Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

balım bebeği çok şükür testin sonucu da yükselmiş sen kendine çok dikkat et keyfini çıkar 9 ay sonra bu günleri mumla ararsın daaa bulamazsın tecrübe konuşuyor valla

yataktan çıkma sıcak tut kendini ayaklarını iki kat giyin patk falan giy sırtından yeleği çıkarma bu ara fazla kimseyle karşılaşmamaya bak grip salgını var sakın mikrop kapma olur mu
c vitaminli şeyler ye bol bol
kan can olsun inşallah
yaşasın bebişimiz olacak çok mutluyum

zeynepcim alınganlık yapmışsın canım ben de okudum mehalimin mesajını akşamüstü
içinde bulunduğun durumdan olsa gerek fazla tepki göstermişsin canım
ayrıca çok güzel bişey başarmışsın tebrikler bak yenmişsin o hastalığı bundan sonası keyfe keder şeyler sıkma canını
kilo dediğin nedir ki alınır verilir
biz takımız neden
birbirimizi anlayabiliyoruz benzer şeyler hissediyoruz kilolarımız konusunda
paylaştıklarımız arttıkça bu yanlış anlaşılmalarda ortadan kalkacaktır eminim

hem sen yediklerini anında yazmak istememişmiydin benden sana söz tüm yediklerini istediğin aman yaz sen ben hepsine topluca yorum yaparım ilk boş kaldığım anda merak etme
ama biraz sabırlı ol olur mu cevaplar için çalışıyorum çoğu zaman yanlız çalışmam gerekiyor çok işim oluyor nefes alacak zaman bulamıyorum bile ev iş çocuk arasında dağılıyorum

eğer sen de istersen ben sana destek olurum bana da iyi gelir bir işe yaramak ben de kısa zamanda toparlanırım sayende hem ben sana msn adesimi ve telefonumu da veririm daha sonra daha fazla şey paylaşmak istersen daha çok görüşürüz yeter ki sen mutlu ve iyi hisset kendini oldu mu canım

ama seni hiç tanımıyorum ben kusura bakma zamanım az olunca eski mesajlarının tamamını okuyamadım biraz anlat kendini sonra ben de anlatırım yaşadıklarımı

paylaşım alanına yazdıklarım şaka gibi ama gerçek 3 ay olmadı daha boşanmaya karar verdim 5 yaşında bir oğlum var hayatımın yükü daha da arttı haşimato tiroidi ve depresyon tedavisi görüyorum nerdeyse 3 yıl olacak yaz gelince yani ama tam atlatamadım depresyon illetini
nereye atlatıyorum bilmem Allaha şikayet olmasın sıra sıra dertlerim bitmiyor biri biterken biri geliyor ama halime şükrediyorum evim var şimdi başımı yastığa koyduğumda huzurla uykuya dalabiliyorum bunun için bile tonla hap yuttum günlerce sabahlara kadar oturmuştum ama geçti eminim senin hayatında da zor zamanlar çok olmuştur anlatırsan rahatlarsın bence ama yine de sen bilirsin tabiki

pazartesi
sabah__2 dilim ekm 1 bardak cay 4 siyah zeytin 1 haslanmis yumurta
ara__1 elma
oglen__100gr haslanmis tavuk gogsu bol salata 1dilim ekm
ara__1 su brdagi sut
aksam__4 yemek kasigi yesil mercimek bol yesil salata 1 dilim ekm
ara__1 elma

sali
sabah__1 domat 26 gr az yagli peynir 2 dilim ekm 1 bardak sut
ara__ 2 tane kepekli biskuvi
oglen___4 kofte bol yesil salata 4 kasik yogurt 1dilim ekm
ara__1 elma
aksam__1 kepce sebze corbasi 4 yemek kasigi kuru fasulye bol yesil salata
ara___1 bardak sut

carsamba
sabah__1 tas kahve 2dilim ekm 1 haslanmis yumurta30 gr hic yagsiz peynir 3 siyah zeytin
ara__3 kuru kayisi
oglen__4 yemek kasigi pirasa yemegi 3 kasik makarna sossuz
ara__ 1 kase yogurt 4 5 yemek kasigi kadar
aksam __60 gr haslanmis balik bol yesil salata 1 dilim ekm
ara__1 elma

persembe
sabah__ 1 bardak sut 2 dilim ekm 5 yesil zeytin yarim salatalik yarimsar kirmizi yesil biber
ara__1 muz
oglen__ 4 yemek kasigi etli nohut 2 kasik pilav cok az yagli az tuzlu (kendime ayri pisirdim bir bucuk fincanla olctum hepsini yiyemedim) bol yesil salata
ara__1 elma
aksam__gunduzden kalan o pilavi salataylan karistirip yedim 1 kasede yogurt
ara__2 kuru kayisi

cumaa
sabah __1 bardak cay 2 dilim ekm 4 5 yesil zeytin 30 gr peynir yarim domat
ara__1 bardak sut
oglen__1 kepce tarhan corbasi 4 yemek kasigi ispanak 4 yemek kasigi yogurt
ara__1 elma
aksam __65 gr haslanmis didilmis tavuk gogsulu bol yesil salata 1 dilim ekm
ara__2 kuru kayisi

