Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kankam olmamış ya öğün atlamasaydın keşke 😉

Dilekk :sopa:
Çıkartırım diye ümitleniyorum midem bulanıyor ama yok . Hastayım ya bütün gündür yatıyorum iyi olunca oturuyorum. Ter basıyor üşüyorum halden hale giriyorum kahvaltımı da kızım hazırladı. Bu arada 2 tane kahve içmiştim onu yazmayı unutmuşum ya. 🤦‍♀️

Bu hafta spor yapamadım canım ya , yapsaydım belki 700 gramlık verirdim . Gideyim de yediklerimi çıkartayım bari yoksa +300 ü vermişim sadece 😔
Midenmi bulanıyor? Yoksa kendinimi kusturacaksın. Öyle bişey yapma. Ne yemişsinki zaten bugün bişeyde yememişsin .

Midenmi bulanıyor? Yoksa kendinimi kusturacaksın. Öyle bişey yapma. Ne yemişsinki zaten bugün bişeyde yememişsin .
Midem bulanıyor. Çıkartsam rahat edecem başım da ağrıyor yoksa bile bike kusturmam canım.
Sende birşey yememişsin kankim yarın güzel eksi gelmezsem hakkını helal et. Gerçekten kaçamak yok spor yok ama olan yarın ki olur. Hadi gazamız mübarek olsun.
Yanlış yere yazdım iyi mi Poni Bon Poni Bon

Şaka yapiyorsun demi :eek:
Yooo ciddiyim midem bulanıyor başım ağrıyor. rahatlamak için çıkartayım yazdım . Tabi yarın tartı günü olunca aklınıza başka şeyler geldi yok ya bile bile kendime o kötülüğü yapmam . Neyse o. Ben rahatlamak için şey ettim yoksa sabaha kadar boğazıma acı sular gelecek uyuyamayacağım yine 😭

Yooo ciddiyim midem bulanıyor başım ağrıyor. rahatlamak için çıkartayım yazdım . Tabi yarın tartı günü olunca aklınıza başka şeyler geldi yok ya bile bile kendime o kötülüğü yapmam . Neyse o. Ben rahatlamak için şey ettim yoksa sabaha kadar boğazıma acı sular gelecek uyuyamayacağım yine 😭
Migren mi var bende öyle durumda çıkarınca rahatlıyorum

✨sali menusu✨

⏩10.30 1 has yumurta 1 dilim cavdar 3 zeytin ,1 dlm peynir ,domates salatalik

⚡15.30 1 tane muz ,1 dlm biskuvi

⏩18.30 1 dlm ekmekle evde iskender ,domates salatasi ,1 bardak ayran

@MiraPham E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip-

🌀su 2.lt
adim
9528 adim

Eki Görüntüle 2900396 Eki Görüntüle 2900396

✨ carsamba menusu ✨

⏩10.30 4 yk menemen 2 dlm ekmek 4 zeytin 2 dlm peynir,1 ctl tahin pekmez

⏩19.30 1 dlm rosto köfte 2 yk patates püresi 1 bardak ayran

🌀su 1lt( ayaga kalkmamak icin hic icmedim cok zor wc gittim )
🌟spor yok malesef

12 00
Tavada 2 yumurta 2 dilim tb ekmek domates salatalık marul zeytin peynir
3.5 lt su
1 lt detoks su
791 adım 79p.
@MiraPham Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Poni Bon Poni Bon
Menün nerde🤔ney yedin
Kahvaltı 11.oo
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
1 dilim beyaz peynir
Domates salatalık
Zeytin 3,5 tane
1 tk tahin pekmez

16.oo
1 servis kaşığı kısır 1 servis kaşığı makarna salatası 1 tane çiğ köfte 1 tane tuzlu kurabiye (ipimi cekerken piknege gittiğimi unutmayalım lütfen😁)

2o.oo
1 bardak ayran

Suyu sayamadim
13.3oo adim Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @MiraPham

Menüm
12.00
2 d ekmek
1 yumurta
1 d peynir
3 çilek

17.00
Yarım muz

20.00
1 activia

Su 1.5
Spor 6500 adım. @MiraPham
Nehir6161 Nehir6161

Kahvaltı 2 hş yumurta , 1 salatalık, 1 domates, dereotu , 3 kuru kayısı
Akşam kabak sote 1 kase yoğurt
Su 3 litre
Yeşil çay 3 fincan
Spor
Eva 21 ✔️
Eva 120 dk 1200
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @MiraPham
Afiyet olsun kizlar 💞

Migren mi var bende öyle durumda çıkarınca rahatlıyorum
Miğrenim var canım ama hacemattan sonra migrenim tutmadı , çok şükür . aşıdan herhalde başım çatlıyordu hap içtim rahatladım ama migren ağrısı gibi değildi çok şükür, yoksa aynen dediğin gibi çıkarınca bende rahatlıyorum ama benim ki mide bulantısı canım aşının yan etkileri sanırsam ama yarına daha iyi olurum inşaallah.
Menün nerde🤔ney yedin

Afiyet olsun kizlar 💞
O kadar yedim canım midem bulanıyor istemiyor canım birşey , yoksa bilirsin beni aç duramam 😁

X