Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizzllaar hepiniz hosgeldiniz ne guzel takim canlandi
Bende kisaca kendimi tanitayim. 89.1 ile takima katildim 71.9 la izne ayrildim dun 79.9la geri geldim hep beraber verecegiz insallab kilolari.
33 yasindayim memurum 5 yasinda oglum var

İlk gün 300 Gr verdim iki gündür kilo sabit veremedim, öncesinde elma diyeti yapıyordum günlük 200-300 kalori alıyordum şimdi isvecle 600-700 kaloriye çıkınca vücut herhalde vermek istemedi
Arka arkaya yaptıysan eğer belkide ondandır canim. Şok diyet İsveç diyeti elma diyetini bilmiyorum ama. Sonuçta vücut şaşırıyor belli bir ara vermek lazim

Bende kisaca kendimi tanitayim. 89.1 ile takima katildim 71.9 la izne ayrildim dun 79.9la geri geldim hep beraber verecegiz insallab kilolari.
Merhabalar canim hoşbulduk.
İns hedef kilonuza hepimiz kısa sürede ulaşalım.

Buralarda olacak olmana çok sevindim canım
İlk gün 300 Gr verdim iki gündür kilo sabit veremedim, öncesinde elma diyeti yapıyordum günlük 200-300 kalori alıyordum şimdi isvecle 600-700 kaloriye çıkınca vücut herhalde vermek istemedi
Ard Arda şok diyetlerden dolayı böyle olmuştur, sen bilirsin ama günlük 200 300 kalori çok az değil mi ? Hasta olursun,
Hemşirem mezuniyet kilonun altına inersen listeye tekrar girebiliyorsun
İnşallah inerim ya sanırım şu 60 karda bir direnç oluşturdum, hos ben hiç 50 lerde oldum mu onu da bilmiyorum ama
Çok teşekkür ederim canım evet şimdi ki kilom iyi ama almaya çok musaitim buralardan ayrılırsam alırım gibi geliyor ve su halimde göbek falan var yani boyum da çok uzun değil o yüzden biraz daha vermek istiyorum inşallah mezuniyet kilonun altina düşerim
Hoş bulduk,çok teşekkür ederiz inşallah hepimiz veririz bu kiloları

Ben de öyleyim ya hemen alıyorum kiloları bu verdiğimiz kiloların yerleşmesi için almamak için bir sene gerçekten dikkat etmek gerekiyor göbek benim de başımın belası artık minik göbeğimle yaşamayı öğreneceğim

Kesinlikle bunu anladım ömür boyu dikkat etmemiz gerekiyor, bakıyorum etrafima zayıflar da hep dikkat ediyor, arkadaşlarım var mesela sabah ekmek yediyse akşam yemiyor ve çok zayıf yine dikkat ediyor, göbek için spor yapmamız lazım ama benim yaz döneminde zamanım olmuyor inşallah kısa covit artmazsa platese gitmeyi düşünüyorum

Diyet bitince hemen eski yeme düzenine geri dönünce kilolar da hop fazlasıyla geri geliyor ama bence artık akıllandık bizi de o zayıf kızlar gibi sürekli dikkat edeceğiz Sporu da hiç sevmiyorum ama eğer bu sene okulda öğlenci olmazsam bir de covid çok artmazsa ben de pilatese gitmek istiyorum online dersler de var ama hiç yapabileceğimi sanmıyorum

Evet ya online derste ben de yapamam gibi geliyor, zaten belimde falan sıkıntı var online ile yapabilecek olsam ebru şallı videosu izlerdim ,

Bende de göbek oldu yaa inş indiririz beraber :)
Evet ya online derste ben de yapamam gibi geliyor, zaten belimde falan sıkıntı var online ile yapabilecek olsam ebru şallı videosu izlerdim ,
Bence de özel ders daha iyi görünüyor en azından püf noktaları öğrenene kadar cnm
Çok zor hareketler var zaten hiç kıvrak atletik bir yapım yok spor da Leslie ötesine geçemedim
Ben de çok level atlamak istemiyorum leslie ve birkaç videom var sadece

Bende de göbek oldu yaa inş indiririz beraber :)

Bence de özel ders daha iyi görünüyor en azından püf noktaları öğrenene kadar cnm

Ben de çok level atlamak istemiyorum leslie ve birkaç videom var sadece
Bana Leslie yeter de artar bile Tüm kiloları onunla gönderdim kaldı şurada son 6-7 kilo

ADINIZ: Hafize
YAŞINIZ: 27
BOYUNUZ: 159
KİLONUZ: 81.70
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 2 / 13 aylık ve 7 yaş
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Evet 3 senedir 9. Takımda bulunuyorum sürekli listede olamasam da free olarak olsa da
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? @bi prenses annesi eski nickim
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik ve düzensiz beslenme psikolojik yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı zinde enerjik bı insan, anne olmak

Slmlar kızlar malumunuz 9.takim kapandı listede olmasam da daimi takım uyesiydim bende buraya gelmek istedim kabul ederseniz 2. Hamilelik kilolarını verdim ama hala tam adapte olamadım tabi şuanda da covitim insAllah kısa sürede iyileşip adapte olmak isterim liste dışı olup katılım sağlayabilir miyim

Memnun oldum cnm
Çok zor hareketler var zaten hiç kıvrak atletik bir yapım yok spor da Leslie ötesine geçemedim
Ayy aynen leslie favorim sayesinde cok kilolar verdm al verleride saysam bi 40kilo var herhalde

Bunu dene göbek bel ve kollarda çok etkili

Hoş geldin canım tekrar geçmiş olsun iyileş bir an önce birlikte inşallah gönderelim kiloları liste dışı olarak tabiki katılabilirsin şu an listede olmayan üye sayımız daha fazla zaten
Memnun oldum cnm

Ayy aynen leslie favorim sayesinde cok kilolar verdm al verleride saysam bi 40kilo var herhalde
Aynı aynı canım benim rahat 80 kilo vardır çok vahim bir durumdayım Ama iyiki o var yoksa yapabilecek bir sporum olmazdı şimdi yaz olduğu için çok yapasım gelmiyor ama bu hafta artık tekrar motive olma ve başlama zamanı
Bunu dene göbek bel ve kollarda çok etkili
Sağ ol canım kaydedeyim bu videoyu bugün annemdeyim yarın eve geçince mutlaka deneyeceğim inşallah çok zor hareketleri yoktur da 5. Dk da pes edip kapatmam

Çok teşekkür ederim kaptanım 37ye kadar çalışabilir raporu aldım 17 Eylül’de başlıyor zorunlu iznim neyse ki fazla gitmeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…