/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

aminnn insallah :) birde ben bu ay sabah is yaparak deniycem. bilemiyorum 12 ay normal ve genelde 1 yilin sonunda hamile kalma sansi yuksek deniyor ama kismmet artik :) butun anne adaylari benimde duamda insallah herkes hayirlisiyla hayirli zamanda hayirli evlatlara hamile kalirlar

denemekten zarar gelmez inşallah faydalı olur
AMİNNNNNN ECMAİNNN İNŞALLAH

inşallah rabbim tez vakitte bizde verir hayırlı evlatlar

İnşaAllah kuzum
Dua ile sabır ile gelecek nasipler inşallah

ovulasyon testini düzgün kullandığım ay hamile kaldım ben. bide çörek otu bal tarçın karışımını adetten sonra düzenli olmasada onu yedim bir iki kere inciri haşladım suyunu içtim . bidee tesbih çektim canlarım. cimadan önce besmele ile 3 ihlas okudum. hz. zekeriyanın duasını okudum. meryem suresini okudum. . Elhamdülillah şimdi sonucu görüyorsunuz. sizde deneyin derim Allahın izniyle

kizlar meryem suresinin turkcesini hic okuyup dinlediniz mi? bu linkten meryem suresini dinleyip turkcesini okuyabilrisiniz.

ben ilk defa dinledim ve dinlerken turkcesini okurken tuylerim diken diken oldu! Kendimizi neden bu kadar strese sokuyoruz ki? Zaten her sey Allahin elinde ve o ol derse her sey olur. Bakin mesela Hz. Zekeriya nin esi kisirken Hz. Yahya ya hamile kaliyor, Hz. Meryem hic bir munasebette bulunmazken saf ve temizken Hz. Isa ya hamile kaliyor! Ben cok etkilendim. Kendimizi stresli hissettigimiz anlarda bence bu sureyi okuyup "Allahim sana siginiyorum, sen zaten hayirli zamanda bana evlat vereceksin, eger vermezsen de demekki bu benim icin hayirli degilmis de susarim ama bilirim ki sabrini da verirsin. Sen boynumu bukuk koymazsin. Bunca nimet vermissin, cok sukur! evladim da hayirli ise hakkimda senden istiyorum, Hersey senin elinde" der susariz. Acikcasi ben biraz utandim kendimden cunku aylarca yok su teknik yok bu teknik yok su test bu doktor deyip ugrastim durdum. Ama simdi anliyorum ki (belki de simdi hatirladim) hersey Allahin elinde! sonucta ben yoktum ve beni var eden de o! Demekki napiyoruz, kendimizi strese sokmadan, eslerimizi sevip mutlu mutlu yasiyoruz, yiyoruz, iciyoruz, sukrediyoruz, askin tadina variyoruz! Gerisi mi? Zaten Allah biliyor, goruyor elbet hayirlisini hayirli zamanda takdir edecek :) cok rahatlamis hissediyorum cok sukur

sizin postu okuduktan sonra meryem suresini dinledim! Iyi ki yazmissiniz! Kuran dan ne kadar uzak kalmisim. Allah razi olsun

Cnm ruziyye kirmizilari gormus baska siteden biliyorum. Insallah bu topik bizede ugurlu gelirr

Sana kocaman MaşaAllah bunu idrak edebilmek farkına varabilmek öyle güzel ki...
Rabbim daim etsin... Sadece darda olduğumuz vakitlerde değil her zaman Kuran ile yaşamalıyız bizim kitabımız o çünkü bize yol gçsterici o... gel görelim ne kadar yapıyoruz değil mi... burda öenmli olan nokta teslimiyet... elbette sen doktora da gidicen belli şeyler ilaçlar gerekiyorsa uygulayacaksın, ama verecek olanın Allah olduğu bilinci ve inancı ile ona sığınarak duaları da eksik etmeyeceğiz inşallah... Vakti var ve vaktini bilende O... sabır ile teslimiyet ile rabbim muradını tez vakit hayırlısıyla versin inşallah

Ya benim kasıklarda batmalar başladı böyle igne gibi batıyo arada da belime 1-2 batıp geçiyo. İnşallah psikolojik değildir. Bu ay çok çalıştık diye havayamı girdim ne
o zaman bugünde patlat bi test kanka
hadi hayırlısı inşallah rabbim oldursun tutundursun
malum sıadaki adayımız sensin ve senden çok umutluyum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…