Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

kallisim bize en yakin cam fabrikasi nancy de tam sehir diilde bir ilcesi olabilir hatta bir ay kadar once bir belgesel yapmislardi turkiyede istanbul da bir sarayin cam suslemelerini avizesini falan o cam fabrikasi yapmis fransiz tvde gosterdi eger o sehirse yasadik esimin kardesi orda valla super olur sen yinede sor esine kiz bellimi olur belki orasidir
canim bu borc isleri herkesin basinda var allah tez zamanda herkeze kurtarsin bu borclardan

kesinleşsin bakalım zenanım bende merak ettim iyimi şimdi:eek:
diğer dileğin içinde amin amin amin yani her ihtiyacı olanı borcu harcı olanı kurtarsın allahım çok sıkıntı çünkü...

gunaydın kızlar.uyanalı cok oldu ama malum utu gunlerımdendı bugun.ancak gelebıldım.basım agrıyor bıraz kahve ıcdım ıns ıyı gelır.zeynebcıgım bak ben aylardır bu gurupdayım.asla kalllıstenın soyledıklerı senı germesın aksıne motıve etsın.destek ıcın bundan daha ıyı bır gurup bulamazsın.ustelık hepımız saglıklı dengelı dıyetler yapıyoruz.sacma sapan bısey yapanı deneyenı gormedım daha.senın pko lu oldugunu bılıyorum bak bende oyleyım yanılmıyorsam mehalım de.buna ragmen kılo vermeye devam edıyoruz.ustelık ben gıbı gul emel bı zamanlar kallıste yuksek kılodayız.bu yuzden bırbırımızı daha ıyı anlıyabılırız.karar senın ama bence bana bu konuda guven vede grubumuza da bak gor ne kadar rahat verıceksın kılolarını.ustelık pek cok agır kuralları olan gruplar var kırmızı kartlar sarı kartlar.bızımkı hıc kalır

ben aslında size mahcup olurum diye korktum canım düşündümde sizden daha iyi bir grup bulamam ayda 1kilo verebilirim inşalahh,pko hastasıyımya kimseyi mahcup etmek istemem,saolsun kallişim davet etti güvendi bana, birde ben kendime güvensem delikafadulden,buhastalık belimi baglıyor valla gecen hafta 2kgın su ve kastan gittigini duyunca yıkıldım depresyona girdim enkaz halindeydim valla,valla sabahtan beri ibibik kuşu gibi düşünüyorumkafamçokkarıştı ,herşeye varım sizle,kilo vermede siz canım arkadaşlarımında destegiyle verecegim bu kiloları sözünüzden cıkmayacam,beslenmemde hata olursa sizde bana söleyin hatta kızınnn:)kaydirigubbakcemile3 tamammı canım kallişim canımın içi 5.takımdayım bennn yuppiiiiiiiiiii:)))hemen sevinmeyim dimii 10günlük deneme süresi vardı dimiikafamçokkarıştı neyse artık sizleyim arkadaşlarr yaa buarada emelcim nerde yaa hiç konuşmuyor benle yaa halbuki ben onun cokcccccccccccccokkkkkkk büyük hayranıyımm,valla herşeyi göze aldım onun içinhihoyyythihoyyytdelikafaduldena.s.:nazar::enbuyukkk:

honeycim hamilemiymiş ya
ay çok sevindim
inşallah darısı tüm isteyenlere
kallisim sana ne diyim sütçüden haaa ne güldüm ya

mezunda olmuş ne güzel
honeycim çok sevindim adına

kallisim sıkma canını ya bak özür dilemiş arayıp benim ki küserdi üstüne üstelik
yine bozuştuk yaaa
acaba şubat mart benim kavga aylarım mı
yandım öyleyse haziran temmuza kadar sürecek hatta ağustosa

ama insan her geçen yılda biraz daha büyümeli

hepinizi öpüyorum
en kısa zamanda incelmeniz dilekelirmle

kadiş yaa vay beee 23 kilo vermişsin gülüm yaaa ben süper bir takımdaymışım yaa beni siz cig cig yersiniz valla:)))anaaaaaaaa bende vercem 25 kgg inşalahhh acayip gaza geldim:))

tamam zeynepçiğim önce kendine güven zaten biz sadece yardım edebiliriz seni yönlendiremeyiz...

