Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Havalar sıcak etkisi olabilir canım benim oğlum da öyle pek yemek yemek istemiyor birde diş dönemi olabilirmi oda iştahı azaltıyor maalesef yoğurt içine bebe bisküvi vs de yemiyormu yada meyveli yoğurt yapsan serin serin yer belki
Onlarda haklı ama iyice yememesi çok yıpratıcı zaten buyugude yemiyor peşinde geziyorum hala ama buda iyice bıraktı ben telelelli :KK43:

Günaydın herkese imdattttt kızım 13 aylık hiçbir şey yemiyor çıldıracagim ya sadece karpuz salatalık oda çok az persentili zaten düşük minyon yapılı ondan dediler hayır oğlumda böyleydi ama bu iyice bıraktı :KK43:
Benimki de bisey yemiyo canim peynir yumurta yemek hicbirsey

Bizde ondwn iki diş çektirdik çürüttü diye bu kez üst damakta sivri.lekeli bir parça gördük yine götüreceğim birazdan valla bu çocuğun sıkıntısı enerjimi düşürüyor randevu saatini bekliyorum yeni mi dış eskisinden parca mi bıraktı anlamadım gitti 😞
Gecmis olsun canim 💕

Canım gunaydın ınan hıc tartımıyorum cuma gunu gorucem sende durumlar nedır ?
Ben dün erken kapattım ama pek bir değişiklik olmamış gece sıcaktan ve memedeki bebeden fırsat olmuyor uykuya onunda etkisi vardır cuma sabah soğuk suya girip öyle tartılırim artık :KK70:

Onlarda haklı ama iyice yememesi çok yıpratıcı zaten buyugude yemiyor peşinde geziyorum hala ama buda iyice bıraktı ben telelelli :KK43:
Tahmin ediyorum çocuklar yemeyince insanın sinirlwri bozuluyor ya maalesef ben yemiyorum ona yapıyorum şimdi biseyler beni taklit ediyor.sipa kilosuna dikkat etmesi lazımmış fitifit ya

Bizde ondwn iki diş çektirdik çürüttü diye bu kez üst damakta sivri.lekeli bir parça gördük yine götüreceğim birazdan valla bu çocuğun sıkıntısı enerjimi düşürüyor randevu saatini bekliyorum yeni mi dış eskisinden parca mi bıraktı anlamadım gitti 😞
Kaç yaşında canım kendisi degistirmedi mi , inşallah yeni gelen değildir bu lekeler için minicik bir hap vardı şeker gibi biz yıllar önce erkek kardeşimde kullanmıştık bı sor istersen

Tahmin ediyorum çocuklar yemeyince insanın sinirlwri bozuluyor ya maalesef ben yemiyorum ona yapıyorum şimdi biseyler beni taklit ediyor.sipa kilosuna dikkat etmesi lazımmış fitifit ya
Gorumcemon kızı vardı yemezdi açlıktan iki kere bayilmisti prensesler kilo almamalı derdi 6-7 yaş civarı ,şimdi 14yasinda 2ayda inanılmaz kilo almış paso noddle ,pizza vs yemişler arkadaşlarıyla harika vücudu vardı hızlı alınca heryeri çatlamış pompayla sisirmis gibi bizi böyle uzup ilerde kendilerine dikkat etmiyorlar ya gelse delirme

Aynen ya ağzı kilit ,önüne koyuyorum belki ağzına götürür birşey diye yok mincaklayip ativeriyor :olamaz:
Yok canim bizde ayni durumdayiz 2kilo vermis 15kiloydu 13düşmus sabah birtane cikolatali sut icti agzina bisey koymadi

Bende sabah 8.30 da çıktım attım oglusu arabaya 10 da eve geldık
Oooo maşaallah , sıcak var mıydı ?
Günaydın herkese imdattttt kızım 13 aylık hiçbir şey yemiyor çıldıracagim ya sadece karpuz salatalık oda çok az persentili zaten düşük minyon yapılı ondan dediler hayır oğlumda böyleydi ama bu iyice bıraktı :KK43:
Benimde oğlum yemiyordu dr dediki su içiyor mu ? Su içiyorsa acıktık ça yer zorlamayın . Su önemli demişti. Birde sıcaktan sizlerin canı çekmiyor o yavrucakta aynı canı çekmiyordur. Üzülme sakin ol.

Benimde oğlum yemiyordu dr dediki su içiyor mu ? Su içiyorsa acıktık ça yer zorlamayın . Su önemli demişti. Birde sıcaktan sizlerin canı çekmiyor o yavrucakta aynı canı çekmiyordur. Üzülme sakin ol.
Şu icmezmi sürekli su ve emmek derdinde ondan yemiyor zaten gobusunu goren bir sofra dolusu yedi sanır ama su ve anne sütüyle lıkır lıkır

Kahvaltı - omlet, 1 dilim 🍞 , 1 🥒 , 1 🍅, 2 dilim 🧀 , 3 kuru kayısı.
Akşam - fırında etli patatesli yemek. 4 dilim 🥔 yedim. 1 kase cacık, 1 dilim 🍉
Su 2 içtim. Yine içerim
🍵 Yeşil çay 2 bardak
Soğan kürü 2 bardak.
Spor yükleniyoreee
E Elif_Eylul 🥰
Zipzip- Zipzip- 🥰
Afiyet olsun canım
3 Ağustos menü ve spor

