Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Şu anda aksine almış durumdayım malesef ya kadın hastalığından çektim gerçekten sokturu u kullandim adetim 2 ay olmamıştı sonra az oldu şimdi klomen e başladım valla üzülüyorum stres diyetimi de bozduruyor abartmıyorum kesinlikle ama sonuç ta berbat bu ara
Anlıyorum canım seni sağlık önemli ama kilo vermek istiyorsan daha da azimli olmalısın diye düşünüyorum 6 ay da hala aynı üstelik bir iki kilo bile fazlasisin.
İki ileri bir geri ancak seni daha da strese sokar. Bir an önce toparlanmani umuyorum🤗🤗
Günaydın Hayırlı Cumalar Bol eksiler Kizlar :KK36:

Günaydın kizlar :KK68: :KK68:

Günaydın kizlarr napiyosunuz bende erkenden kalktım ev halkı gitti işlerine evi topluyorum.Bugun çarşıya doğru çıkmayı düşünüyorum ama çokta sıcak gözüm yemiyo çocukla . Bugün buranın pazariymis aksam ustu pazara giderim. Zaten ev işi hiç bitmiyor. Kardesimde tasinicak ev bulursa oraya gecicem taşınmaya temizliğe yardım edicem...bir sürü iş..

Günaydın kıslar 🙋🏻‍♀️
Cuma 69,3
Bu cuma 67,7
Eki Görüntüle 2907100

Yüzde %2,308

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Günaydın kızlar 💋🌺🌺💞

Anlıyorum canım seni sağlık önemli ama kilo vermek istiyorsan daha da azimli olmalısın diye düşünüyorum 6 ay da hala aynı üstelik bir iki kilo bile fazlasisin.
İki ileri bir geri ancak seni daha da strese sokar. Bir an önce toparlanmani umuyorum🤗🤗

Günaydın kızlar 💋🌺🌺💞
Günaydın canim 💕

Günaydınlar herkese :KK68: :KK68: :KK200:

Günaydın kizlarr napiyosunuz bende erkenden kalktım ev halkı gitti işlerine evi topluyorum.Bugun çarşıya doğru çıkmayı düşünüyorum ama çokta sıcak gözüm yemiyo çocukla . Bugün buranın pazariymis aksam ustu pazara giderim. Zaten ev işi hiç bitmiyor. Kardesimde tasinicak ev bulursa oraya gecicem taşınmaya temizliğe yardım edicem...bir sürü iş..
Günaydın kızlar 💞💞

Perşembe menüsü,
1 haşlanmış yumurta, bir dilim peynir bir dilim ekmek 3 zeytin bir bardak çay bir domates bir salatalık.

Öğlen,
5 kaşık kıymalı yoğurtlu kabak, 5 kaşık bulgur pilavı, 6 kaşık zeytinyağlı börülce.

Ara bir ceviz 5 fındık 3 badem 1 yeşil çay.

Akşam,
1 tabak kıymalı yogurtlu kabak.
1litre detoks suyu
2 litre su. 372p
Screenshot_2021-08-27-09-42-25-32_8bfee842feb4839554fe095c136876d8.jpg

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Yaaa kimleri goruyorum gordugume cok sevindim 🤩🤩🤩
Sporun cok hosuma gitti bebegin gelmis sağlıklı büyüt inşallah 🤩🤩
Menune yorum yapmayım simdi 🤣🤣

Oo gamze hosgeldin canim nasilsin 💕
Hamile haberini gormustum de az kalmis bebis büyüyor mu hayırlı olsun🥰🥰
Yok yok yazma dün takimdakiler acti isyan cikabilir 🤭🤭🤭

Guzel bir süpriz oldu özlemişim sizleri 💕💕💕
Zipzip- Zipzip- yok ya yazsamda sıkıntı çıkmaz dikkat ediyorum 🤭 7 aylik olduk 3 kilo aldim daha. büyüyor valla az kaldı 🥰 yesimi takip ettim bende bebek icin 😄

Perşembe menüsü,
1 haşlanmış yumurta, bir dilim peynir bir dilim ekmek 3 zeytin bir bardak çay bir domates bir salatalık.

Öğlen,
5 kaşık kıymalı yoğurtlu kabak, 5 kaşık bulgur pilavı, 6 kaşık zeytinyağlı börülce.

Ara bir ceviz 5 fındık 3 badem 1 yeşil çay.

Akşam,
1 tabak kıymalı yogurtlu kabak.
1litre detoks suyu
2 litre su. 372p
Eki Görüntüle 2907109
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 🥰
Eksin çok güzel canım Tebrikler 🥰🥰🥰

Zipzip- Zipzip- yok ya yazsamda sıkıntı çıkmaz dikkat ediyorum 🤭 7 aylik olduk 3 kilo aldim daha. büyüyor valla az kaldı 🥰 yesimi takip ettim bende bebek icin 😄
Maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰

X