deneme süren başladı o zaman tammmı bugün.. zaten aklına bir soru takılırsa sor bir sorun olduğunda gel yani konuşarak neler çözülmezki düşün bir kere..

emel özellikle pazartesileri çok yoğun oluyor ilk zaman ayırdığında buraya gelecektir emin ol...

kadisim canım hoşgeldin ..
aman mevsimler filan vuruyor bu erkekleri galiba ne diyimki şeker sıkma canını.. beni pek etkilemiyor artık bir fincan kahveye bakıyor sakinleşmem ahh tabiki çok canım sıkılmadıkça ... özür dilemeyi geçte olsa öğrendi önceleri oda küserdi ama küstüğü zamanlar ne işe kaldırdım ne yemek verdim yani sen küstün bende küstüm dedim öğrenene kadar işe geç kaldı ve aç kaldı sonunda öğrendi ne diyimki ...

canım henüz oralara gitmedi az önce kavga patırtı yolladım kırklareline :kızgın: bankaya çıkmıştım söyledim halbuki oda unutmuş gideceğimi ve saat 13.00 gibi eve gelip valizimi alıp gideceim dedi ama 12 de gelmiş hazırladığım kıyafetleri bulamamış bende aksi ya telefonumu evde bırakıp çıkmışım gelmeden aramış... eve gelip 5 dakikanın içinde çıkması gerekiyormuş bulduğu bir poşete kıyafetlerini koyup fırlamış tam arabaya binerken ben geldim eve söylendi durdu sinirli sinirli bindi arabaya en son hoşçakal dedi bende çok sinirlendim güle güle bile demeden kapıyı çarptım o gitmeden girdim içeri... onun sinirlenme kapasitesi varsa benimde var artık yaşım gereğide gereksiz kaprisleri kaldıramıyorum önceden görmezden gelebiliyordum ama yapamıyorum artık... saatinden önce geldiysen benim suçum ne gideceğim dediğim halde unuttuysan benim suçum ne... sonra yoldan aradı özür diledide öyle gitti.. ne gerek var yani özür dilemeye kadar neden getiriyorsun olayı...

bak sizin takımda hareket yok ama bizimkinde hiç atraksiyon eksik olmuyor:roflol:

ya boşver hiç canını sıkma bunların hepsi aynı koca iyi bişey olsaydı adı gonca olurdu bizde hersabah işe giderken bi kriz yaşıyoruz aman ya bazen kalk üzerine saldır bütün hıncını al diyorum sonra sağ kolumdaki kızım otur oturduğun yere diyo bivursa duvara yapışırsın sonrada oturur ağlarsın diyor allahtan melek tarafı ağır basıyorda kalp kırıklığıyla günü kapatıyorum
aslında %80 melek ama%20 ne içimdeki onu bilmiyorum( kötükedihüso) hehe

kalis ciğim o verdiğin kiloları kaç ayda verdin farlı bişey denedinmi senin şuandaki kilon benim ideal kilom bide ben o kiloyu göreyim hepinize leblebi gönderecem burdan hehe

kalis ciğim o verdiğin kiloları kaç ayda verdin farlı bişey denedinmi senin şuandaki kilon benim ideal kilom bide ben o kiloyu göreyim hepinize leblebi gönderecem burdan hehe

oyy oyy şu mesajı bir yerlere not edeyimde leblebide ilk sıramı alayımnaniknanik

canım ben anlamadım kadisemi sordun banamı.. eğer banaysa şimdi çıkıyorum bir sonraki gelişimde seve seve anlatırım yok kadise sorduysan çok seyrek geliyor bence profilinede sor derimkaydirigubbakcemile5

tamam zeynepçiğim önce kendine güven zaten biz sadece yardım edebiliriz seni yönlendiremeyiz...

