Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hoş geldin canım tekrar geçmiş olsun iyileş bir an önce birlikte inşallah gönderelim kiloları liste dışı olarak tabiki katılabilirsin şu an listede olmayan üye sayımız daha fazla zaten🤭

Aynı aynı canım benim rahat 80 kilo vardır çok vahim bir durumdayım🤣🤣 Ama iyiki o var yoksa yapabilecek bir sporum olmazdı şimdi yaz olduğu için çok yapasım gelmiyor ama bu hafta artık tekrar motive olma ve başlama zamanı💪🏻

Sağ ol canım kaydedeyim bu videoyu bugün annemdeyim yarın eve geçince mutlaka deneyeceğim inşallah çok zor hareketleri yoktur da 5. Dk da pes edip kapatmam🙈🙈
İlk bir kaç gün zorluyor vazgeçme sakın.Faydasını mutlaka görürsün.İlk yaptığım gün inatla bitirdim zorlandım ama faydasını görünce bir de alışıyorsun tâbi kolay geliyor.

ADINIZ: Hafize
YAŞINIZ: 27
BOYUNUZ: 159
KİLONUZ: 81.70
HEDEF KİLONUZ: 68
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 2 / 13 aylık ve 7 yaş
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Evet 3 senedir 9. Takımda bulunuyorum sürekli listede olamasam da free olarak olsa da
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? @bi prenses annesi eski nickim
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik ve düzensiz beslenme psikolojik yeme bozukluğu
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı zinde enerjik bı insan, anne olmak

Slmlar kızlar malumunuz 9.takim kapandı listede olmasam da daimi takım uyesiydim bende buraya gelmek istedim kabul ederseniz 2. Hamilelik kilolarını verdim ama hala tam adapte olamadım tabi şuanda da covitim insAllah kısa sürede iyileşip adapte olmak isterim liste dışı olup katılım sağlayabilir miyim
Gecmis olsun canim

Hoş geldin canım tekrar geçmiş olsun iyileş bir an önce birlikte inşallah gönderelim kiloları liste dışı olarak tabiki katılabilirsin şu an listede olmayan üye sayımız daha fazla zaten🤭

Aynı aynı canım benim rahat 80 kilo vardır çok vahim bir durumdayım🤣🤣 Ama iyiki o var yoksa yapabilecek bir sporum olmazdı şimdi yaz olduğu için çok yapasım gelmiyor ama bu hafta artık tekrar motive olma ve başlama zamanı💪🏻

Sağ ol canım kaydedeyim bu videoyu bugün annemdeyim yarın eve geçince mutlaka deneyeceğim inşallah çok zor hareketleri yoktur da 5. Dk da pes edip kapatmam🙈🙈
Ayy neden boyleyiz ya gercktn bu defa almiycam diyorm hep ayni ama bu sefer kararliym insallah. :rolleyes:
Yazın spor skntı ya bende sevmiyorm hic zatn terliyor insan o yuzden kıșın hep dha guzel kilo veriyorm sporsuz veremeyenlerdenim :KK51:
Ben dee 25 kiloyu leslieyle verdim :KK70: hayrına dua bile okudum Hacı Bayramda :KK70:
Ayy ilahi ne guldm :rolleyes:
Cok takip edemiyorum ama sanirim 9.takim buraya Transfer olmus, hosgeldiniz kizlar 💕🥰
Hosbulduk :KK200:

Çok teşekkür ederim kaptanım 37ye kadar çalışabilir raporu aldım 17 Eylül’de başlıyor zorunlu iznim neyse ki fazla gitmeyeceğim
Allahtan azmış kaptanım su gibi akıp geçsin inşallah🙏
Ben dee 25 kiloyu leslieyle verdim :KK70: hayrına dua bile okudum Hacı Bayramda :KK70:
Allah seni🤭🤭 Aynen hatırlıyorum 4 mil Leslie yapardın sen yine bekliyoruz su şişlerinle beraber🤣🤣 hep beraber dua ederiz artık🤣🤣🤣
İlk bir kaç gün zorluyor vazgeçme sakın.Faydasını mutlaka görürsün.İlk yaptığım gün inatla bitirdim zorlandım ama faydasını görünce bir de alışıyorsun tâbi kolay geliyor.
Ben de başlayayım yarın inşallah bana da fayda eder🤲🏻🤲🏻
hzlsel hzlsel bu adamın tüm zumba videolarını yapıyorum acayip ter artırıyor bu da en sevdiğim

Bunu da kaydettim ay ne güzel videolar öneriyorsun sağ olasın canım hepsini tek tek deneyeceğim🤩🤩🤩
Leslie de hangilerini yapıyorsun canım
Burn body fat videolarını yapıyorum canım genelde bir de boosted olanı yapıyorum
Ayy neden boyleyiz ya gercktn bu defa almiycam diyorm hep ayni ama bu sefer kararliym insallah. :rolleyes:
Yazın spor skntı ya bende sevmiyorm hic zatn terliyor insan o yuzden kıșın hep dha guzel kilo veriyorm sporsuz veremeyenlerdenim :KK51:

