Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Benim bugünkü menüm :

Kahvaltı:
1 yumurta
peynir
domates,salatalık,havuç
bir dilim tam bugday ekmek
kızımın sağlıklı pancake den bir dilim yedim ballı cevizli

Öğen:
balık ızgara
salata
1 dilim ekmek

Ara: Sütlü kahve
Şeftali

Akşam :
yoğurt yulaf elma (yemeyi düşünüyorum)

Spor : İki küçük bebeğin peşinde koşturma :p

Su: 2 lt (1 lt daha içerim )

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul

Benim bugünkü menüm :

Kahvaltı:
1 yumurta
peynir
domates,salatalık,havuç

Öğen:
balık ızgara
salata
1 dilim ekmek

Şeftali

Akşam :

Afiyet olsun canım menünü burada paylaşabilir misin yarindan itibaren 🤗
Linke ilk sayfadan ya da sayfanin ustunden ulasabilirsin

Arkadaşından sigara istemene şaşırdım. Sigarayi bırakmak verdiğim en doğru karardı. İkinci doğru kararda sorun yaşayınca yemeğe sarılmayı bırakmak oldu. Umarım bu iki kararima hep bağlı kalırim. Sende başlama ne olur. ♥️

Afiyet olsun canım menünü burada paylaşabilir misin yarindan itibaren 🤗
Linke ilk sayfadan ya da sayfanin ustunden ulasabilirsin
Tamam canım :) böyle böyle atacağım acemiliği :KK70:

Maşallah daim oLsun inşallah ❤️

Kaçamak ödül diyet kavramlarını hayatımdan çıkarıp sağlıklı dengeli beslenmeYi hayatıma geçirmeye çalışıyorum bahar ..amacım sadece zayıf olmak değil Yas aldıkça daha kaliteli enerjik sağlıklı bir bedenle bu yolculuğu geçirmek istiyorum
En büyük motivasyonum da ben sigara icmeyide seviyorum ama 3 yıldır içmiyorum ve bu yaşam kalitesini yakaladıktan sonra tekrar baslamayada hiç niyetim yok
Evet yemek yemeyi de seviyorum ama sağlıklı beslenmenin vücudumdaki faydalarını hissediyorum biliyorum ve bundan vazgeçmeye hiç niyetim yok artık
17 yıl içtiğim Sigarayı icmiyorsam bana zarar veren beslenmeyi de birakabilirim ..Galiba sanırsam🤣🤣
Yapabilirsin. Bence sigarayı bırakanlar herşeyi yapabilir. Sigarayı bırakmak çok zor.

Arkadaşından sigara istemene şaşırdım. Sigarayi bırakmak verdiğim en doğru karardı. İkinci doğru kararda sorun yaşayınca yemeğe sarılmayı bırakmak oldu. Umarım bu iki kararima hep bağlı kalırim. Sende başlama ne olur. ♥️
Yok kiz baslamamkii icince bir tuhaf oldum arada kahveyle gider dedim ama oda gitmedi🤣

Benim bugünkü menüm :

Kahvaltı:
1 yumurta
peynir
domates,salatalık,havuç

Öğen:
balık ızgara
salata
1 dilim ekmek

Şeftali

Akşam :

Afiyet olsun canım 💞

@s i d e l y a biz de takım olalım. İkili takım oluyormuşuz.
North River North River Sidelyayi neden seçtiğimi anlamıştır. Diğerleri için açıklama yapayım. çünkü o bu hafta sabitti. Kesin güzel bir eksi ile gelir. @sportie bu hafta çok verdi tekrar aynı performansı gösteremez şeklinde mantık yürüttüm. 🙈

Ne dersin bahar Sidelya ile birinci olur muyuz?

Sidelya asil sen ne dersjn? Var mısın yok musun?🤗
Seni gidi gidi :)
Maşallah daim oLsun inşallah ❤️

Kaçamak ödül diyet kavramlarını hayatımdan çıkarıp sağlıklı dengeli beslenmeYi hayatıma geçirmeye çalışıyorum bahar ..amacım sadece zayıf olmak değil Yas aldıkça daha kaliteli enerjik sağlıklı bir bedenle bu yolculuğu geçirmek istiyorum
En büyük motivasyonum da ben sigara icmeyide seviyorum ama 3 yıldır içmiyorum ve bu yaşam kalitesini yakaladıktan sonra tekrar baslamayada hiç niyetim yok
Evet yemek yemeyi de seviyorum ama sağlıklı beslenmenin vücudumdaki faydalarını hissediyorum biliyorum ve bundan vazgeçmeye hiç niyetim yok artık
17 yıl içtiğim Sigarayı icmiyorsam bana zarar veren beslenmeyi de birakabilirim ..Galiba sanırsam🤣🤣
Hadi ne deyim inşallah deyim :)
Benim bugünkü menüm :

Kahvaltı:
1 yumurta
peynir
domates,salatalık,havuç

Öğen:
balık ızgara
salata
1 dilim ekmek

Şeftali

Akşam :

İkizler mi canım bebekler yoksa peşpeşe mi ,güzel menü

Ee ne yapiyorsunuz gençler
Ay sonunda sınavım var kitap almaya çıktım çok moralim bozuk nasil yetişecek cocukla nasıl çalışacağım diye
Dönüşte esimle cay içtik ara öğün falan da yapmamıştım biseyler yiyelim dedi ama yiyebilecegim en basit şeyi tost yedim dolaştım geldim o annesine gitti ben anneme ben kayinvalideme gitmiyorum artık baglarimiz koptu iyice gorusmuyorum

X