Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Selam kızlar napiyosunuz hava ne kadar sıcak bende birazdan kardeşime gidicem yeni evi tutmuşlar ev toplanicak yarında yeni evin temizliği var 🙄🙄
Bana da dua et . Ne güzel hemen duan kabul oldu ev bulundu taşınıyor . Kolay gelsin canım. Allah razı olsun canım senden ne güzel gelinine yardım edeceksin. Allahım işlerini kolaylaştırsın seninde 💞

Bana da dua et . Ne güzel hemen duan kabul oldu ev bulundu taşınıyor . Kolay gelsin canım. Allah razı olsun canım senden ne güzel gelinine yardım edeceksin. Allahım işlerini kolaylaştırsın seninde 💞
Sağol canım teşekkür ederim ne duası istiyosun. Ya benim kalbim temiz dün bana dedi abla ev çok güzel tutacaksiniz deidm. Eşim arabaa alacak buldu ta karşıya gitti Anadolu yakasına olmicak dedim sanırım his meselesi. Ya 7 aylık hamile annesi aşıdan hasta olmuş onumuzdeki ay abisi evleniyo onlarda yoğun . Benim annemde calisiyo . Dayısının eşi gelecek yardıma beraber yapıp cikicaz napim

Yetmiyor yürüyorum su iciyorum aslında genel olarak aynı tip besleniyorum arada kaçıyor belki ama menü paylaşımlarını yapayım haklısın
Iste arada kacanlari yuruyusun telafi ediyor sabit kaliyorsun surekli bence tam anlamiyla baslamalisin ve takimla daha cok bag kurmalisin o zaman daha mptive olursun , sahsen sen gelip menu yazip cikiyorsun yada tarti fotosu kac ay oldu kimdir bu I_cell ben bilmiyorum

Sağol canım stresim geçti ağrım kaldı eşek tepmiş gibiyim😅
Bugun oyle olur parol ve aspirin alabilirsin canim sen emzirmiyorsun demi
Sagol canim ya beynim yukari bakmaktan döndü bugunde mübarek sıcak🥺
allah kolaylik versin canim zor sicakta

Sağol canım teşekkür ederim ne duası istiyosun. Ya benim kalbim temiz dün bana dedi abla ev çok güzel tutacaksiniz deidm. Eşim arabaa alacak buldu ta karşıya gitti Anadolu yakasına olmicak dedim sanırım his meselesi. Ya 7 aylık hamile annesi aşıdan hasta olmuş onumuzdeki ay abisi evleniyo onlarda yoğun . Benim annemde calisiyo . Dayısının eşi gelecek yardıma beraber yapıp cikicaz napim
Evin pisligi pis insanlarla ugrasmaktan iyidir canim yengeside gelecekmis bir sekilde halledilir birlikte

Hindistan cevizli kahve yaptim simdi bu kahvenin ustunde yuzen yaglarin 20210828_131539.jpg yag yakacagina emin miyiz :KK70: sanki bu iste bir is var

X