafta birimize olsun
ne dersiniz cumaya duasını yapalım, veyahutta önerileriniz avrsa ben varım inşallah

inşallah yakın canısı
moral bozmak yok ilk şartımız bu okiş
inşallah üçüncü gebeliğin hayırlısı ise bu ay ve sağlıcakla olsun tez vakit olsun inşallah
7 aralığa özel 7 bebiş benden sana

Hijyenik kuzum ya 7 aralık yazmışım 6 aralık olacaktı
adetin gecikcek ya o yüzden inşallah
7 aralıkta müjdeli haber bekliyoruz

favorimsin bayılıyorum sana ve yorumlarına ya 7 bebiş he inşallah rabbim herkezin gönlüne göre verir ya ama salatı tefriciye okuna bilir

favorimsin bayılıyorum sana ve yorumlarına ya 7 bebiş he inşallah rabbim herkezin gönlüne göre verir ya ama salatı tefriciye okuna bilir

bende sana bayılıyorum napcezz
kuzum 7 rakamı benim uğurlu rakamım o yüzden 7 bebek koydum her biri birimizin olsun sağlıcakla

7 üzerine çok çok örnekler var ve kitabımzda Kuran- kerim de var
Allah'ın yedi kudreti deriz mesela...
Bu ayet, 1/Fatiha suresi’ne atıf yaptığı söylenmektedir, malumu ise Fatiha’nın 7 ayet oluşudur.
vb. örnekler çok

Gökkuşağı 7 renktir. Büyük Ayı takım yıldızı 7 yıldızlıdır. Dünyada 7 ana kıta vardır. Gökyüzü 7 kattır. En çok tanınan ve bilinen gül çeşidi “ 7 Veren Gülü”dür. Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesi vardır. Rio, Roma ve İstanbul 7 tepe üzerine kurulmuş şehirlerdir.

Bir Haftada 7 gün vardır. Dünyanın harikası 7 dir. Müzikte 7 nota vardır. Yeryüzünde 7 temel renk vardır. James Bond 007 dir. Hürmüz 7 kocalıdır. Pamuk Prenses’in 7 tane cücesi vardır. ATATÜRK 7 harftir.

Hijyenik kuzum ya 7 aralık yazmışım 6 aralık olacaktı
adetin gecikcek ya o yüzden inşallah
7 aralıkta müjdeli haber bekliyoruz
ayy canm benm çok teşekkür inşallah evet Allah söyletmştr belki 7sinde test yapmam gerekiyo 1 gün geçince inşaalah dualarımz kabul olur çok isterm okumayı ama çok yoğun çalışıyorm yetiştiremzsem çok üzülürm 41 meryem okdum geçen hafta bitti Allah kabl etsn ama çalışnca zor oluyo ama sayısız okurum

eşimle bizimde şanslı sayımız 7 eşime 8 rakamı uğur getrr
7 haziran eşimn benm 14 mart doğm tarihi 7 rakam var aramzda tarihlerin yani
daire nomuz 7, daha bi sürü şeyler :)) 8.ayda da inşallh miniğimzi kucagmza alırz eşimn uğru devam eder

Bende 29 yasindayim canim. 9 aydir olmuyor. Bende 1 yil beklemek istiyorum ama esimin ailesinin baskisindan bunaldim

yaaa çok güzel maşallah inşallah öle olur canım
bizimde eşimle tanışma tarihimiz 07.12 idi
ve her ayın 7sini tebrikleriz birbimizi hep
nikahımız da 07.07 - ilişkimizin 7. senesinde 7. ayında ve 7. gününde kıymak tevafuk oldu
bebiş bakalım hangi 7 lere gelecek

Allah kabul etsin canım

inşallah bak size ikinzden bi parça hediyenz olur bebiş 7 aralık bize bebiş getir sağlıcakla :)))

Ay inşallah hayırlı haber olur test almak istiyorum ama dışarı çıkmak için fırsat bulamıyorum kızlar. Bu ay bnm hsg sonrası ilk ayım ve şimdiye kadar adetten önce olan belirtilerimden farklı şeyler var . Ama ümitlenmek istemiyorum hsg den olabilir. Çünkü karnımı aşırı rahatlattı hsf ilk günden beri farklıyım zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…