/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

benim mide bulantım hiç yoktu ama sanki bunalıcakmış gibi midem bir hoş oluyor ara ara sadece sabahları okadar acıkınca mesela bir tuhaf oluyorum

annem sefaköyde oturuyor benim inönüi mah. sen nerdensin
neeeeeeeeeeeeeeeeeee
kız inönü mah benim akrabalarla doluuuuuuuuuuuuuuu
ben çok gidiyorum
bi arkadaşım doğum yaptı
ona soaryım oraya gidin çok emnun doktorundan hastanesinden

neeeeeeeeeeeeeeeeeee
kız inönü mah benim akrabalarla doluuuuuuuuuuuuuuu
ben çok gidiyorum
bi arkadaşım doğum yaptı
ona soaryım oraya gidin çok emnun doktorundan hastanesinden

aaaa ciddi olamazsınnn oha ya nerden bulduk böyle birbirimizi lenn çok sevindirik oldumm

sefaköy kültür merkezini biliyon mu sen oraya 5 dk ev

aaaa ciddi olamazsınnn oha ya nerden bulduk böyle birbirimizi lenn çok sevindirik oldumm

sefaköy kültür merkezini biliyon mu sen oraya 5 dk ev

senin ev dimi bide annem yazıyor orda anlamadım
ben alışveriş merkezi var hani adı aklıma gelmedi orayı biliyorum
karakol var parktan sonra orayı biliyorum
amcamlar orda, kuzenler orda bide kardeşim dediğim arkadaşm orda
doğum yapan dediğim işte

annemler orda benimde ben şuan esenlerde oturuyorum ama ev aldık yine o tarafa gfitcem yani armoniparkı diyorsun annem orda çalışıyor benim ayrıca dediğin yerleri biliyorum çok sevindim

işte bu olay benim başarımmm
hoşgeldin hatunların has maddesiiiiiii
özledim ula niye gelmiyon bakim
ille atraksiyonlar mı yapmak lazım
yavrum ben yanlıs işi yapıyorum ıtlik benim neyime ben atraksiyonlu hatunum bi polislik yakısrdı bana
öyle düz seylere gelemiyorum bi aksiyon olcak ben gelcem

hahahahhaha neler karıstırıyorsun yine öyle

aa hayırlı olsun sag salim kucagına almayı nasip etsin

bayadr girmiyodum herkes hamis kalmıs :))

annemler orda benimde ben şuan esenlerde oturuyorum ama ev aldık yine o tarafa gfitcem yani armoniparkı diyorsun annem orda çalışıyor benim ayrıca dediğin yerleri biliyorum çok sevindim
abi çok iyi yaaaaaaaaaaauçtum uçtum süperrrr
hayırlı olsun evinde gülümmm, yeni mi aldınız Allah bizede nasip etsin biz kiradayız malesef halen

yavrum ben yanlıs işi yapıyorum ıtlik benim neyime ben atraksiyonlu hatunum bi polislik yakısrdı bana
öyle düz seylere gelemiyorum bi aksiyon olcak ben gelcem

dimi yavv ne öle otur bilgde iki üç çizik at sonra film izle rahatlık batıyor tabi

hahahahhaha neler karıstırıyorsun yine öyle

içimde tuttuğum yetti dedim attım iyi oldu rahatladım

abi çok iyi yaaaaaaaaaaauçtum uçtum süperrrr
hayırlı olsun evinde gülümmm, yeni mi aldınız Allah bizede nasip etsin biz kiradayız malesef halen

bende çok sevindim kuzummm yaaaa harbi istesen denk düşmez böyle bizim ev muhabbetleri karışık uzun hikaye ama ev aldık 3 yıla borcun büyük çoğunluğu biticek inş şimdilik kv ile yaşıyoruz esenlerde oturduğumuz daire eşimin hakkı eski meski ama yapcak bişi yok bakalım durumlar ne gösterecek

hakkınızda hayırlısı nasıl ise öle olsun kuzucummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…