Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben kaçtım arkadaşlar az dinleneyim mutfağı felan toplayım bu arada takıma birileri gelip bizmi birinciyiz diyolar.:1closedeyes: ayy rüya görmek ne güzel bir şeyyykaydirigubbakcemile3 rüyalar gerçek olsa değilmiikaydirigubbakcemile2 bu hafta sınırları ben zorlayacağım ben ben bennnnnnnn lülülülülülü

Ben kaçtım arkadaşlar az dinleneyim mutfağı felan toplayım bu arada takıma birileri gelip bizmi birinciyiz diyolar.:1closedeyes: ayy rüya görmek ne güzel bir şeyyykaydirigubbakcemile3 rüyalar gerçek olsa değilmiikaydirigubbakcemile2 bu hafta sınırları ben zorlayacağım ben ben bennnnnnnn lülülülülülü
kaydirigubbakcemile3he he mehalim moralini bozmayım emme benim takımda şimdiden 2 kilo vermiş olan arkadaşımız var . hadüü :jeyyar:yetiş bakalıım .......kaydirigubbakcemile5a.s.

ben aslında size mahcup olurum diye korktum canım düşündümde sizden daha iyi bir grup bulamam ayda 1kilo verebilirim inşalahh,pko hastasıyımya kimseyi mahcup etmek istemem,saolsun kallişim davet etti güvendi bana, birde ben kendime güvensem delikafadulden,buhastalık belimi baglıyor valla gecen hafta 2kgın su ve kastan gittigini duyunca yıkıldım depresyona girdim enkaz halindeydim valla,valla sabahtan beri ibibik kuşu gibi düşünüyorumkafamçokkarıştı ,herşeye varım sizle,kilo vermede siz canım arkadaşlarımında destegiyle verecegim bu kiloları sözünüzden cıkmayacam,beslenmemde hata olursa sizde bana söleyin hatta kızınnn:)kaydirigubbakcemile3 tamammı canım kallişim canımın içi 5.takımdayım bennn yuppiiiiiiiiiii:)))hemen sevinmeyim dimii 10günlük deneme süresi vardı dimiikafamçokkarıştı neyse artık sizleyim arkadaşlarr yaa buarada emelcim nerde yaa hiç konuşmuyor benle yaa halbuki ben onun cokcccccccccccccokkkkkkk büyük hayranıyımm,valla herşeyi göze aldım onun içinhihoyyythihoyyytdelikafaduldena.s.:nazar::enbuyukkk:

zeynepcim kallisimin de dediği gibi pazartesileri kabusum resmen yarın daha çok gelirim merak etme

ben hipotiriditim ama kilo verebiliyorum ama boğazımı tutarsam yarın uzun uzun yazarım mutlaka cevap alırsın soru sprarsan ama biraz sabırlı ol olur mu

tamam zeynepçiğim önce kendine güven zaten biz sadece yardım edebiliriz seni yönlendiremeyiz...

deneme süren başladı o zaman tammmı bugün.. zaten aklına bir soru takılırsa sor bir sorun olduğunda gel yani konuşarak neler çözülmezki düşün bir kere..

emel özellikle pazartesileri çok yoğun oluyor ilk zaman ayırdığında buraya gelecektir emin ol...
Şeniza.s.

sabotedeyim canım bu hafta kisme bizi durduramazz arkidaşlar siz pasta yyiiyin :roflol:

kızım kendine gel ne sabotajı bizi bizden başkası yönlendiremez yiyeceksek kimse tutamaaz yemeyeceksek de yedirtemez haberin olsun
bu aralar sıkıntım var ama yakında aranıza tam dönüş yapıcam yaza incecik hoş bir hatun olmalıyım yeni sevgili yapıcam kendime planlarım vardelikafadulden ama önce elimde kalan eskileri atmalıyımkötükedihüso

iyi akşamlar çıkıcam şimdi akşam bakmaya çalışırım söz veremiyorum efeden bana kalmıyor pc
oyun ustası oldu paşam yağmurdan dışarı çıkamıyor malesef tüm sıkıntısını pc den çıkarıyorgamyoncuiremsu

kaydirigubbakcemile3he he mehalim moralini bozmayım emme benim takımda şimdiden 2 kilo vermiş olan arkadaşımız var . hadüü :jeyyar:yetiş bakalıım .......kaydirigubbakcemile5a.s.

