Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

28 august menum:

8:30 Kahve, 2 kare cikolata

10:30 1.5 dilim cavdar ekmek, 2 ymrta ile omlett, 1kk peynir, 2 zeytin

15:00 sütlü kahve, 1 avuc kuru dut, 1hurma

17:30 2 kabak firinda pisirip kiymali karniyarik ici hazirlayip doktum uzerine, 1 kase cacık, 3 dilm karpuz

3.500 Adım
Spor yok malesef
2. 5.lt Su
E Emnis
Menun cok guzel canim. Afiyet oldun ve hisgeldin yeniden. Hic degilse bir 10-15 dakikalik Spor da olsa sahane olurdu 😉
28.08. 2021
Sabah yok
Öğlen 2 parça lokumumsu birşey.
Akşam biraz bulgur pilavı, 3 köfte, 2 dilim fırın patates
3 top ekşili dondurma 🍦

13000 adım.
2 litre su
2 Türk kahvesi

Fastingimi başlattım. 18 saat açlık hedefliyorum.
Adimlar yine harika. Menu de gayet guzel 👍 bugun dindurnayla odullendirmissin dunku eksini. Ee hakettin canim ne diyeyim afiyet olsun 😉
28.08.2021
10.00
1 sk soslu biber( kızartma değil) , 1 haşlanmış yumurta, 🍅 salatalık, 1 dilim ekmek, 1 dilim peynir, 1 TK fındık ezmesi

15.00 sade kahve, 2 galeta, 3 taze incir

18.00 fırinda tavuk 3 parça,6 dilim fırın patates, 1 dilim karpuz,
19.00 3incir

Şu: 2 lt
Spor yok
Hosgeldin canim. Afiyet olsun. Menun gayet guzel ama spor neden yok??
28 Ağustos

10:30 2 yumurta yarım soğan 1 domates ile melemen 4 ceviz 1 salatalık

17:30 1 türk kahvesi

19:30 1 kabak 2 domates ile kabak spagetti 1 kase yoğurt

Su 2,5 litre
Heyy masallah ankam harikasin 👍 bir de spir olsa tam yildizli pekiyi verecektim 😉
28.08.2021

Kahvaltı:10.00
1simit
Yarım kk beyaz peynir
Domates salatalık biber
Şekersiz çay

Ara:2ince dilim kavun
4çiğ badem

Aksam:17.00
8yk bamya yemeği
4yk yoğurt
2cinbiber
2yk kurufasulye

Su:2,5 litre
Spor:14719 adım
40 dk zumba
22dk zumba classEki Görüntüle 2907836
UcanSupurge UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel
Menu guzel, sporun bir harikaaaa 👏👏 hosgeldin canim. Afiyet olsun.
28 Ağustos
Kahvaltı

1 yumurtadan peynirli omlet, domates, salatalık, 1 çk incir reçeli, 1 dilim tb ekmek, çay
Akşam
Et döner, 5 yk pilav, künefe 🙈

2 LT su, 10bin adım

E Emnis
Himm kunefe. Ama birsey demeye hakkim yok. Sen ki 45 kilo vermis ustune ustluk dereceye girip birinci olmussun. Sen kendini kunefeyle odullendirmeyeceksjn de kim odullendirecek. Afiyet olsun canim. Iyiki yemissin. Sen zaten yarindan sonra cok dikkat eder cumaya yine guzel bir eksiyle gelirsin hiic suphem yok 😉 adimlarin da cok guzel 👍

Menun cok guzel canim. Afiyet oldun ve hisgeldin yeniden. Hic degilse bir 10-15 dakikalik Spor da olsa sahane olurdu 😉

Adimlar yine harika. Menu de gayet guzel 👍 bugun dindurnayla odullendirmissin dunku eksini. Ee hakettin canim ne diyeyim afiyet olsun 😉

Heyy masallah ankam harikasin 👍 bir de spir olsa tam yildizli pekiyi verecektim 😉

