/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

hahahaha çok fenasın kuzucumm ya :KK70: :KK70: iyi demişsin ama hatırlamamak mümkün mü ya o lafları pis görümcenin:KK20:

sende hamiş olda senin nazını çekelimm canım istediiiiiii :KK70:

günlük olayı ilk gebeliğimde başlamıştım boş olunca eşimde baya bir zaman sonra bulmuştu biraz duygusallaşmıştık şimdi yazmıyorum az tekmesini falan hissediyim başlıcam ozaman :KK70: :anneadayı:

ya daha neler oldu dur yazayım bak :KK70:
hakedene yapıcn yavrum yeter artık:KK51:

şimdi biz maratona gittik ya
bu watsaptan bize fox habere çıkmışız resimleri attı
bakın ünlü oldunuz hayranım size heryeri geziyosunuz falan yazmış
bende yazdım ki

a be ne bakarsın hayran hayran
açta iç bizden bir ayran

:KK70::KK70::KK70:

S smnmrn simarik83 simarik83 xruyax xruyax

ya daha neler oldu dur yazayım bak :KK70:
hakedene yapıcn yavrum yeter artık:KK51:

şimdi biz maratona gittik ya
bu watsaptan bize fox habere çıkmışız resimleri attı
bakın ünlü oldunuz hayranım size heryeri geziyosunuz falan yazmış
bende yazdım ki

a be ne bakarsın hayran hayran
açta iç bizden bir ayran

hahahahaha :KK70: :KK70: :KK70: romanım benim beee

hani bize foto dön artık whatsaba :KK70: :KK70: susma kuzum sustukça tepemize dıçıyorlar :KK9::KK9:

Aminnn inşallah, bu işler nasip kısmet işi :KK51:
istersen yumurtlama günü 100 kez yap :KK48::KK48:

"Kısmet etmiş ise Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir.
Kısmet etmez ise Mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür. "

ve çok sevdiğim bir söz daha

"Her nasip vaktine esirdir"

Vaktini bekleyen nasiplerimiz hayırla bereketle sağlıcakla gelsin inşallah
AMİNNN

vayy be ne güzel sözler öyle çok beğendim

B bebegim seni bekliyorum abla yaa sen hangi doktora gitcen sen tecrübelisin ben hala doktora karar veremedimm deli olcamm birde senin güzeller güzeli bir kızın olduğu için bize akıl verirsin ilerleyen zmanlarda dimiii:anneadayı::KK200::KK19:

inşallah cnm ama ben 12 yıl ara verince sanki ilk defa yaşıyormuşum gibi hissediyorum:KK75:

yaaa kıyamam ne didimki ablacım, amin inşallah cümlemizi
birbirimizi görmeden gönül bağı kuruyoruz ve dua ediyoruz ne kadarda kıymetli şeyler :KK200:
iyiki burdasın ve bzilesin bebişinle birlikte :emir_bebek::anneadayı::nazar::KK200:

evet iyiki burdayım ve iyiki sizler varsınız. inşallah bide rabbim sizin güzel haberlerini nasip ederde içimiz daha rahat olur :KK74:

trip yap bize hamişsin sen:KK15::emir_bebek::anneadayı: oyyy yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:emir_bebek:
nazını çekmek istiyorum :KK70:

görümcem günlük yazıyormuş kızlar oğluşuna
doğum günü hediyesi enişte defter almış
kocacıkta bana anlatıyor dedim genelde her hamiş yazar duygusal bir bağ :cool::cool:
arasana kutlasana dedi niye aramadın falan
dedim msj yazdım yeter :KK70::KK70:
msjımda dedim ki abini soran kızlarada selam söle:KK70::KK70:(konuyu hatırıyonuz herlde)

kızlar bende günlük tutuyorum :)))) hemde yumurtamın çatladığı günden beri :KK15: . hatta yazımda şuu . "" miniğim belkide bugün aramıza katıldın .......""

kızlaarrrr bide bugün ilk mide bulantımı yaşadım ve şu andada yutkunuyorum çıkarmamak için. daha çok erken. ben kızımda 7 haftalıkken başlamıştı. bunda şimdiden karnımda gıdıklanma hissediyorum . çok tuhaf. S smnmrn sende böyle hissedyormusun cnm.

bide az önce eşime ne dedim kızlar :)) bu sıpa kızımdan daha aceleci 4 haftalıkken başladı yaramazlığa dedim. ayy kızlar ben gidiyorum lavaboyaa :KK43:(

Aminnn inşallah, bu işler nasip kısmet işi :KK51:
istersen yumurtlama günü 100 kez yap :KK48::KK48:

"Kısmet etmiş ise Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir.
Kısmet etmez ise Mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür. "

ve çok sevdiğim bir söz daha

"Her nasip vaktine esirdir"

Vaktini bekleyen nasiplerimiz hayırla bereketle sağlıcakla gelsin inşallah
AMİNNN
Cok guzel ifade etmissin canim agzina saglik

kızlaarrrr bide bugün ilk mide bulantımı yaşadım ve şu andada yutkunuyorum çıkarmamak için. daha çok erken. ben kızımda 7 haftalıkken başlamıştı. bunda şimdiden karnımda gıdıklanma hissediyorum . çok tuhaf. S smnmrn sende böyle hissedyormusun cnm.

bide az önce eşime ne dedim kızlar :)) bu sıpa kızımdan daha aceleci 4 haftalıkken başladı yaramazlığa dedim. ayy kızlar ben gidiyorum lavaboyaa :KK43:(

benim mide bulantım hiç yoktu ama sanki bunalıcakmış gibi midem bir hoş oluyor ara ara sadece sabahları okadar acıkınca mesela bir tuhaf oluyorum

annem sefaköyde oturuyor benim inönüi mah. sen nerdensin

X