hahahah vız gelir tırıs giderler canım:eek: biz ne 2- 4 kg verenler gördük hepside hikaye:dilcikar: 2 günde bende istersem su kaybedebilirim önemli olan yağdan vermek ayrıca az kilodayken ben 61 kg kilo verecem şekercim hatırlatırım:dance:.ayrıca yağdan vereyimde gram gram vereyim hiç önemlki değil:kahve:

hahahah vız gelir tırıs giderler canım:eek: biz ne 2- 4 kg verenler gördük hepside hikaye:dilcikar: 2 günde bende istersem su kaybedebilirim önemli olan yağdan vermek ayrıca az kilodayken ben 61 kg kilo verecem şekercim hatırlatırım:dance:.ayrıca yağdan vereyimde gram gram vereyim hiç önemlki değil:kahve:
hadi hadi sık dişini biraz ben senden istiyorum . derece ........kaydirigubbakcemile

ayrıca haftasonu kalişim kızlardan tel aldım herüfle gezerken kaçırmış iyce .....:mymeka:cumaya görüşürük ....kaydirigubbakcemile:1hug:

bizim takıma sabotaj girişimi heee:mymeka: bu asla affetmem nereus sengözlerimebaksanabşakkıdı editötülük avantajlarımı sonuna dek kullanıp verdiğin pastaları salataya çevirdim nasıl ama hokuussss pokusssssssssssss:roflol: he-heheheeeeee:roflol: varmı başka girişimleriniz vede girişimcileriniz :roflol: mehalim gözün kulağın takımda olsun şeker bu hafta derece gerek şakkıdı
sengözlerimebaksanab bu hafta derece bizim kalişim ......he he .....sırnaşık şeybendemi sizi sabota etsem ne .. hadi bakalım cumaya 5. takımmı 6 takımmı .....:1shok::1shok:

ben bunu söylemek istemiyorum ama hatırlamak bile istemiyorum ama arkadaşım ben kanserdim hemde hiç iyi bir tür degil kemoterapi aldım agır ilaçlar kullandım nevrim dönüyordu ilaçlardan kemoterapi dozundan neyse o günleri atlattım şükür çok iyiyim ama ben pis bogaz degilim ve sucuda başkasına atmıyorum bilmeden konuşma yorum yapma,kilo vermek için okadar cabalıyorumki,okadar ilaç içmekten midemde kaldırmadı reflü oldum.tamam insanları motive etmeye calışıyorsun ama kırıcı oluyorsun,hiç hoşuma gitmedi söylediklerin çünkü ben pko ya bahane etmiyorum gercekten ayda 1kiloyu zor veriyorum tanıyorum vucudumu okadar iyi tanımasam kendimi kanseri yenmezdim.neyse ben birdaha bu 5.takıma takılmak istemiyorum.insanda moral bırakmıyorsunuz.belki tepkim cok fazla ama o yaşadıgım kötü günler aklıma geldi,hem hastalıgımdan hemde o hastalıktan kurtulmamı saglayan ilaçlardan bana kalan o igrenç kilodan nefret ediyorum.artık bı konuda daha fazla konuşmak istemiyorum iyi günler..

Son düzenleyen: Moderatör:
mehalim seni üzmek için sölemedim bir anlık kzıgınlıkla içimdekileri döktüm özür dilerim,sen nerden bileceksinki benim rahatsızlıgımı dimi.. aslında ben unuttum gittim o günlerii,kimseyi üzmek istemem,belkide benim hatamdı ilaçların beni şşişirecegi belliydi belkide ozamandan bogazımı biraz tutsaydım bu kadar kilo almazdım ilaçlar şişirirdi gene ama ben bilemedimki böyle olacagını...neysee dert degil allah daha büyük saglık sorunları vermesin kilo gider biterr,şimdi şükürler olsun iyiyim,binlerce şükür allahıma..

iyi akşamlar takımcım
zeynepcim aramıza yeni katıldın sanırım hoşgeldin canım.bugübe kadar çok güzel kilo vermişsin devamını da getireceksindir mutlaka.çok geçmiş olsun zor bir hastalık atlatmışsın.kilolar da gider dert etme.
dün de uğrayamadım.yemek listelerini pek yazan olmamış.benim yazmaya yüzüm yok valla.2 gündür acayip yedim içtim misafirler vardı.bugün tartıda gördüm göreceğimi.çok acayip kilo almış gözüküyorum.emelcim ben de başardım valla:))
herkesmi diyeti bozdu canlarım neler yaptınız.
neyse bugün daha iyiydim.işe başladım.evde olmak güzeldi gerçekten.

