Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Geçen haftalarda birinci olan kişilerin yorumlarını okuyordum da. Bu grupla ilgili çok pozitif şeyler yazıldığını gördügüm için buraya geldim.
Neden 4. Takıma gitmedin manasında söylemedim. . Ama o 4. Takımda deyince böyle bir algı oluştu. 🤷
Biz muhteşem bir takımız. Tabi sen hamilesin sana nasil yardımcı olabiliriz bilmiyorum. Umarım faydalı oluruz. Bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim. 🤲
Aramıza tekrar hoşgeldin. ♥️

Neden 4. Takıma gitmedin manasında söylemedim. . Ama o 4. Takımda deyince böyle bir algı oluştu. 🤷
Biz muhteşem bir takımız. Tabi sen hamilesin sana nasil yardımcı olabiliriz bilmiyorum. Umarım faydalı oluruz. Bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim. 🤲
Aramıza tekrar hoşgeldin. ♥️
Hoşbulduk.❤ Ben benim için yazılan diyet programını nacizane paylaşıyorum.

Sabah: ( 08.30/09.00)
2 haslanmis yumurta/ 2 yumurtadan omlet
1 kaşık peynir
Salatalık, domates, yeşillik
2 ceviz

Öğle: ( 13.00/ 13.30)
100 gram haşlanmış gögüs+ 1 büyük tabak salata 🦋
Fırında dilim somon+ Yeşil salata🦋
Kabak yemegi+ 1 su bardağı yogurt🦋
Fırında karnıbahar+ 1 su bardagı yogurt🦋

Akşam: ( 17:00/ 17.30)
1 kase çorba+ 1 bardak ayran🦋
3-4 kaşık sebze yemegi+ 1 su bar yogurt🦋
Peynirli salata+ 1 bardak ayran🦋

Kelebekler alternatifleri gösteriyor. Aslında hamile bir birey normal bir kadından en fazla 300 kalori fazla alıyor. Ama bizim ülkemizde hamilelik pek çok kadın için toplum baskısı olmaksızın sınırsız yeme olarak kodlandığı için sonrasında o 25 30 kiloyi vermek ızdırap oluyor.

Hoşbulduk.❤ Ben benim için yazılan diyet programını nacizane paylaşıyorum.

Sabah: ( 08.30/09.00)
2 haslanmis yumurta/ 2 yumurtadan omlet
1 kaşık peynir
Salatalık, domates, yeşillik
2 ceviz

Öğle: ( 13.00/ 13.30)
100 gram haşlanmış gögüs+ 1 büyük tabak salata 🦋
Fırında dilim somon+ Yeşil salata🦋
Kabak yemegi+ 1 su bardağı yogurt🦋
Fırında karnıbahar+ 1 su bardagı yogurt🦋

Akşam: ( 17:00/ 17.30)
1 kase çorba+ 1 bardak ayran🦋
3-4 kaşık sebze yemegi+ 1 su bar yogurt🦋
Peynirli salata+ 1 bardak ayran🦋

Kelebekler alternatifleri gösteriyor. Aslında hamile bir birey normal bir kadından en fazla 300 kalori fazla alıyor. Ama bizim ülkemizde hamilelik pek çok kadın için toplum baskısı olmaksızın sınırsız yeme olarak kodlandığı için sonrasında o 25 30 kiloyi vermek ızdırap oluyor.
Afiyet olsun. ♥️ Menülerimizi sayfanın en üstünde kısayolu var. 6. Takım menü ve spor sayfasında paylaşıyoruz. Sporlar için beni etiketlemeni rica ediyorum.

Uygulama kullanırken dosya ekle kısmından resim eklenmiyor. Tarayıcıdan açınca oluyor. Bunu nasıl çözebilirim. Menümü ekleyecektim de.☺
Uygulamadan dosya yuklenmiyor ne yazik ki canim bunun bir çözümü daha bulunamadi
Uygulama yerine tarayici kullaniyorum ya da ana ekrana kk yukle dediginde o sekilde de kolay kullanabiliyorsun 🤗

Hamilelikten hiç hoşlanmadım canlar ben. Ben çok aktif spor yapan biriydim. Çok ağırlaştım, kilo aldım. Sürekli bir mide problemi. Hemen doğurmak istiyorum. Sabırsız bir insanım herhalde.🥲
Hoşgeldin diyeyim bu vesileyle. Daha yolun çok başındasın bence sevmeye iyi yanlarına odaklan, asıl ağırlaşma son 1-2 ayda oluyor.

Hamilelikten hiç hoşlanmadım canlar ben. Ben çok aktif spor yapan biriydim. Çok ağırlaştım, kilo aldım. Sürekli bir mide problemi. Hemen doğurmak istiyorum. Sabırsız bir insanım herhalde.🥲
Hoşgeldin canım aramıza sende hamilelik te kiloyu kafana takan ben gibisin sanırım 😁 yaşadım bunları seni anlıyorum

X