Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Günaydın kızlar halen adet olamadım 2 aydır ilk doz biontech asisindan etkilenmiştim ilk doz sonra ikinci doz malesef hormon ilaçları söktürücü vs derken stres yaptı şiştim davul gibi ilacım dün bitti bir hafta için adet olmaya başlar ödem de sökmeye inşallah bir iki haftaya normale dönerim hergun 3 litre su ve adımlarımı da yapıyorum ama hiç ise yaramadi

Eklentiler

• 20210813_074233.jpg
    20210813_074233.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 25
Günaydın kızlar halen adet olamadım 2 aydır ilk doz biontech asisindan etkilenmiştim ilk doz sonra ikinci doz malesef hormon ilaçları söktürücü vs derken stres yaptı şiştim davul gibi ilacım dün bitti bir hafta için adet olmaya başlar ödem de sökmeye inşallah bir iki haftaya normale dönerim hergun 3 litre su ve adımlarımı da yapıyorum ama hiç ise yaramadi
Gunaydin canim regl kotu etkilemis gerçekten :KK43:

Kiz uyurken ders çalışacağım vaktim olmaz diye şimdiden paylaşayım
Gecen hafta 82
Bu hafta 81.65
Giden -350 gr.

Günaydın arkadaşlar ,

Maaleaef burada çok olamıyorum
Pazartesi de yola çıkıyorum eylülde gelicem sonra da okul telaşı.
Affedin beni nolur 🌺

Zipzip- Zipzip- kaptanım sen beni azlet canım

Ama bugünkü kilomu paylaşıp ta gidiyim ❤️

Geçen hafta 59,200
Bugün 58,500
Fark : 700
% 1,18

@Filizzz16 @MiraPham M MissHayaLet
Tebrikler kızlar 🥰

71 den 75 emi çıktın . 🙄

Geçmiş olsun canim 😕
Sagol canm
Geçmiş olsun canım 😔 komple elinmi yandı. Nasıl oldu?
Ya hayatta olmayacak sey oldu. Demligin kapagi kqpanmiyor diye bastirirken kapak icine dusty tabi elim de arkasindan girdi. Cikardim suya soktim ama ust deri komle gitmisti bi de yuzuk olan parmak. 2 dk sonra bayildim acidan mi soktan mi neyse. Bi de tatil yerinde hastane aradik. Berbqt bi gundu. Sukur acisi hafifledi simdi ama elimi kullaninca aciyor.
Gecmis olsun canim izne ayiralim iyilesince dönersin 💕
Tesekkur ederim kaptanim
Çok geçmiş olsun canım 🌺

Günaydın guzellikler 🥰🥰🥰
Sagol cnm

Günaydın arkadaşlar ,

Affedin beni nolur 🌺

Geçen hafta 59,200
Bugün 58,500
% 1,18

Günaydın kuzum eksin çok güzel 😘😘
Kuzu sen 70lerden nasıl 75 çıktın öyle 😱😱😱
Günaydın canım 🌺

Sagol canm

Ya hayatta olmayacak sey oldu. Demligin kapagi kqpanmiyor diye bastirirken kapak icine dusty tabi elim de arkasindan girdi. Cikardim suya soktim ama ust deri komle gitmisti bi de yuzuk olan parmak. 2 dk sonra bayildim acidan mi soktan mi neyse. Bi de tatil yerinde hastane aradik. Berbqt bi gundu. Sukur acisi hafifledi simdi ama elimi kullaninca aciyor.

Tesekkur ederim kaptanim

Sagol cnm
Kötü olmuş tekrardan geçmiş olsun. 😔

Iyi geceler kizlar
Ben dun elimi yaktim 2. Derece
Bi sure izin almam lazim sag elimi kullanamafigmdan mesaj yazmak da eziyet kendime ozel yemek hazirlamak da.
Yarin bildkrim yaptiktan sonra izne ayrilmak istiyorum Zipzip- Zipzip- kaptanim
Geçmiş olsun nasıl oldu öyle, çok mu yandın :KK43:
Kiz uyurken ders çalışacağım vaktim olmaz diye şimdiden paylaşayım
Gecen hafta 82
Bu hafta 81.65
Giden -350 gr.
eksidesin tebrik ederim canım aslında bu hafta düz 80 olursun sen sanıyordum regl bozdu sanırım. Regl masajı göndermiştin deneyebildin mi?
Günaydın arkadaşlar ,

Affedin beni nolur 🌺

Geçen hafta 59,200
Bugün 58,500
% 1,18

Günaydın tebrik ederim canım
Günaydın canım çok şaşırdım gerçekten :KK43:

Miğrenim var canım ama hacemattan sonra migrenim tutmadı , çok şükür . aşıdan herhalde başım çatlıyordu hap içtim rahatladım ama migren ağrısı gibi değildi çok şükür, yoksa aynen dediğin gibi çıkarınca bende rahatlıyorum ama benim ki mide bulantısı canım aşının yan etkileri sanırsam ama yarına daha iyi olurum inşaallah.

O kadar yedim canım midem bulanıyor istemiyor canım birşey , yoksa bilirsin beni aç duramam 😁
İkinci doz mu bende emzirdigim için dün oldum ilk dozu daha sadece kaldırırken kolumda bir ağrı var

X