Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçen cuma 71,80
Bugün 70,35
Fark-1,45
Yüzde 2,01
Hedef 69,80
Tebrikler canım harika bir eksi haftaya gelsin 6lar🥳
Kızlaaarrrr ablamın bana dediği şey geçen haftayla çok farketmemiş😭😭bu hafta daha sıkı yapıp düşürecepim o kiloyu ve bakmak istemiyorum kiloma çok sinirim bozuluyor zaten veremediğimi düşündükçe😭😭evime gittiğim zaman buraya da fotoğraflı bildirimlere başlayacağım bir süre böyle ilerlemek istiyorum hala moralim bozuk çünkü😔
Kuzum moral bozma fark etmemesinde pek çok etken var ödem atsın diye hiç detoks suyu filan içtin mi içmediysen eğer çok fark yaratıyor tartıda geçen hafta sadece 300 gr verdim ama bak bu hafta 1.5 kilodan fazla gitti o yüzden hiç moral bozmak yok bu hafta az gittiyse haftaya çok gidecek demek bu hafta daha dikkat et ödem için bir şeyler iç bak ablan kilon için ne diyecek haftaya🥰😘

Kuzum moral bozma fark etmemesinde pek çok etken var ödem atsın diye hiç detoks suyu filan içtin mi içmediysen eğer çok fark yaratıyor tartıda geçen hafta sadece 300 gr verdim ama bak bu hafta 1.5 kilodan fazla gitti o yüzden hiç moral bozmak yok bu hafta az gittiyse haftaya çok gidecek demek bu hafta daha dikkat et ödem için bir şeyler iç bak ablan kilon için ne diyecek haftaya🥰😘
İnş canım artık 6ları cidden görmek istiyorum 2 yoldur hareketsizdim biraz hareket ve yemeğin erken yenmesi çok fayda ett

@ hzlsel hzlsel çok teşekkür ederim canımmm. Hepiniz muhteşemsiniz azim ve gayretle hepimizi hedeflerimize ulaşacağız inşallah. Evet aynen ilk haftalar iyi de sonrası sıkıntı o kısımda motivasyonu düşürmeyip yola devam edenler olacağız güçlüyüz başaracağız :KK9::KK9::cool:
Hiç düşmesin motiven canım hedefimize ulaşacağız inşallah benim de hedefime 7 kilo kaldı 1 yıldır uğraşıyorum diyet süreci bitince kesin boşluğa düşerim🤣🤣
İnş canım artık 6ları cidden görmek istiyorum 2 yoldur hareketsizdim biraz hareket ve yemeğin erken yenmesi çok fayda ett
Tabi canım fark etmez mi kendi evinde kendi düzeninle daha güzel veriyor insan zaten 🥰

Tebrik ederim canım çok güzel bi sonuç😍

Hadi hayırlısı olsun bakalım👍🏻💃

Tebrik ederim canım

Ooooo pacman kuşum harikasınnn😍

@DeryaOnDiet ben senin bildirimini alıntılamayı unutmuşum seni de tebrik ederim canısıı😍😘
Çok sağol cnm 😍 sen de moralini bozma sakın geçen hafta 2 kg vermiştin 😍 bu hafta uykusuzluk atıştırmalar filan olunca normal 😘 2 haftalık 2 kg haftada 1 kg demek 😍

İlk bildirim benden olsuun zira yola çıkiciiiğğm :KK54:
Geçen cuma 62.3 kg
Bugün 61.2 kg fark -1.1 kg 💙
Eki Görüntüle 2913941
E Emnis hzlsel hzlsel
Cok guzel eksi cnm tbrkler demmeki yiyerekte oluyormus bu iș :confused:
Gunaydin kizlar
Gecen haftaki kilom:74,9
Bugun: 74,45 💃💃💃
Fark: 0,45 🧿
Yuzde: 0,60
Haftaya hedef: 73,9

E Emnis hzlsel hzlsel kardelelen321 kardelelen321 Pnrrr-12 Pnrrr-12
Tebrikler ortim guzel eksii:KK200:
Günaydın kızlar.1.5 yıldır gördüğüm zirve kilomla aranıza dönmüş bulunmaktayım. E bu olacaktı. Bekleniyordu yani. Yapacak bir şey yok🤷‍♀️ savaş başlasın💪
Hadi baslangicinn hayirli olsun cnm iyo eksiler gelsinn:KK200:
Günaydın takımımın güzel hatun kişileri.