3 litre su
Spor
25000 adım.2500 puan (160 dk. Eva,)
Eva 12. Gün bonus 500 puan

3.000 puan toplam
@chikolatagozlum
Afiyet olsun canım
11 00
3 dilim tb ekmek
1çay kaşık bal
5 biber
Domates
Salatalık
2 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
Mantar sote
5 çay bardağı siyah çay
Ara
Şeftali
Nektari
Muz
17 30
Salata
1 tbk Kıymalı patlıcan
1.5 lt su
Zipzip- Zipzip- @MiraPham E Elif_Eylul
00 olduğu için yakalayamadım. 2 günlük sporlarım çok fena 🤷‍♀️
Sabahı oku oku bitiremedim 3dlm ekmek ve 2yumurta kilona göre çok canım 1dlm ekmek 1yumurta yada Max 2dlm ekmek yada illede ben iki yumurta yerim dersen ekmek yeme , aradaki meyvelerin miktarı nedir birer tane değil dimi ?
iyi geceler kizlar
Menum
Sabah
1 yumurta 1k peynir salatalik domates 1bkahve

Ara
1b Yesil cayli süt 1d kek

Aksam
1tb firinda kiymali patlican 3k yogurt
2lt su
Kek mi kek ne kek ceza verdiler mi :KK70:
03.08. Salı menusu
Kahvaltı 10.00
Domates salata peynır, zeytin
2 cay kasıgı kayısı receleı
2 dilim kepekekmegı
Oglen ne yediğimi hatrlamıyorum acıkcası yedımmı onuda hatırlayamıyorum
Aksamda eskm ısten gec geldı pazara falan gittim dun aksam eve gec girdim saatte gec oldugu ıcım bısey yemedım. Sadece aralarda kahve ıctım
2 lıtredr su zaten hastayım canım bıseyde ıstemıyo
Yuruyus de 7000 vardor ama adım sayarın pili bıtmıs bugun halledıcem
Geçmiş olsun canım ama hatirlamadiggin kötü birşey değildir inşallah
Kahvaltı 11.30
2 haşlanmış yumurta
🥗 🍅 Salatalık
1dilim beyaz peynir
1 dilim t.t 🍞
1 t.k labne peynir
1 tk tahin pekmez

Ara elma 10 cig fındık

Akşam 19.oo
🥗 Yoğurt
1 tabak kıymalı bamya yemeği
3 kaşık mantarlı bulgur pilavı

3lt su 2 bardak yeşil çay
742o adım
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @MiraPham
Afiyet olsun canım
Sabah
1 dilim peynir
2 dilim ekmek
Cay (migrenden midem kötüydü başka birsey yiyemedim)

Öğle
1 bardak ayran
2 salatalik

İkindi
1 tane şeftali

Aksam
4 yk et yemeği
Salata
Afiyet olsun canım

Şu icmezmi sürekli su ve emmek derdinde ondan yemiyor zaten gobusunu goren bir sofra dolusu yedi sanır ama su ve anne sütüyle lıkır lıkır
Oooo ayni seyi yasadim canim ücaylara girince memeden kestim artik oldu 2bucuk yasinda meme memeeee surekli emmeye calisip yemek yemedi simdi abur çubuk yiyo bazen onuda yemiyo bazen kofte patates istiyo ama bu ara kahvalti bile yapmiyo

Emdiği için yemiyor benimkide 3 yaşına kadar emdi memeyi bıraktım sonra yemeğe başladı. Sürekli memede kalıyordu. Buda yemek yemesini engelliyordu
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

Sabahı oku oku bitiremedim 3dlm ekmek ve 2yumurta kilona göre çok canım 1dlm ekmek 1yumurta yada Max 2dlm ekmek yada illede ben iki yumurta yerim dersen ekmek yeme , aradaki meyvelerin miktarı nedir birer tane değil dimi ?

Kek mi kek ne kek ceza verdiler mi :KK70:

Geçmiş olsun canım ama hatirlamadiggin kötü birşey değildir inşallah

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım
Evet fazla ama ancak doydum diyebilirim misafirlerim varken bu kadar kendimi frenledim. Ama 800 gram veririm diye ümit ediyorum 😏

Sabah daha serındı canım gecen gune gore

Oooo ayni seyi yasadim canim ücaylara girince memeden kestim artik oldu 2bucuk yasinda meme memeeee surekli emmeye calisip yemek yemedi simdi abur çubuk yiyo bazen onuda yemiyo bazen kofte patates istiyo ama bu ara kahvalti bile yapmiyo
Herkesin bebegi aynı uzulsem mi sevinsem mi bilemedim ya :KK43: hayır maşallah kimisi öyle bir yiyor ki aklım şaşıyor onlarda bebek
Emdiği için yemiyor benimkide 3 yaşına kadar emdi memeyi bıraktım sonra yemeğe başladı. Sürekli memede kalıyordu. Buda yemek yemesini engelliyordu

Evet fazla ama ancak doydum diyebilirim misafirlerim varken bu kadar kendimi frenledim. Ama 800 gram veririm diye ümit ediyorum 😏
Benim oğlumda 26ay emdi ama meme bitincede başlamadı hala ona da ye ye ye diyorum

Herkesin bebegi aynı uzulsem mi sevinsem mi bilemedim ya :KK43: hayır maşallah kimisi öyle bir yiyor ki aklım şaşıyor onlarda bebek

Benim oğlumda 26ay emdi ama meme bitincede başlamadı hala ona da ye ye ye diyorum
Bünyeden bünyeye değişir o yemek işi canım , 2 çocuğum var kızım çok yer oğlum yemez. Yemediği içinde zorlamam . Annem hep kardeşimin peşinde koşardım 7 yaşına kadar hep annem yedirdi. Annem artık kardeşime yeme diyor kilo aldı vermeye uğraşıyor.

X