Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Canımmmmmm sende olmasan kimse çağırmayacak beni❤️❤️❤️

3 gündür strestliydik geçen cuma ablamlar la görüşmüştük çarşamba günü korona oldukları belli oldu bizde stres yaptık ama bugün 9. Gün olsak mutlaka belirti olurdu
Geçmiş olsun canım Allah sifa versin ablanlara sizde de cikmaz inşallah

Siz yenimi uyandınız yaa ben kızı yatırıcam şimdi öğlen uykusuna kendisi saat 5 te kalkıyorda acil işleri falan var :işsiz::işsiz::işsiz:. Bendemi yatsam:uykucu:
Oglen uykusuns mi yatiriyon buyuk degil mi oglen uykusu icin
Ben 2 bucuk yasinda biraktirdim oglen uykusu
Oglen uyutmazsan aksam daha erken yatar aslindab🤔

Siz yenimi uyandınız yaa ben kızı yatırıcam şimdi öğlen uykusuna kendisi saat 5 te kalkıyorda acil işleri falan var :işsiz::işsiz::işsiz:. Bendemi yatsam:uykucu:
Bende erken kalktim kahvalti yaptim kizı parka götürdüm
20210821_095356.jpg

3 gündür strestliydik geçen cuma ablamlar la görüşmüştük çarşamba günü korona oldukları belli oldu bizde stres yaptık ama bugün 9. Gün olsak mutlaka belirti olurdu
Geçmiş olsun canım. İnşallah bişey olmaz

Oglen uykusuns mi yatiriyon buyuk degil mi oglen uykusu icin
Ben 2 bucuk yasinda biraktirdim oglen uykusu
Oglen uyutmazsan aksam daha erken yatar aslindab🤔
Akşam 9 da uyuyor. Dahamı erken sonra gece 3 te kalkar 🤣🤣🤣 bu aralar sabah çok erken kalkıyor. 🙄

Geçmiş olsun. Durumları nasıl canım. ?

Aaaa gecmis olsun canim😏
Amaaa belirti olurdu dedigin gibi dikkat edin cok gezdiniz🙃
Borek yedim kahvaltida ,yetmedi annem bazlama yaptı sicak sicak onu yedim 58 kilo ile geliyorum listeye🤣🤣🤣
Yok artik kaptan çıldırdı diyorum🤦‍♀️

X