Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Dünkü menum
1 d ekmek
3 d peynir
1 zeytin
Domates salatalık

Ara
10 badem

Aksam
Sabahin aynisi

Su 2
Spor 3100 adim

Bugünkü menüm
1 d ekmek
2 incir
1 d peynir

Ara
1 incir

Aksam
1 köfte
4 yk bulgur
Koz biber domates
Ayran

Su 2lt
Spor 4400 adim @MiraPham
Nehir6161 Nehir6161

Menü carsamba

Sabah(11:00)
1/4 simit
1kk peynir
Domates salatalık

İkindi gibi
1dlm tam buğday
2kk peynir
4dlm karpuz
10tane fındık

Üç gündür menüler saatler düzensiz sabah hastane vs :KK43:

Şu : 3lt

Selam kızlar iki günün menüsünü yazayım kahvaltı saat 9 civarı
Peynir zeytin domates salata 2 ser dilim tahıllı ekmek
Öğlen 14.00
Ayran corbasi 1 kepçe
Taze fasulye 5 kaşık
Ara Nescafe
Aksam 19.00
Semiz otu salatası yoğurtlu
2 ser litre su
Salı 10 .000 adım
Çarşamba yok yürüyüş
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @MiraPham
Afiyet olsun kizlar 💕

İyi akşamlar kizlar 3gundur eşim oğlana iki Teker bisiklet sürme dersi veriyor sonuç fiyasko çocuktan çok kendi korkuyor sürekli tutarak ne öğretecekse bugün ise el attım saldım gitti iki kere yere yapıştı sonuç başarılı :KK70: gidiyimde menü yazayım iki gündür yazmadım zaten :KK43:
Kral sen bu işi biliyorsun 👏😁Araba bir kere çarpmadan bisiklet düşmeden öğrenilmez🤣🤣

Dünkü menum
1 d ekmek
3 d peynir
1 zeytin
Domates salatalık

Ara
10 badem

Aksam
Sabahin aynisi

Su 2
Spor 3100 adim

Bugünkü menüm
1 d ekmek
2 incir
1 d peynir

Ara
1 incir

Aksam
1 köfte
4 yk bulgur
Koz biber domates
Ayran

Su 2lt
Spor 4400 adim @MiraPham
Nehir6161 Nehir6161
Menün çok güzel , keşke bende az yemeği becerebilsem

Menün çok güzel , keşke bende az yemeği becerebilsem
Ben çok az yemeyi doğru bulmuyorum sağlıklı kalorisi düşük tok tutan yiyeceklerden dolu dolu yenilmeli .Mesala koca bir kase salata yada bir tabak sebze yemeği gibi .Doymuş bir mide İle diyet yapmak insanı yormuyor diyetten biktirmiyorda ..En azından benim için oyle

Ben çok az yemeyi doğru bulmuyorum sağlıklı kalorisi düşük tok tutan yiyeceklerden dolu dolu yenilmeli .Mesala koca bir kase salata yada bir tabak sebze yemeği gibi .Doymuş bir mide İle diyet yapmak insanı yormuyor diyetten biktirmiyorda ..En azından benim için oyle
Karnım ı doyursam da gözüm aç . Bugün doğum gününe gittim. Orda ayıp olur diye salatamı yiyip gittim. İyiki yiyip gitmişim akşam yemeği onlarda 7 30 gibiydi . 5 te pasta yemişler . 7 de akşam yemeği. Ben oturdum baktım Su içip durdum işte . Aslında karnım tok ama gözüm aç . Diyet yapmasaydım yerdim hepsini 🤣 az yemek istiyorum ama olmuyor dünyayı yiyesim geliyor

Kral sen bu işi biliyorsun 👏😁Araba bir kere çarpmadan bisiklet düşmeden öğrenilmez🤣🤣
Kesinlikle tamponu indirmeden her dubanin plastik olduğunu düşünürdüm ben indirince anladım bazıları metalmis :KK70:
Karnım ı doyursam da gözüm aç . Bugün doğum gününe gittim. Orda ayıp olur diye salatamı yiyip gittim. İyiki yiyip gitmişim akşam yemeği onlarda 7 30 gibiydi . 5 te pasta yemişler . 7 de akşam yemeği. Ben oturdum baktım Su içip durdum işte . Aslında karnım tok ama gözüm aç . Diyet yapmasaydım yerdim hepsini 🤣 az yemek istiyorum ama olmuyor dünyayı yiyesim geliyor
Aynı kafalar hep aynı kafalar hep aciz accc

Son düzenleme:
Son düzenleme:
X