Ayy ilahi ne guldm :rolleyes:

Hosbulduk :KK200:
Sporsuz verme noktamın sonuna ulaştım o yüzden bu hafta kaçarım yok mecbur sporu arttırmam lazım yoksa cuma günü artı gelmek kaçınılmaz🤣🤣 Klima altında yapabildiğimi yapacağım artık ve inşallah bundan sonra şu kiloları geri almam da tekrar vermeye uğraşmam🙈🙈

ADINIZ: Kübra
YAŞINIZ:24
BOYUNUZ:170
KİLONUZ:76
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:Bekar
MESLEGINIZ:çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :-
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:-
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hareketsizlik,stres
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlıksal nedenlerden dolayı
Burayı yeni keşfettim.Çok güzel moral oluyorsunuz birbirinize😊Bende size katılmak istedim.Tek başına olmuyor gerçekten.2 senede ancak 8 kilo verebildim.74 e düştüğümde sürekli bırakıyordum ilk kaçamağımda malesef.Bu sefer kesin olarak kilo vermek istiyorum bende 😔
Slm Kubra. Hisgeldin. Brn Derya. Kilolarimiz baya yakin 😉 ins beraberce ilk hedef 70in altiba inmrk 💃

Günaydın kızlar bu sabah tartıldım şükür 🥲
Eki Görüntüle 2907564

Haftaya cuma 79.800 hedefliyorum 🙃

Dün bacak ağrım çok fazla oldu hem baya hareketli bir gün geçirmiştim o yüzden yapamadım canım 😘

Ortağım kim acaba? 🤔
Ben de gormedim yeni irtaklar listesini. Bilmem ki 🧐

Allahtan azmış kaptanım su gibi akıp geçsin inşallah🙏

Allah seni🤭🤭 Aynen hatırlıyorum 4 mil Leslie yapardın sen yine bekliyoruz su şişlerinle beraber🤣🤣 hep beraber dua ederiz artık🤣🤣🤣

Ben de başlayayım yarın inşallah bana da fayda eder🤲🏻🤲🏻

Bunu da kaydettim ay ne güzel videolar öneriyorsun sağ olasın canım hepsini tek tek deneyeceğim🤩🤩🤩

Burn body fat videolarını yapıyorum canım genelde bir de boosted olanı yapıyorum

Sporsuz verme noktamın sonuna ulaştım o yüzden bu hafta kaçarım yok mecbur sporu arttırmam lazım yoksa cuma günü artı gelmek kaçınılmaz🤣🤣 Klima altında yapabildiğimi yapacağım artık ve inşallah bundan sonra şu kiloları geri almam da tekrar vermeye uğraşmam🙈🙈
Ben her gün aynı sporu yapamam sıkılırım.Bir tek zumba class tan sıkılmadım (deneyince nedenini görürsün😚) burn bady fat ve boosted severim ama lesliede favorim her zaman

Spor konusunda çenem düştü sanırım.:KK23:

Merhaba kızlar 9 takım kapandı bende șuanda 9 takımda listedeydim. E Emnis kaptanimiz sagolsun kabul etti buraya transferimizi. Hepinize hem selam vereym hem tanıșalm istedim. Ismim pınar 2 yasinda oglum var ev hanimiym istanbulda yasiyorm 28 yasindaym. 3 kez 9 takımda mezun oldum inșallah 4 mezuniyetimde 5 takımda olur :KK36:
Alm canim. Ben Derya memnun oldum. Masallah 3 kere mezun olmussun 🧿

Ben her gün aynı sporu yapamam sıkılırım.Bir tek zumba class tan sıkılmadım (deneyince nedenini görürsün😚) burn bady fat ve boosted severim ama lesliede favorim her zaman

Spor konusunda çenem düştü sanırım.:KK23:

Spor konusunda senle takılıyoken çok i motive olup kilo vermiştim ya ♥️masallahın var 🧿🧿🧿

20210828_203932.jpg
Hadi beraber kahve içelim😉

Çok zor hareketler var zaten hiç kıvrak atletik bir yapım yok spor da Leslie ötesine geçemedim🤭🤭
Aslında zumba çok eğlenceli ben de kıvrak değilim ama birşeyler sacmaliyorum 🤣 ben bir ara çok güzel ip atliyordum ama şimdi çok belim ağrıyor yapamıyorum
Cok takip edemiyorum ama sanirim 9.takim buraya Transfer olmus, hosgeldiniz kizlar 💕🥰
Teşekkür ederiz, hoş bulduk ❤️😍

X