Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Merhabalar ben Sema uzun zamandır kilo problemi yaşıyorum ergenlik sonrası aldığım kiloları veremedim 2 yıldır sınava hazırlandığımdan dolayıd dahada kilo aldım inşallah vereceğim biraz araştırdım ve burda motive olabileceğimi dusunuyorum 😊
Hosgeldin canım 💞

Merhabalar ben Sema uzun zamandır kilo problemi yaşıyorum ergenlik sonrası aldığım kiloları veremedim 2 yıldır sınava hazırlandığımdan dolayıd dahada kilo aldım inşallah vereceğim biraz araştırdım ve burda motive olabileceğimi dusunuyorum 😊
Hosgeldin canim aramiza ilk sayfada form var doldururmusun seni taniyalim🥰

Ay kizlar çok isim var 1 haftalık tatil için 1 haftadır isim bitmedi 😜😁
Evi sil şupur yapıyorum buzdolabını temizliycem canımda camları silmek istiyorum olursek gelenin gidenin dikkatini çeker😁
Bende disari cikarken ortaligi toplar süpürürüm 🤭
Dış kapi yarim saat acik cocuklar kapinin onunde beni bekler 🤣

ADINIZ: Sema
YAŞINIZ: 21
BOYUNUZ: 161
KİLONUZ: 75.4
HEDEF KİLONUZ: 58
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Öğrenci
ÇOCUK SAYISI:

DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Yeni üye oldum
KİLO ALMA NEDENİNİZ: sınav stresi
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlık ve kilomla ilgili yorumlardan sıkılmış olmam

Hosgeldin canim aramiza ilk sayfada form var doldururmusun seni taniyalim🥰
Tabiki 🥰

Merhaba aramıza hoşgeldin 🥰

Hosgeldin canim aramiza ben elif 32 yasindayim takim kaptaniyim
Universiteye mi hazirlandin insallah bu yil istediign bölüme yerlesirsin
günlük menu ve spor paylasimi yapiyoruz menu sayfamiz var ilk sayfadan linkine ulasabilirsin
Cuma ve pazartesi kilo bildirimi ,cuma fotografli olmasi gerekiyor kurallar geregi
Aklina takilan birsey olursa her zaman sorabilirsin
Hedefine insallah birlikte ulasiriz 🤗🤗

Hosgeldin canim aramiza ben elif 32 yasindayim takim kaptaniyim
Universiteye mi hazirlandin insallah bu yil istediign bölüme yerlesirsin
günlük menu ve spor paylasimi yapiyoruz menu sayfamiz var ilk sayfadan linkine ulasabilirsin
Cuma ve pazartesi kilo bildirimi ,cuma fotografli olmasi gerekiyor kurallar geregi
Aklina takilan birsey olursa her zaman sorabilirsin
Hedefine insallah birlikte ulasiriz 🤗🤗
Memnun oldum tamamdır inşallah abla 💞

X