deneme süren başladı o zaman tammmı bugün.. zaten aklına bir soru takılırsa sor bir sorun olduğunda gel yani konuşarak neler çözülmezki düşün bir kere..

emel özellikle pazartesileri çok yoğun oluyor ilk zaman ayırdığında buraya gelecektir emin ol...

tamam canımcımm,canım ya bişey desem benim işim geregi ara ara internete giriyorumda ben yediklerimi günlük buraya yazsam ve yanlış yaparsam yorumlarınızı alsam olmazmı canım yaa:))haftalık aklımda tutamamda günlük kolay olurr,mesela ögle yemegimi yiyip hemen kkya giriyorum yediklerimi yazıyorum,çok güzel ooluyor sıcagı sıcagınaa:)))nolur öle yapayımm beni engellemeyin nolur nolurr:))aklıma takılanlarıda sorarım sıcagı sıcagınaa olmazmı,birde ben cumartesi diyetisyene gidyorum,cumartesi sabah tartılıyorudm,artık cuma sabah tartılıp kilo bildirimi yapacagım degilmii,öglene kadar degilmi öle anladım.hihoyyyt:dance::nazar:artık sizlerleyimm,şimdi kallişim söle bakalım nasıl yag yakacam benn bolca su içiyorum mesela sabahtan beri 1.5lt su içtim akşamda bir okadar içeçem.sandaloz sakızı diye bişey varmış duydunmu neyin nesi yag yaktırıyormuş.

kızlar merhaba nasılsınız diyetinizi sabote etmeye geldim :jeyyar:
13. takımın kilo veremeyen tek üyesi :eek:
3269217498e0cf1186e5o.jpg

nasııll güzel görünüyor demii bencede :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:

bizim takıma sabotaj girişimi heee:mymeka: bu asla affetmem nereus sengözlerimebaksanabşakkıdı editötülük avantajlarımı sonuna dek kullanıp verdiğin pastaları salataya çevirdim nasıl ama hokuussss pokusssssssssssss:roflol: he-heheheeeeee:roflol: varmı başka girişimleriniz vede girişimcileriniz :roflol: mehalim gözün kulağın takımda olsun şeker bu hafta derece gerek şakkıdı

ayy çokk kötüsüünnn yılmıyorummmm bananeee Çok üzgünüm çoook

sabote etmeye devam bu hafta biz 1. oleceezz

kızlarr 13. takımda parti var gelin garii

:roflol: :roflol: :roflol:

bizim takıma sabotaj girişimi heee:mymeka: bu asla affetmem nereus sengözlerimebaksanabşakkıdı editötülük avantajlarımı sonuna dek kullanıp verdiğin pastaları salataya çevirdim nasıl ama hokuussss pokusssssssssssss:roflol: he-heheheeeeee:roflol: varmı başka girişimleriniz vede girişimcileriniz :roflol: mehalim gözün kulağın takımda olsun şeker bu hafta derece gerek şakkıdı

Heeyytt yettim kaptanım kraliçem nerde o provakatörr tez başıı vurulaaÇok üzgünüm çoook eveett bu hafta takımız listeleri alt üst edecek ben biliyorum mesela ben kesinlikle yapacam bugun reglde oldum şişlikte gidecekk allahh tutmayın ülenn benidelikafadulden

Son düzenleme:
ya ben linki verdimmi unuttum honeyimin karnesi hazır...
böyle istedik karneyi :roflol:
Püsküütüm 5. takıma bulunan honeybaby arkadaşımız mucize gibi bir haberle bebek beklediğini iletti ( kesinlikle tüp bebekten başka çareleri yoktu ama doğal yöntemle tüpçüye gerek kalmadan sütçüden almışlar bebeği ):roflol:

Bu durumda 96. etap bildiriminde bulunan 58.4 ile mezuniyet karnemizi istiyoruz sositososito