Himm kunefe. Ama birsey demeye hakkim yok. Sen ki 45 kilo vermis ustune ustluk dereceye girip birinci olmussun. Sen kendini kunefeyle odullendirmeyeceksjn de kim odullendirecek. Afiyet olsun canim. Iyiki yemissin. Sen zaten yarindan sonra cok dikkat eder cumaya yine guzel bir eksiyle gelirsin hiic suphem yok 😉 adimlarin da cok guzel 👍
Hosbuldum canım.teşekkür ederim💕

Tam senlik yarış var canım spor yarışı🤩🤩 Sonuncu belli zaten ama 🤣🤣🤣 elimden geleni yapacağım😅
Oooo hic de kabullenme. Sen ki hayal edemeyecegimiz kilolar vermis insansin. Sen istersen bizi ikiye katlar uce bolersin 😉 benim oldum olasi sporla aram iyidir. Seve seve katilirim. 😉

Bu da çok iyi🤩 Hiç çenem düştü diye düşünme canım çok iyi oluyor böyle paylaşımlarda bulunmak bize de örnek ve çeşit olmuş oluyor sık sık paylaş ve bilgilendir bizi😍😍😍

afiyet olsun canım 😍😍

Apartmanda oturuyorum ip atlarken çok ses çıkar diye endişeleniyorum komşularımda biraz gıcık🥺

hadi bakalım sporunu tamamla bekliyorum merakla🤩🤩

benim makina bugün suspus tartım konuşacak pazartesi🤣🤣🤣
Evet apartman biraz zor ,benim alt katım boş canım o yüzden rahatim

ADINIZ: Hafize
YAŞINIZ: 27
BOYUNUZ: 159
KİLONUZ: 81.70
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 2 / 13 aylık ve 7 yaş
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Evet 3 senedir 9. Takımda bulunuyorum sürekli listede olamasam da free olarak olsa da
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? @bi prenses annesi eski nickim
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik ve düzensiz beslenme psikolojik yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı zinde enerjik bı insan, anne olmak

Slmlar kızlar malumunuz 9.takim kapandı listede olmasam da daimi takım uyesiydim bende buraya gelmek istedim kabul ederseniz 2. Hamilelik kilolarını verdim ama hala tam adapte olamadım tabi şuanda da covitim insAllah kısa sürede iyileşip adapte olmak isterim liste dışı olup katılım sağlayabilir miyim
Merhaba kızlar.Ben 9. Takımdan geliyorum.98kilo ile aralık ayında diyete başladım canımın içi UcanSupurge UcanSupurge m ve takım arkadaşlarımın destekleriyle şuan 74.3 kiloyum.Ev hanımıyım 39 yaşındayım.iki oğlum var.hedef kilom 65.Ankarada yaşıyorum. E Emnis kaptanım ve sizler bizi aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.💕

Kizlar merhabalar 9.takimdan geliyorum .
Malum takımımız kapandı E Emnis kaptanım kabul etti takıma sağolsun. Sizlerle de en kısa zamanda tanışıp kaynasip güzel kilolar veririz ins.
Ben Hatice 30 yaşındayım. 3 kızım var ev hanımıyım.
Güncel kilom 66.35 . 79 kilo ile başlamıştım mezun olmak nasip olmadı daha ins bu sefer kararlıyım mezun olacağım.

