Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Hiç aklıma gelmedi yoksa öğretmene derdim hocam yarın tartı günüm cumartesi yapalım diye pikniği tühh🤣🤣
Ogretmenle mi gittiniz bende arkadaslarla toplandiniz sandim
Neyse gazamiz mubarek olsun🤭

Kahvaltı 11.oo
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
1 dilim beyaz peynir
Domates salatalık
Zeytin 3,5 tane
1 tk tahin pekmez

16.oo
1 servis kaşığı kısır 1 servis kaşığı makarna salatası 1 tane çiğ köfte 1 tane tuzlu kurabiye (ipimi cekerken piknege gittiğimi unutmayalım lütfen😁)

2o.oo
1 bardak ayran

Suyu sayamadim
13.3oo adim Zipzip- Zipzip- @Filizzz16 @MiraPham
Afiyet bal şeker olsun tatlım. 💕

Ay kuzum maşaallah ya yerim onu, ısır annesi onu ay birde 5 yaşında ne kadar tatlıdır o şimdi 💕
Sagol canim 🥰 firca elinde uyudu yarin isiririm 🤭
Seninkiler buyudu zaman nasil su gibi geciyor. Rabbim evlatlarimizi kotuluklerden korusun inşallah 🤲

Bu hafta spor yapamadım canım ya , yapsaydım belki 700 gramlık verirdim . Gideyim de yediklerimi çıkartayım bari yoksa +300 ü vermişim sadece 😔
Haftaya daha iyi olur canim morelini bozma
Her hafta guzel veriyordun. Kilo azaldikca vermek zorlaşıyor.
Az versende en azindan kilo almaktan iyidir.
Kusuyorsan odem yapabilir vucut gecmis olsun 😕

Sagol canim 🥰 firca elinde uyudu yarin isiririm 🤭
Seninkiler buyudu zaman nasil su gibi geciyor. Rabbim evlatlarimizi kotuluklerden korusun inşallah 🤲
Benimkiler 7 ve 10.5 oldular zaman çok çabuk geçiyor . Büyüsün rahat edeyim diyordum şimdi artık yavaş büyüsüne tadını çıkartayım diyorum.amin canım Amin rqbbim bütün kötülüklerden korusun
Haftaya daha iyi olur canim morelini bozma
Her hafta guzel veriyordun. Kilo azaldikca vermek zorlaşıyor.
Az versende en azindan kilo almaktan iyidir.
Kusuyorsan odem yapabilir vucut gecmis olsun 😕
Yok canım moralimi bozmuyorum olduğu kasar herkes yatmış, yine biz gece kuşu ayaktayız. Sen nasılsın ? Bugün geveze hanımı gördün mü ?

Benimkiler 7 ve 10.5 oldular zaman çok çabuk geçiyor . Büyüsün rahat edeyim diyordum şimdi artık yavaş büyüsüne tadını çıkartayım diyorum.amin canım Amin rqbbim bütün kötülüklerden korusun

Yok canım moralimi bozmuyorum olduğu kasar herkes yatmış, yine biz gece kuşu ayaktayız. Sen nasılsın ? Bugün geveze hanımı gördün mü ?
Amin canim
Cocuklar uyuyunca gelebiliyorum anca yeni uyudular
Haftaya daha iyi olursun insallah 🥰
Gevezeyle evinin ordaki oyun parkinda gorusecektik aramadi bende cok sevindim o tarafta isim vardi oglan anne su kadin ona benziyo dedikce aman sus gevezeyle ugrasamam dedim 🤭
Ay gecen komşumada ters konustu. Kadin hala soyleyip duruyor 😅

Bende ayaktayim bu saatlerde ama beyimlen ilgileniyorum 🙄12de geliyor yemekti caydi yatış 2 buluyor benim

Bugün tartilmadin çünkü gözümü açar açmaz mutfağa girdim☹️ ama dün vardı teyzesi fenada değildi😁
Bende bugun -300 dum form cayi ictim bugunde baya dikkat ettim bakalim yarin ne gösterecek 💞

X