burda kısa bir açıklam yapmak istiyorum zeynep e yazdığım mesajımı sildim ayrıca zeynepin mesajımdan yaptığı alıntıyıda sildim zeynepin mesajlarının hiç bir kelimesinede dokunmadım zeynep e özelden söylenmesi gerekenleri söylediğimi düşünüyorum.hata bende daha huyunu suyunu bilmediğim biri ile bu kadar samimi konuşmamam gerekiyordu bu asla 2. kez tekrarlanmayacak .bu konuyla ilgili ne şimdi nede bundan sonra asla kimseye açıklama yapmayacağım[/COLOR
]

Kızlaaar ben geldim nassınız bakem? Ben dün akşam itibariyle lahana çorbası diyetine başladım -tatlicadiarzu- haftaya yolcuyum gidene kadar tutayım şu boğazımı dedim :nazar: Bu arada çok şükür 66,900 oldum hihoyyyt ilk hedefim olan 65 e az kaldı çok şükür :lepi:

kızlar demek nereus buraya da dalmış, bizi de perişan etti, kallistem bizim pastaları da pokuslasana.

selammmmmmm.
ne pastasi meliscigim ben gelene kadar kaptan kallisim pastayi salataya cevirmis. düsünmüstür simdi kallisim ablam gelir isten karni actir pasta görürse dayanamaz diye. hokussss pokussssss bir baktim kocaman salata. yani hicde canim cekmedi.

mehalim merak etme bebegim ben geldim. gec kaldim ama geldim sag salimkaydirigubbakcemile3
benim seninle yasit bir kizim var aralikta evlendi mehalim. ona benzetiyorum seni. ondan habersiz hicbirsey yapamam. her hareketimi ezbere bilir. isten 2 dakika gec ciksam stresse girer.delikafadulden

iyi aksamlar reyhan abla iyi aksamlar takimim bakiyorum herkez guzel baslamis haftaya cekisme falan pastalar salataya donmus ne guzel insallah mehalim drece yaparsin canim honeyimde karnesi hazirmis kadisim ugramis cok sevindim
emelim canim yogun hafta basini atlatti cok sukur
umutum canim toparla hemen sen ne yapacagini bilirsin ilk gunu haftanin yarin basla canim hadi
bende cuma gunu cok kizdim kendime herseyden yemek istedim ama yiyemedim hastalandim mide bulantisindan bisiy yiyemedimama bugun guzel basladim ama haala reglim gelmedi ne yapcam bilmiyorum
cedric cigimle konusamadik bugun cikmak zorunda kaldim bunlarin disinda hersey guzel yani ben guzel olmasini istiyorum listemi yazacam

nasıl bir bağımlılıkdır bu valla kaç saattir okuyorum alıntı yapıyorum sonra diyeceksiniz bana '' e bi gitsen artık'' sizin suçunuz şekerler kendinizi böööyle sevdirmeyecektiniz ben sizlerle birlikte büyütecem bu miniği kusura bakmayın kovsanızda gitmiycem ha ha haaadelikafadulden
honeyim bak sonradan çok üzülür çok pişman olursun bu yüzden bebeğinin iyice tutunduğuna emin olmadan etraf toparlamaya filan bir ara ver lütfen geçen hafta 7. takımdaki juliet arkadaşımızda bebeğini düşürdü ve çok ama çok üzgün onunda yeniydi oda çok uzun zamandır bekliyordu.... yatmaktan sıkılma kitap oku örgü ör vs ama dinlen ve bebeğini iyice garanti altına al, sen daha bir şey hissetmiyor olabilirsin ama o senden güç almaya çalışıyor lütfen onu desteklediğini sevdiğini koruduğunu şimdiden göster...
kerneni istedim hazırlanınca haber veririm canım..
kallisim bak yine gözlerim doldu yaaa ben pek ağlak oldum zaten 2 gündür kaç kere ağladım bilmiyom yani ama dediğini yapacam canım zaten biliyorsun sınavım var ona çalışmam lazım yatarım kalkmam söz ben seni çok seviyom yaaaaŞeniz