cumartesi
sabah__1 kepce corba icine iki dilim dogranmis ekm
ara 1 bardak sut
oglen__4 yemek kasigi havuclu bezelye bir kucuk dilimlenmis turp 1 dilim ekm
ara __ 1 kase yogurt
iste buraya kadar hesey normaldi sonrasi hic bisiy yiyemedim hep migde bulantisi bugun oglen bisiyler yemaye basladim gecen hafta kilo veremedim cok uzgunum reglimde gelmedi bu haftada veremzsm daha cok uzulecem yuruyuslerim azaldi biraz ondanmi bilmiyorum oda hva sartlarindan insallah bu hafta sonu guzel sonuc alayim yoksa kendimi iyice salacam bide suyumu guzel ictim ayni saatlerde yemeye calistim zaten okul gunleri mecburen ayni saatlerde yeniliyo emelim yorumu sana birakiyorum canim simdiden tesekkurler ediyorum

hem kocalarımız yok akşam geliriz dediler hem de yoklar piyasada reyhan ablam
iyi geceler sana da ben de içimi döküyorum zeynebi bahane edip

bu akşam çok güzel bir akşamdı bir arkadaşla sinemaya gittik sonra da alsancağa yürüyüp orda bir çay içip ayrıldık evlerimize geldik çok hoş sohbet ettik ne zamandır bu kadar iyi hissetmemiştim kendimi beni anlıyor gibi bakıyordu gözleri ama ben hala akşamın etkisindeyim

ohhh kalis hanım bi sen mi gezersin baaak ben de gezdim işteee
bir de hava daha ılık olsaydı ayklarım buz tuttu resmen
görüldüğü gibi herşeyde şikayet edecek birşey bulabilecek kapaste var hala olamadım bir polyanna kadar

anaam kizlar ben listemi yazarken kimler gelmis emelim seni bu saatte gormek cok guzel valla nasilsiniz canlarim
honeyim simdi daha iyiyiz canim cok sukur bak takimin sozlerini dinle cok sevindim hersey yolunda gitsin artik butun takim cok sikintilar yasadi artik hep guzel haberler duyalim

zenanım harikasın hayatım yediklerin çok güzel olmuş maşallah ne çabuk örendin dengeli beslenmeyi
maşallah maşallah diyim tekrar tekrar nazar olmasın yani

çok geçmiş olsun sen de çocuklar da hastalandınız ama geçici hastalık şükür ki mevsimden gelir geçer

yürüyüşleri çok kafana takma evde zaten yeterince hareketli bir hayatın var havalar güzel olunca yürürsün eskisi gibi düzenli elifinle

ben de efeye geçen hafta iğne yaptırmıştım ya haftasonu da ben oldum onun gibi ama yatacak fırsatım bile olmadı terleyip atamadım ilaçlarla ayaktayım şükür

zenanım sorma sinema üstüne çay sohbet çok iyi geldi bir de aldığım ilaçların içinde doping etkisi yapan maddeler var herhalde hiçuykum yok ağzım kulaklarımda laf yetiştiriyorum dünün acısını çıkartırcasına

emelim cok sevindim moralini yerinde olmasina aslinda arada cikmak guzel olurdu gezinmek konusmak ama iste benim basima 12 yildir bi defa geldi valla oda gecenlerde kocayi ikna edip yuruyuse cikmak ti baska yok
reyhan ablacim sen nasilsin bu arada sanki 1 haftadir yoktum takimda 2 gun geelemdik boyle hissediyom nasil alistiysam artik

ne güzel eglenmissin emelim sevindim canim . alsancakta cay ictiniz ha benimde canim cekti yaaaa.
özledim alsancagi kordonu

iyiyim zenanim sagol canim müthis bir firtina ve yagmur var disarda havalar bir iyi bir kötü basagrisi yapiyor insanin icini kapatiyor sanki
sen nasilsin?

sagol emelim sayende canim yoksa bizler zor hizaya gelirdik ya bide takimdaki disiplin tabi kallisimle mehalim siki tutuyo burayi eee bide insanin boyle takimi olunca duzelecek hersey o zaman benim kilo regliye takildi oda gelir insallah ben boyle devam edeyimmi ozaman emelim

iyiyim zenanim sagol canim müthis bir firtina ve yagmur var disarda havalar bir iyi bir kötü basagrisi yapiyor insanin icini kapatiyor sanki
sen nasilsin?
ayni firtina yagmur burdada basladi ogleden sonra cok kotu allah guzzel gunesli gunler nasiip etsin yaa 2 gun guzel oldu alismistik hemen camasirlar filan mis gibi disarda kurumustu kotu oldu simdi hairlisi be naapalim bunlarin disinda iyiyiz bir yaramazlik yok

zenancım bu şekilde devam et bir süre vücudun ne tepki verecek bakalım sonra biraz biraz azaltıcaz veya artırıcaz yediklerini

ah ablam bir dahakini seninle içeriz inşallah yaza ne kaldı şurda hava soğuk olmasa kordonda oturacaktık ama çok güzel esiyordu bizde içerde çay içtik çok yi geldi valla

insallah canim. haklisin hava soguktur simdi hele deniz kenari iyice eser rahatsiz eder. ama yaz aksamlari keyfi baskadir kordonun.. cok renklidir

taamam emelim kizlar ben artik cikayim cok sevindim sizlerle karsilastigima oh be benimde nesem yerine geldi coook optum sizleri yarin gorusuruz hayirli geceler hepinize yarin gorusuruz

soğuk olmasına rağmen kıbrıs şehitlerinde yine vardı insanlar akşamın tadına doyup arılamadık bile çok geç oldu diye diye zor kurtuldum arkadaşımın elinden 11 vardı eve geldiğim
efe nasıl özlemiş bir görsen nasıl boğuştuk oynaştık halının üstünde yorulmuş garibim hemencecik uyudu ben de size kaçtım

X