Merhaba kızlar, ben de 9. Takımdan geliyorum, 78 kilo ile Aralık ayinda başladım, ramazan bayramindan 1 hafta sonra 60.4 ile mezun oldum takım ve UcanSupurge UcanSupurge sayesinde..şimdi de 62.6 kiloyum, burda bulunma amacım hem kilomu korumak hem de çabalayip biraz daha kilo vermek ama şu aralar çok zor veriyorum, kendime gelirsek hemsireyim, 1 kızım var hem köy hem evim hem de iş arasında koşturma içinde geçiyor zamanım,6 aydan önce listeye giremiyormusum sanırım sağ olsun E Emnis kaptan free takilmami kabul etmiş ❤️😍. İnşallah herkes hedef kilosuna biran önce ulaşır ve korur

Merhaba arkadaslar 9. Takımdan selam 🤗🤗
77 ten 65 e düştüm ben de 9. Takımda. Şuan freeyim. Sohbete katılmak arkadaslıklarımı burda surdurup sizlerle de kaynasmak isterim♥️

Merhaba sevgili kaptanlarım E Emnis hzlsel hzlsel ve 5. Takımın sevgili üyeleri malumunuz takımımız kapandı kızların çoğu sizin takımda bulunmak istedi inşallah bu durum hem kızlar hem takım için iyi olur kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim 🥰 inşallah kaybettiğimiz motivasyonu yakalayıp hem bireysel hem takım başarısı sağlarız hep beraber nasipse doğuma kadar buralardayım belki doğumdan sonra da 🤭
Umarım atladığım kimse yoktur geçmişe bakamadım detaylı 🙈

Başta kaptanım UcanSupurge UcanSupurge olmak üzere diğer tüm kızlar hoşgeldiniz :KK68: umarım burada da motivasyonunuz hiç kaybetmeden yeni dostluklarla birlikte güzelce hedef kilolarınıza erişirsiniz 🤗
Hazal bahsetmiş ben şuan köydeyim :) netim hiç çekmiyor ara ara eşimden giriyorum o da zor oluyor pazartesi yola çıkıyoruz sonrasında buradayım inşallah o zamana kadar herkes birbirine emanet 🤭

Teşekkür ederim canım denerim inşallah ama çok meşakatli görünüyor 😅
Sabah kahvaltıyı son hızla yapıp dışarı çıktık çocuklarla. 1 saat basketbol oynadık. Ordan simit poğaça aldım çocuklara piknik gibi yediler ben çay içtim. Sonra parka gittik 13:30 gibi eve girdik. Hemen çocukları uyuttum iki tane kocaman balkon yıkadım camlarını sildim. Perde taktım balkona. Havuz şişirdik. Sonra çocuklara yemek hazırladım yediler havuza girdiler. Sonra havuzdan çıkardım banyo yaptırdım giydirdim. Akşam oldu tabii tekrar yemek yedik. Tekrar çıktık. Dondurmacıya götürdüm orda dondurma yediler. Ordan tekrar parka gittik biraz daha oynadılar. Eve girdik. Üstlerini değiştirdim. Yani benim yaptığım sporu kimse yapmamıştır 😝😝😝 arada yaptığım çamaşır bulaşık topla gibi standart işleri yazmama gerek yok sanırım 😂😂

Canım kızım hasta geceden beri ateşi vardı onunla uğraştım ama normalde de bayadir spor yapmiyorum, geçenlerde belimi incittim tutuldum ondan sonra iyice bıraktım sporu , tabi spor yaparken incitmedim fitigm varmış anlık bir hareketle kilitlendim 🙄 başlasam ama neyle başlasam bilmiyorum, gerçi zaman da bulamıyorum off :KK43:

Umarım atladığım kimse yoktur geçmişe bakamadım detaylı 🙈

Başta kaptanım UcanSupurge UcanSupurge olmak üzere diğer tüm kızlar hoşgeldiniz :KK68: umarım burada da motivasyonunuz hiç kaybetmeden yeni dostluklarla birlikte güzelce hedef kilolarınıza erişirsiniz 🤗
Hazal bahsetmiş ben şuan köydeyim :) netim hiç çekmiyor ara ara eşimden giriyorum o da zor oluyor pazartesi yola çıkıyoruz sonrasında buradayım inşallah o zamana kadar herkes birbirine emanet 🤭
Çok teşekkür ederiz ❤️😍 hoş bulduk çok sıcak karşıladıniz takım olarak çok teşekkür ederiz ❤️

X