Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

13 gün yapamicam sanırım yarın birakicam çok güçsüz kaldım, burada kizlar demişti zor diye de çok inanmadım çünkü öncesinde elma diyeti yapıyordum aslında daha zor elma ama hiç güçsüz kalmamıştım onda 🥴
Ne diyeti yapıyordun canim merakımı mazur gör🤭🤭

Merhaba kızlar, ben de 9. Takımdan geliyorum, 78 kilo ile Aralık ayinda başladım, ramazan bayramindan 1 hafta sonra 60.4 ile mezun oldum takım ve UcanSupurge UcanSupurge sayesinde..şimdi de 62.6 kiloyum, burda bulunma amacım hem kilomu korumak hem de çabalayip biraz daha kilo vermek ama şu aralar çok zor veriyorum, kendime gelirsek hemsireyim, 1 kızım var hem köy hem evim hem de iş arasında koşturma içinde geçiyor zamanım,6 aydan önce listeye giremiyormusum sanırım sağ olsun E Emnis kaptan free takilmami kabul etmiş ❤️😍. İnşallah herkes hedef kilosuna biran önce ulaşır ve korur

13 gün yapamicam sanırım yarın birakicam çok güçsüz kaldım, burada kizlar demişti zor diye de çok inanmadım çünkü öncesinde elma diyeti yapıyordum aslında daha zor elma ama hiç güçsüz kalmamıştım onda 🥴
Anladım cnm aynen onu kaçamaklı yapabiliyo insanlar yoksa çok zormuş ben de aralara serpiştiricem bazı günlerini 😂
Sen dikkat et kendine cnms 😘

Merhaba arkadaslar 9. Takımdan selam 🤗🤗
77 ten 65 e düştüm ben de 9. Takımda. Şuan freeyim. Sohbete katılmak arkadaslıklarımı burda surdurup sizlerle de kaynasmak isterim♥️
37 yasındayım , 14 aylık kızım var , muhendısım ama şuan ev hanımıyım :) öle işte ..

Pnrrr-12 Pnrrr-12 @Breeze96 kızlar menülerimizi ve sporlarımızı yaptığımız bir sayfamız var beni etiketleyebilirsiniz spor günlerinin listesini tutuyorum bir de menülerinize E Emnis kaptanımızı etiketliyoruz ortaklar oluyor bu haftanın ortakları daha belli değil kaptancığımız şu an tatilde pek giremiyor o yüzden blr iki güne ama aramıza geri dönecek 😘🥰

Tamamdir cnm tessekurler
Amin canım darısı başıma.

Gelince hep üst üste gelir zaten canım. Şu an herşeyin yolunda olmasına sevindim. Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler. ❤

Aramıza hoşgeldin canım. Ben de ev hanımıyım. 2 kızım var 4 ve 7 yaşlarında. Hep birlikte motive olucaz ağırlıklarımızdan kurtulcaz. Ben de haftalık hedef tablosu tutuyorum. Güncel kilonu ve cuma hedefini söylersen eklerim listeye canım😊

Merhaba Hoşgeldin canım. Çok güzel kilolar vermişsin maaşallah. İnşallah kalanları da birlikte vericez. Güncel kilon 74, 3 cuma günü için hedeflediğin kiloyu da söylersen, cuma hedef listesine ekliyeyim canım
Hosbulduk cnm memnun oldum :)
Aa süpermiș hedef listesi, güncel kilom 74.3 bu hafta hedefim 73.2 hadi inșallah

Merhaba sevgili kaptanlarım E Emnis hzlsel hzlsel ve 5. Takımın sevgili üyeleri malumunuz takımımız kapandı kızların çoğu sizin takımda bulunmak istedi inşallah bu durum hem kızlar hem takım için iyi olur kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim 🥰 inşallah kaybettiğimiz motivasyonu yakalayıp hem bireysel hem takım başarısı sağlarız hep beraber nasipse doğuma kadar buralardayım belki doğumdan sonra da 🤭

Hım yıllar önce bende 2 gün deneyimlemistim gerçekten dayanılarak gibi değil. 3 günde kaç kilo verdin peki canim
İlk gün 300 Gr verdim iki gündür kilo sabit veremedim, öncesinde elma diyeti yapıyordum günlük 200-300 kalori alıyordum şimdi isvecle 600-700 kaloriye çıkınca vücut herhalde vermek istemedi 😃

K Kubraaaccc canım hoşgeldin. Bende 1.70im 76 ile başlamıştım. Hazirandan bu yana 8 kiloya yakın verdim hedefim de 62🤭 yakın takipçin olacağım ❤️👭
Canım bende 85 ile başladım 2 senede istemeden 9 kiloya yakın verdim.Bu sene polislik için ağır 5 aylık spordan sonra az yiyerek 65 olmak istiyorum.Umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşabiliriz.🙏😉

Merhaba kızlar, ben de 9. Takımdan geliyorum, 78 kilo ile Aralık ayinda başladım, ramazan bayramindan 1 hafta sonra 60.4 ile mezun oldum takım ve UcanSupurge UcanSupurge sayesinde..şimdi de 62.6 kiloyum, burda bulunma amacım hem kilomu korumak hem de çabalayip biraz daha kilo vermek ama şu aralar çok zor veriyorum, kendime gelirsek hemsireyim, 1 kızım var hem köy hem evim hem de iş arasında koşturma içinde geçiyor zamanım,6 aydan önce listeye giremiyormusum sanırım sağ olsun E Emnis kaptan free takilmami kabul etmiş ❤️😍. İnşallah herkes hedef kilosuna biran önce ulaşır ve korur
Hemşirem mezuniyet kilonun altına inersen listeye tekrar girebiliyorsun :KK8:

Hoş geldin canım ben Hazal çok iyiymiş kilon inşallah yavaş yavaş da olsa burada birlikte vereceğiz mezuniyet kilona indiğinde listeye girebilirsin istersen de free takılabilirsin tabi💕
Merhaba arkadaslar 9. Takımdan selam 🤗🤗
77 ten 65 e düştüm ben de 9. Takımda. Şuan freeyim. Sohbete katılmak arkadaslıklarımı burda surdurup sizlerle de kaynasmak isterim♥️
Hoş geldin canım çok seviniriz ne güzel sizlerle grubumuz hareketlendi🥰😘

Merhaba sevgili kaptanlarım E Emnis hzlsel hzlsel ve 5. Takımın sevgili üyeleri malumunuz takımımız kapandı kızların çoğu sizin takımda bulunmak istedi inşallah bu durum hem kızlar hem takım için iyi olur kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim 🥰 inşallah kaybettiğimiz motivasyonu yakalayıp hem bireysel hem takım başarısı sağlarız hep beraber nasipse doğuma kadar buralardayım belki doğumdan sonra da 🤭
Merhaba kaptanım inşallah hep birlikte motive olup burada güzelce kilolar vermeye devam edeceğiz sayenizde takımımız iyice hareketlendi bomba gibi geleceğiz beraber🤩🤩 Öğretmendiniz sanırım meslektaşız kaptanım size şimdiden hayırlı doğumlar sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyorum öğrenciler de sizi okul döneminde yormaz inşallah🥰🥰

X