Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gecmis olsun canim ilk dozunu mu oldun :KK43:
İngiliz tek doz aşı yaptırdım canım . Bir defalık. Dün bizim eyalet başkanımız sağolsun yeni yasa çıkardı.artık marketlere bile aşısız almayacaklar eşimde iş yerinden geldi hemen , çabuk hazırlan aşı olmaya gidiyoruz. Çok istemememe rağmen gönülsüz gittik alman arkadaş karı koca birde biz . Onlar alman aşısı oldu tek doz korona geçirdikleri için. Adamlarda birşey yok bizlere vurdu arkadaşta bende yatıyorum .
Bugun regl şişkinliğim var eksilerim hep gitmiş :işsiz: kanal tedavisi icin hastaneye gideceğim ordan bahçeye gidecegiz agaclari sulamaya aksam gorusuruz kızlar
Geçmiş olsun canım .

İngiliz tek doz aşı yaptırdım canım . Bir defalık. Dün bizim eyalet başkanımız sağolsun yeni yasa çıkardı.artık marketlere bile aşısız almayacaklar eşimde iş yerinden geldi hemen , çabuk hazırlan aşı olmaya gidiyoruz. Çok istemememe rağmen gönülsüz gittik alman arkadaş karı koca birde biz . Onlar alman aşısı oldu tek doz korona geçirdikleri için. Adamlarda birşey yok bizlere vurdu arkadaşta bende yatıyorum .

Geçmiş olsun canım .
Bugunde dinlen canim yorma kendini benide ikinci doz kötü etkilemişti

Amin canım sağol

3 gün iş yapma yat demişti doktor. Spor yok 3 lt su iç . Allahım hasta olanlara acil şifalar versin amin .
2. Doz ne yaptı sana yatırdı mı seni ?
Alman asisi oldum ilk dozda hafif agri varken ikinci doz halsiz bıraktı yerimden zor kalktım ama uzun surmedi o gun aksamina duzeldim insallah seninde cabuk gecer 🤗

X