10 Eylül Cuma

Geçen hafta 79.1
Güncel 78.7
Fark 0.4
Oran %0,506

Haftaya hedef 🙈 umarım 1 olur

Çok olmasa da artı değilim diye mutluyum 2 hafta öyle tuhaftiki şubat ayı falan gelmiştir diye düşündüm 🙈

E Emnis
Diyet Salata Diyet Salata
hzlsel hzlsel
Lizozom55 Lizozom55
Tbrkler cnm guzel eksi:KK200:
Ben geldim korkuruyom kilomdan
Hayirli olsun baslangicin
Eki Görüntüle 2913982
Günaydın kızlar.
Geçen hafta 68,40
Bu hafta 68,85
Fark:+450 gr
Hedef:68,40
Haftaya eksi gelir insallah cnm yediklerine gore az bile artın
Geçen Cuma: 67.4
Güncel: 66.1
Fark: 1.3
Yüzde: %1.929
Hedef: 65.5
E Emnis
Superrr tebriker cnm :KK200:
Günaydın kızlar ❤️🥰
İlk kilo bildirimimi yapayım o zaman

başlangıç: 66,40

Eki Görüntüle 2913996
Hayirli olsun cnm baslangicinn:KK200:
Kızlar düşündüğüm gibi olmadııı. Küçük de olsa eksi gördüm mutluyum 😊
Eki Görüntüle 2913998 Geçen cuma: 93
Bu cuma: 92,65
Cuma hedef: 92
(93/ 92,65/ - 0,35/ % 0,376)
Tebrikler canim eksi olman cok guzel:KK200:

Buraya katılma çarşamba (diyete başla:KK45:ma pazartesi) başlangıç kilo: 82.0
Güncel kilo: 80.4
Fark: 1.6
4 günlük sonuç ve tabii yeni başlamanın verdiği güzel avantajla sanırım güzel bir sonuç oldu. :KK5:
Hedefim: 70 :sampiyon:
Nick ve tarih yazmak gerekiyormuş 1 kocaman bardak su akabinde tekrar tartılma 0.200 gram fazla çıktık bir dahaki sefere buna dikkat ederim :KK52:
Cok guzel cnm hadi insallah boyle devam etsinnn eksiler :KK200:
Geçen cuma 71,80
Bugün 70,35
Fark-1,45
Yüzde 2,01
Hedef 69,80
Tbrkler cnm cok guzel gitmis :nazar::KK9::KK200:
Kızlaaarrrr ablamın bana dediği şey geçen haftayla çok farketmemiş😭😭bu hafta daha sıkı yapıp düşürecepim o kiloyu ve bakmak istemiyorum kiloma çok sinirim bozuluyor zaten veremediğimi düşündükçe😭😭evime gittiğim zaman buraya da fotoğraflı bildirimlere başlayacağım bir süre böyle ilerlemek istiyorum hala moralim bozuk çünkü😔
Moral bozma canimm insallah haftaya misliyle gider seni tatmin eder :KK200:

Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 74.55
Bugun: 74.25
Fark: 0.3
Yuzde: %0.4
Ya aslinda ben daha cok zayifladim ama evden erken ciktigimiz icin boyle oldu 😅 1 kilo civari gitmisti. Bu tarti sonucu dogruyu yansitmadi pek 😅

Eklentiler

• FFBF5731-B7BC-43F7-8E05-691E9DB2C80F.jpeg
    FFBF5731-B7BC-43F7-8E05-691E9DB2C80F.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 26
Yaa ben normalde tartilirdm ama bu hafta eksim pek iyi degl biliyorm belki azcik daha gider diye bekliyorum :olamaz:
Ya ben tartıldım aslında ama 68i ucundan görür müyüm diye beklesem mi dedim🤣🤣 ama çektim tartının resmini paylaşacağım birazdan🤭
Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 74.55
Bugun: 74.25
Fark: 0.3
Yuzde: %0.4
Ya aslinda ben daha cok zayifladim ama evden erken ciktigimiz icin boyle oldu 😅 1 kilo civari gitmisti. Bu tarti sonucu dogruyu yansitmadi pek 😅
Olsun canım yine de eksi tebrik ederim haftaya çok daha güzel bir fark olur😍

En çok ne önerirsin ödem atmak için ben bugün hurma detoksu yapacağım galiba ama her gün içmek için de bir şeyler önerirsen onu yapıp içeyim😊😊çok seviyorum sizi ya valla😍
Çok sağol cnm 😍 sen de moralini bozma sakın geçen hafta 2 kg vermiştin 😍 bu hafta uykusuzluk atıştırmalar filan olunca normal 😘 2 haftalık 2 kg haftada 1 kg demek 😍
Ah canım benim çok teşekkür ederim vallahi sizin bu moral vermeleriniz olmasa ne olacak halimiz😍🤗

