/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

ya daha neler oldu dur yazayım bak
hakedene yapıcn yavrum yeter artık

şimdi biz maratona gittik ya
bu watsaptan bize fox habere çıkmışız resimleri attı
bakın ünlü oldunuz hayranım size heryeri geziyosunuz falan yazmış
bende yazdım ki

a be ne bakarsın hayran hayran
açta iç bizden bir ayran

S smnmrn simarik83 xruyax

hahahahaha romanım benim beee

hani bize foto dön artık whatsaba susma kuzum sustukça tepemize dıçıyorlar

vayy be ne güzel sözler öyle çok beğendim

inşallah cnm ama ben 12 yıl ara verince sanki ilk defa yaşıyormuşum gibi hissediyorum

yaaa kıyamam ne didimki ablacım, amin inşallah cümlemizi
birbirimizi görmeden gönül bağı kuruyoruz ve dua ediyoruz ne kadarda kıymetli şeyler
iyiki burdasın ve bzilesin bebişinle birlikte

evet iyiki burdayım ve iyiki sizler varsınız. inşallah bide rabbim sizin güzel haberlerini nasip ederde içimiz daha rahat olur

kızlar bende günlük tutuyorum :)))) hemde yumurtamın çatladığı günden beri . hatta yazımda şuu . "" miniğim belkide bugün aramıza katıldın .......""

kızlaarrrr bide bugün ilk mide bulantımı yaşadım ve şu andada yutkunuyorum çıkarmamak için. daha çok erken. ben kızımda 7 haftalıkken başlamıştı. bunda şimdiden karnımda gıdıklanma hissediyorum . çok tuhaf. S smnmrn sende böyle hissedyormusun cnm.

bide az önce eşime ne dedim kızlar :)) bu sıpa kızımdan daha aceleci 4 haftalıkken başladı yaramazlığa dedim. ayy kızlar ben gidiyorum lavaboyaa (

Cok guzel ifade etmissin canim agzina saglik

benim mide bulantım hiç yoktu ama sanki bunalıcakmış gibi midem bir hoş oluyor ara ara sadece sabahları okadar acıkınca mesela bir tuhaf oluyorum

annem sefaköyde oturuyor benim inönüi mah. sen nerdensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…