herkeze merhabalar guzel hafta basi dilerim
emelcim bu haftaki listemi gece yazamadim bu gece yazacam canim insallah kizlar bu hafta sonu buraya ugradim gecmisi okudum ama bisiy yazamadim kusura bakmayin cumartesi pazarim cok kotuydu butun ev halki hastalandik cocuklar 4 ude ateslendi yediklerini cikardi sesleri kisildi pazar gunu bende aynen efenin dun gece cok atesi vardi kulagi agridi kucagimda uyur uyanik sabahladi
simdilik biraz toparladik cocuklari okula gondermiycektim biri dedi benim onemli derslerim var not verilecek digeri dedi biz bugun trafikte bisiklet binmeyi ogrencez not verilcek e buyukler bunlari soyleyince kucuk cadi konusmasa olurmu bizde bugun sinif fotografi cekilcez hem arkadasimin okulda dogum gunu var pasta yicez dedi hepsi gitti yine okuluna biz kaldik efe ile evde yalniz oyle cok kirli birikti ve oyle cok ev isi varki canim yapmakta istemiyo hala yorgun halsizim ve migdem bulaniyo ama yinede sukur allaha su cocuklardaki enerjiyi hic almasin rabbim herkeze saglik versin

zenanım ailece hastalanmışsınız çok geçmiş olsun canım iyileştinizmi?hiç msn de de karşılaşamıyoruz bir ara görüşelim özledim yani:1hug:

honeycim hamilemiymiş ya
ay çok sevindim
inşallah darısı tüm isteyenlere
kallisim sana ne diyim sütçüden haaa ne güldüm ya

mezunda olmuş ne güzel
honeycim çok sevindim adına

kallisim sıkma canını ya bak özür dilemiş arayıp benim ki küserdi üstüne üstelik
yine bozuştuk yaaa

kadisim bitanem özelden mesajını aldım buraya da yazmışsın güzelim çok teşekkür ederim canım arkadaşım
kız bu senin kocanı ben bir ara soteye çekip dövecem bak aaa nedir bunlardan çektiğimiz şekerim yaa allaha şükür biz bu aralar iyiyiz ama belli olmuyo ki bunların kaprisleri tuttumu tutuyo of offf
kadisim canım hoşgeldin ..
aman mevsimler filan vuruyor bu erkekleri galiba ne diyimki şeker sıkma canını.. beni pek etkilemiyor artık bir fincan kahveye bakıyor sakinleşmem ahh tabiki çok canım sıkılmadıkça ... özür dilemeyi geçte olsa öğrendi önceleri oda küserdi ama küstüğü zamanlar ne işe kaldırdım ne yemek verdim yani sen küstün bende küstüm dedim öğrenene kadar işe geç kaldı ve aç kaldı sonunda öğrendi ne diyimki ...
kaptanım karizmatikim bende kadis gibi aç bırakamıyom adamı sadece konuşmuyorum bütün işlerini de yapıyorum önüne yemeğini koyuyorum aslında oh canıma minnet konuşmayan her işimide yapan bir hanım diyorlar belki de senin taktiğimi yapsakki iyi fikir gibi geldi bak şimdi:jeyyar:

ya ben linki verdimmi unuttum honeyimin karnesi hazır...
böyle istedik karneyi :roflol:
buda karnen şeker.. nor yazmak istersen püsküüte flan karnenin olduğu yere yazabilirsin hatıra kalıra.s.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/126756-cuma-zayiflama-yarismasi-mezunlari-9.html
kallistem ben nereye not yazacam onu anlamadım bir anlatıversen verdiğin linke yorum yazan olmamış da o bakımdan yanikaydirigubbakcemile3
mehalim ben inanıyorum sana güzelim hatta tek kişilik taraftarınım
ya ya ya şa şa şa mehalim çok yaşa :lepi: oyum sana kızkaydirigubbakcemile3

hosgeldin honeyim nasilsin bakalim

hoşbulduk bitanem oku oku anca geldim ama sen gitmişsindir herhal şimdiye nasıl olayım ki uyku düzenim şaştı iyice yemekden sonra uykum geliyo akşam üstü uykum geliyo sabahın köründe cin gibi uyanıyom ööööyle işte 2.testim de iyi çıktı (225)cumaya doktora gideceğim bakalım görebilecekmiyiz keseyi?kaç haftalıkmış onu öğreneceğiz inşallah herşey yolunda gider:Saruboceq:

ayrıca reyhan ablam , emelim, umutcuğum,cedric,buse,şaşkınperi,gül hepinizi tek tk öpüyorum 5. takımın güzelleri Şeniz

iyi geceler gece kuşları bugün ben de size takıldım
kendime bir hoşluk yaptım bugün o yüzden bütün yorgunluğum geçti moralim düzeldi hayatta olduğumun farkına vardım
efeyi uyuttum gece buluşacaklar vardı aramızda onları yakalayabilirmiyim diye geldim bir koşu

X