Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Aynen canim dur tam kilona tekrar bakayim

Seni isteyen olur mu canim bugun eksi 1 ile geldin 🤣🤣🤣
Kimse beni beğenmiyor😔😔
Wc bende de öyle o yüzden takılmıyorum o arkadaşa bağırsaklarımi rahat bıraktım :KK70: sabah ödemde oluyor ben dışardan geldim yemek yediğim içtiğim halde sabahla arasidna 200g fark var sen düşün ödemini

Evet canım %5 i tutturcan yada izin kilonun altına duseceksin ikisinden biri

Heee yemiş yemiş 59 olmuş seninle kim yarissin bı tuvalete gitsen 1kg düşer :)
😂😂😂 Yok kız o kadar dusmeZ korkmayın bu kadar ya :KK35: :KK35: :KK35: :KK35: :KK35: :confused:
Ben kilo olarak algıladım ama arkadaş bulamadım kendime 😔
Bende öyle sandım spora çok vakit bulamıyorum bu ara 🤭
Hadi senacım bizde ekip
Olalım ne dersin , yine veriririz. Verecek kilo elbet buluruz😅

Sende ablan E Elif_Eylul gibiysen tozu dumana katarız alimallah bi kabak çırbasına bakar 🤣🤣🤣
Olur ve canim bana uyar ben sana teklif sunacaktım bu iyi oldu:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

IMG_20210809_155119.jpg

E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia

:KK70: :KK70: :KK70:

Günaydın canım kilolar d aayni galiba seninle taktiğin varmı bu hafta geçen hafta sen kaç vernistin
taktige falan cok kafa yormayin be gulum 1. belli 🙃
Günaydın kızlar bugün biraz artı çıktım ama WC ye çıkmadım henüz bugün çıkacak gibide durmuyorum +200 kaldım şu rakamlarda arkadaş yine hafta sonunda kaçamak falanda yapmadi

maydonoz limon rondo yaosan canim
O da mı yiyip yiyip almyor 😂😂😂
evet 😡
Günaydın güzeller :KK36:

Bildirimim
Cuma 83.2
Bugün 82.6
Fark -600 :KK76:

Ödem gidiyor sanirim
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia @nehir6161
🤩harikaaa tebrik ederim
Gunaydim kankim Gecen hafta fazla veremedim ama bu hafta 1 kilo vermeyi hedefliyorum canim
Sutlu yesil cay iyi kilo verdiriyor yesil cayi ayri demliyirum sutun icinr katip iciyorum uzerine tarcin zencedil tozu baya tok tutuyor
Bugund3n itibaren kahvaltida 1 d ekmek aksam yemeginde eksiz gecirneyi planliyorum
Aksam yogurtlu sarimsakli brokoli yiyecem tok tutuyor kis hazirligi yaparken firinda kabak pisirip dipfirizecattim ondan kullanacam cumaya ne olacak bakaliinşallahguzel sonuc alacagiz 🥰
kabak hic buzluga atmadim he nasil oluyor tadi peki canim
Canım senin az sıksan çok güzel kilolar verirsin:KK5::KK5::KK5:. Eylül'de düğün var bende düğüne kadar tekrar sıkılaşayim 54 olmam lazım 36 beden aldığım abiye elbisemi bir beden daha küçülmüş tüm onun içine sığmam lazim :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
38 beden benim hayalimmm 💕
:skandal:
75.6 geldim wc ye de çıktım
+300
Şoklardayım.
Spordandir kuzum gecer 🙃
Sabitte olmanda güzel canim cumaya eksiye dönucektir💞
allah razi olsun
Sabit olmanda güzel canim 💕
insa wc problemi bugun cozuldu yarin daha guzel olacak 🤩
19 bin adım süper valla cumaya eksiler gelir canım senden
🏆insaaaalllahhh rekorum benim 💕