Buraya katılma çarşamba (diyete başla:KK45:ma pazartesi) başlangıç kilo: 82.0
Güncel kilo: 80.4
Fark: 1.6
4 günlük sonuç ve tabii yeni başlamanın verdiği güzel avantajla sanırım güzel bir sonuç oldu. :KK5:
Hedefim: 70 :sampiyon:
Nick ve tarih yazmak gerekiyormuş 1 kocaman bardak su akabinde tekrar tartılma 0.200 gram fazla çıktık bir dahaki sefere buna dikkat ederim :KK52:
Hayırlı olsun canım. İnşallah kısa zamanda hedefine ulaşacaksın. Bu arada haftalık hedef tablosu tutuyorum ben. Önümüzdeki cuma hedefin kaç kilo canım
Hayırlı olsun başlangıcın canım💕

Çok iyi canım tebrikler bunca koşturma sırasında eksi gelebilmek çok iyi bir iki hafta kaldı 8lere kurtuluyorsun 9dan🤩🤩

Sabah şişkinliğim geçsin canım tartılacağım inşallah🥰😘

Çok iyi canım tebrikler boyun da uzun 70 çok güzel durur sende😍diyette ilk haftalara bayılırım keşke her hafta böyle gitse🤭🤭
Evet canım ya. 8leri görmek istiyorum artık.
Ben de şaşırdım tartıma. Dün artıydım. Artı çıkma korkumdan akşam yemeği bile yemedim dün 😂. Dukan içeceği içtim bol bol. Çok şükür eksi gördüm. ❤
Geçen cuma 71,80
Bugün 70,35
Fark-1,45
Yüzde 2,01
Hedef 69,80
Süpersin canım 👍
Canım moral bozmak yok. Her hafta 1, 2 kilo veremiyoruz malesef. Vücudumuzda herşey denge üzerine kurulu. Bedenini dinle rahat ol. Yola devam et. Hedef görünüyo merak etme ulaşacaksın ❤
@ hzlsel hzlsel çok teşekkür ederim canımmm. Hepiniz muhteşemsiniz azim ve gayretle hepimizi hedeflerimize ulaşacağız inşallah. Evet aynen ilk haftalar iyi de sonrası sıkıntı o kısımda motivasyonu düşürmeyip yola devam edenler olacağız güçlüyüz başaracağız :KK9::KK9::cool:
Harikasın canım❤
Bu bilinçle devam ettiğimiz sürece başarı kaçınılmaz.

Artı bekliyordun zaten canım ama ufacık bir artıymış haftaya bomba gibi bir eksiyle geleceksin eminim😍😍

Bizim vücutlar öyle canım ortamız yok uçlarda yaşıyoruz🤣🤣 O yüzden biraz dikkat edeceğiz 😘
hzlsel hzlsel canım senin desteğin kendime getirdi beni çok teşekkür ederim. İyiki varsın 😘😘

Cok guzel eksi cnm tbrkler demmeki yiyerekte oluyormus bu iș :confused:

Tebrikler ortim guzel eksii:KK200:

Hadi baslangicinn hayirli olsun cnm iyo eksiler gelsinn:KK200:

Tbrkler cnm guzel eksi:KK200:

Hayirli olsun baslangicin

Haftaya eksi gelir insallah cnm yediklerine gore az bile artın

Superrr tebriker cnm :KK200:

Hayirli olsun cnm baslangicinn:KK200:

Tebrikler canim eksi olman cok guzel:KK200:
sağol canımm :KK60:

En çok ne önerirsin ödem atmak için ben bugün hurma detoksu yapacağım galiba ama her gün içmek için de bir şeyler önerirsen onu yapıp içeyim😊😊çok seviyorum sizi ya valla😍

Ah canım benim çok teşekkür ederim vallahi sizin bu moral vermeleriniz olmasa ne olacak halimiz😍🤗
Ben en çok ananasın faydasını gördüm canım resmini paylaşacağım bir de dukan birası da fena olmuyor haftaya da karanfilli bir şey deneyeceğim🤣

Eklentiler

• D966DE0B-84AF-4355-8932-5DBAD3AE0997.png
    D966DE0B-84AF-4355-8932-5DBAD3AE0997.png
    334,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 70FE6F0A-EC39-47DE-953F-76B0E913AC55.png
    70FE6F0A-EC39-47DE-953F-76B0E913AC55.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 25
  • DEB0AC05-4C3B-4F19-A319-60E68D1F84E3.png
    DEB0AC05-4C3B-4F19-A319-60E68D1F84E3.png
    336,3 KB · Görüntüleme: 23
  • B83CB99F-03A9-414A-B295-0648A306CAFC.png
    B83CB99F-03A9-414A-B295-0648A306CAFC.png