Öncelikle gözü aydın honeybaby nin.. Allah honey honey bebeler nasip eylesin.. :nazar:
Bir dahaki gelişimde karneyle geliyorum kallisim.. E tabe, magazin ve tarihçe mesajlarını da editlemem lazım. Unutma Bulut, not al oğlum.. Yok öyle boş boş yatmak.. Marş marş! :eek:

buda karnen şeker.. nor yazmak istersen püsküüte flan karnenin olduğu yere yazabilirsin hatıra kalıra.s.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/126756-cuma-zayiflama-yarismasi-mezunlari-9.html

hııhhh yakalarım ben sizleriii mehaliimm bir pisicik var sizin aşağa katta bir tatlıki sorma
ayy çok tatlıı

kalllistecim canımm fazla konu açmışlar :roflol:

bende heryerde nereus arıyorum bakıyorum buralardasın yalnız kalistecim o salata çok güzel görünüyor canım çekti ayyyyyyyyy olsada yesem sirke yerine nar ekşisi istiyorum bide üzerine torba yoğurdu ve tereotuyla yapılmış bir sos istiyorum oh oh negüzel olmuş kıs nereus o pastalara bakarak bile insan kilo alır görmeyeyim bidaha cuma günü hesap günü sakın unutma bu arada 1.takım biziz arkidişler 2 hafta önce 3. geçen hafta 2. bu hafta kızların sayesinde ve azmişyle 1.

kadiş yaa vay beee 23 kilo vermişsin gülüm yaaa ben süper bir takımdaymışım yaa beni siz cig cig yersiniz valla:)))anaaaaaaaa bende vercem 25 kgg inşalahhh acayip gaza geldim:))
canım ben mezun oldum ya
evet vermeye inanırsan vereceğinden eminim canım
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/240063-kadisin-basari-oykusu.html
burda başarı hikayem var
tavsiye ederim okumanı

kadisim canım hoşgeldin ..
aman mevsimler filan vuruyor bu erkekleri galiba ne diyimki şeker sıkma canını.. beni pek etkilemiyor artık bir fincan kahveye bakıyor sakinleşmem ahh tabiki çok canım sıkılmadıkça ... özür dilemeyi geçte olsa öğrendi önceleri oda küserdi ama küstüğü zamanlar ne işe kaldırdım ne yemek verdim yani sen küstün bende küstüm dedim öğrenene kadar işe geç kaldı ve aç kaldı sonunda öğrendi ne diyimki ...

ayyyyy kallisim ya sorma ben aç bırakamıyorum işte
sadeece bir gün kahvaltı hazırlamadım epey yola gelmişti denesem mi acaba ya

bilmiyorum ama hafta sonu akşama kadar ev işi yaptım gelmiş ütümü yapmıcan mı diyo dellendim hem yardım etmiyo birde ütü istiyo genelde kendi yapar ütülerini ben ellemem bir onu yapıyo onuda 1 aydır bende istiyo ben neyim ya
kendime ayırcak 5 dk bile yok
birde beğenmiyo ne yapıyosun ki bir yemek diyo bu kadar yani bir teşekkür yok
takdir yok illa demem mi lazım diyo enteresan yani
sıkmak istemiyorum içine kapanıyo sonra deprosyona giriyo beni bitiriyo
çok canım sıkkın aslında
zaemanla anlıcak ama o zaman gelene kadar gidecek benden giden

gecmişe dönmiyeyim diyorum yapamıyorum ta düğüne kadar gidiyorum
zor ya unutmak
onuda canı sıkılıyo ama şu dilimi bir tutabilsem

inşallah görürsün canım

canım ben anlamadım kadisemi sordun banamı.. eğer banaysa şimdi çıkıyorum bir sonraki gelişimde seve seve anlatırım yok kadise sorduysan çok seyrek geliyor bence profilinede sor derimkaydirigubbakcemile5

celdüm celdüm
honeycimi merak ettim
iimiş test sonucu sevindim
2. mesunda o oldu bakalım 3. kim var mı öyle aday kızlarrr

sabotedeyim canım bu hafta kisme bizi durduramazz arkidaşlar siz pasta yyiiyin :roflol:

X