Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Afiyet olsun canım

Kaptancigim çok iyi görünüyorsun bu kilonla 50 kiloya gerek yok bence

Pazartesi eksisine bayılıım

Canim bizim pazar 12ye kadar köy pazari oldugu icin erken çıkmayınca kalıyo cücükler sonra

⁵⁰ gramcık ne kız
Eccikkk daha kucultemedin mi 50g deyip geçme bak bugün onu bulmayanllarda var :)
Bebişim ödemi atmadan tartilmaninda etkisi vardır
Evet canım :)
Sabah tartildim 58,8 geldim eksi 1 kilo gitmiş dünkü yediğim 4 tane cigborege rağmen

9 dilim revani ne komşun bol kepceci galiba ne güzel
9revani aileye gelmiş senin gibi 4cigboregi tek başına yememiş benim kankam Tutku44
yavas gelinn yavasss o bizim
demi canim North River
Herkesler aslan kesilmiş cuma günü göreceğiz kedicikleri
Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Selam kızlar oğlum anaokuluna başladı bugün ☺ hiç kreşe falan göndermemiştim günü güzel geçmiş liste eylülde verilecek inşallah
Hayırlı olsun canım
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanım
Günaydın kızlar
Günaydın canim
Geçmiş olsun canım.
Sağol canım
Sağol kaptanım
Kız o kadar takılmayın diyorum gebelik şüphesi yoksa boşver istediği zaman gelsin benimki de 50-60 gün kafasına göre takiliyor hiç peşine düşmüyorum.
Günaydın kaptanım
Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun

Günaydın gençlik

günaaaaydınnnnn herkeseeee
Günaydınlarrrr
Günaydın kankacim

Allahım gene ben kaynadım arada
bu filiz bizim filiz mi

Selamlar olsun güzeller. ben beste hayırsız beste.. aylardır kendini sadece derslerine kaptıran bunaldığından diyeti bırakıp kk.ya girmeyeli bu kadar ay geçtiğini bugün farkeden e bu girmemelerini de dersler diploma sonrası alışkanlığa çeviren beste... hatırladınız mı.. evet hatırladınızzzz
ponçiğim kaptanım sen nişanlandın mı rabbim mutlu mesut etsin inşallah sevgi bu işte gitsende döner gelirsin aklınagelince özlediğini hissedersin öpüyorum hepinizide...

Kiz Allah seni napmasın veda mektubu gibi olmuş
Heee filiz ben filiz nasilsin bakayim,kaptan nişanlanmadı hatta evde kaldıablasi evleniyo

Heee filiz ben filiz nasilsin bakayim,kaptan nişanlanmadı hatta evde kaldıablasi evleniyo
hahaha iyiyim canım çok şükür ev iş arası hayata devam. ayyy zaten bebişti o kuzu daha minnak kuzu lap diye girince sayfaya böyle potlarla başlanıyo elbet
sen nasılsın neler yapıyonuz canım

hahaha iyiyim canım çok şükür ev iş arası hayata devam. ayyy zaten bebişti o kuzu daha minnak kuzu lap diye girince sayfaya böyle potlarla başlanıyo elbet
Iyiyim canim napalim burda geziyoz iste

Nasıl da ruh ikizimi bulmuşum
Evet ben de senin gibiyim o zaman 5 gün yiyelim 2 gün yemeyiz
Günaydın kızlar

Günaydın kızlar

Günaydın guzelikler
Böyle menümü olur nerde bu menünüm pişisi? Ciğ böreği ?
Afiyet olsun
Napayim fazla pisirmisim ziyan mi olsun?
Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun

Günaydın gençlik

günaaaaydınnnnn herkeseeee
Günaydın tatlislar
Ohhhh ne güzelde yemişim canım sağ olsun yine yapar yine yerim
Hoşgeldin canım nasılsın
Günaydın güzeller
Günaydın bebeks

Hosgeldin canim nasilsin ozledik seni
Ablam nisanlandi filizin dedigi gibi evde kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…