Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Teşekkürler 😍♥️
Canım senin de birinciligini tebrik etmek lazım her hafta olması dileğiyle ☺️🥰
Sağ ol kuzum 😍😍
Selaaammm canlarım 💛 annem geldi memleketten günler dolu dolu geçiyor
Ve ben diyete adapte olamıyorum bir türlü 🥺 sanırm online diyete başlayacağım çünkü iradem zayıflamış birinin kontrolünde olmam lazm, ve en önemlisi sağlıklı vermek istiyorum, kendim yaptığım zaman pek sağlıklı gitmiyor 😔
Online diyet paketleri de pek pahalı ama öyle böyle bişeler yapmam lazm 80a az kaldı 😭
E Emnis canım kaptanım döneceğim inşaAllah vazgeçmedim geçmicemde inşaAllah 💪
Adapte olmakta zorlanıyorsan canım destek Alman en iyisi diyetisyen de insanı motive ediyor blr düzene sokuyor bir an önce dön canımcım bekliyoruz🥰😘

ADINIZ: Kübra
YAŞINIZ:24
BOYUNUZ:170
KİLONUZ:76
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:Bekar
MESLEGINIZ:çalışmıyorum
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :-
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:-
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hareketsizlik,stres
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:sağlıksal nedenlerden dolayı
Burayı yeni keşfettim.Çok güzel moral oluyorsunuz birbirinize😊Bende size katılmak istedim.Tek başına olmuyor gerçekten.2 senede ancak 8 kilo verebildim.74 e düştüğümde sürekli bırakıyordum ilk kaçamağımda malesef.Bu sefer kesin olarak kilo vermek istiyorum bende 😔

Burayı yeni keşfettim.Çok güzel moral oluyorsunuz birbirinize😊Bende size katılmak istedim.Tek başına olmuyor gerçekten.2 senede ancak 8 kilo verebildim.74 e düştüğümde sürekli bırakıyordum ilk kaçamağımda malesef.Bu sefer kesin olarak kilo vermek istiyorum bende 😔
Tekrar hoş geldin canım ben Hazal boyumuz ve hedef kilomuz aynı kilolarımız da birbirine yakın sayılır ne kilolar verdik hep beraber sen de aktif katılım sağlarsan motive olup eminim kilolarından kurtulacaksın😍😍 Menümüzü ve sporumuzu yazdığımız bir sayfamız var yarın itibariyle oraya yazmaya başlayabilirsin😘

Tamam canım olmuş🥰 Olsun kuzum dediğin gibi blr sonraki ortaklıkta affetmeyiz🤭🤭şansına gerçekten çok yorucu zor bir hafta oldu canım eksi gelmiş olman harika inşallah haftaya daha güzel eksiler göreceksin😍😍😍

Tebrikler kuzum yavaş yavaş 49 kiloya geri dönüyorsun inşallah🤩🤩
Ahahahha sen benden önce gidicen 49 lara😍😍😍
Tebrikler canım gayet iyi gitmiş. Haftaya daha güzel olacak👏👏👏

Ortiiiimmm. Süpersin 😍
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Sağolasın ortim 🥰😍
Masallah canim. Cok guzel bir eksi 👍
Teşekkürler canım 😍❤️
Geçen Hafta:73,3
Bu Hafta:71,2 💗
Fark:2,1
Yüzde:2,864
Hedef:70,5

E Emnis A Anka @Sonsuz umut kardelelen321 kardelelen321
Tütütü maşallah takımın medarı iftarısın valla 🥰 hem birincilik hem 45 kilo bi nazar boncuğu tak 😘😘😘

Ahahahha sen benden önce gidicen 49 lara😍😍😍

Sağolasın ortim 🥰😍

Teşekkürler canım 😍❤️

Tütütü maşallah takımın medarı iftarısın valla 🥰 hem birincilik hem 45 kilo bi nazar boncuğu tak 😘😘😘
49 kiloyu herhalde en son ortaokulda görmüşümdür🤣🤣🤣 Sağ ol canım ya ne güzel bunları duymak bu hafta gerçekten çok güzel denk geldi ama yorulduğumu hissediyorum artık gittiği yere kadar gideceğim🥰😘

Günaydın kızlar bu sabah tartıldım şükür 🥲
20210828_065300.jpg

Haftaya cuma 79.800 hedefliyorum 🙃

Menu cok guzel olmus. Bi 10dk cik da olsa spor olsaymis harikaydi. 😉

Dün bacak ağrım çok fazla oldu hem baya hareketli bir gün geçirmiştim o yüzden yapamadım canım 😘

Ortağım kim acaba? 🤔

Ayy bütün gece karnım guruldadı:KK70: guruldadıaça Ayşegül Çoruhlu’nun vücudu temizleyen bulaşık makinesi sesi o dediğini hatırladım tuttum kendimi :KK70:
Benim en sevdiğim ses şahsen o olmadan yapamam gibi geliyor🤣🤣🤣 Çok iyi yapmışsın kendini tutarak canım bir iki güne zaten iyice alışacaksın🤭🤭
Günaydın kızlar bu sabah tartıldım şükür 🥲
Eki Görüntüle 2907564

Haftaya cuma 79.800 hedefliyorum 🙃

Dün bacak ağrım çok fazla oldu hem baya hareketli bir gün geçirmiştim o yüzden yapamadım canım 😘

Ortağım kim acaba? 🤔
Başlangıcın hayırlı olsun canım 2-3 haftaya nasıl gidecek o kilolar🤩🤩 Ortaklar daha belli değil kaptancığımız bugün yarın paylaşır illa ama hepimiz ortaklar açıklana kadar senin ortağınız canım🥰😘

Hadi bakalım hayırlısı olsun. 😊

Süpersin canım 8li kilolar gitmiş 👏👏👏

Maaşallah 38 saat çok iyi dayanıyorsun.😍 Eşimden sonra ilk seni gördüm bu kadar uzun aç kalabilen. 😵

Hazalcım beni anlatıyorsun sanki. Kiloları veriyordum. Önüme çıkan kötü durumlar sonucu bırakıyordum. Tartıyı kaldırıyordum ve beynimdeki diyetle kilo vermekle ilgili herşeyi kapatıyordum. Sanki düğmeye basmış kapatmışım gibi. Yine eski kilolara dönüş, pişmanlık....

Ama tamamen kafayı değiştirdim de geldim bu sefer. Kendimle olan savaşı kazanacağım artık. Kendimi seviyorum. İdeal bedende ve sağlıklı olmayı kafaya koydum. Hep birlikte başaracağımıza eminim. Sen de burda bana ayrı bi motivasyon kaynağımsın canım 😍

Süpersin canım. İyi bi başlangıç yaptın. Bundan sonra daha azimle devam edeceksin eminim ki. 😘
Çok şükür darısı başına canım 🤗

Selam canım eşim düzelmedi mi sen de hiç girememişsin :KK43: devam ediyor mu rahatsızlığı
@sss35 de pazardan sonra girmemiş aslında onuda listeye alacaktık ama ne oldu acaba
merhaba kaptanım şimdi daha iyi enfeksiyon gözüne vurdu tedavi devam etti ufak oglum antibiyotik alerjisi geçirdi acillerde sabahladım şimdi hersey yolunda inşallah aktif olucam bu hafta.

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 741. ETAP En Büyük TÜRKİYE
TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. 5. TAKIM ==> % 0.991
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif

2. 4. TAKIM ==> %0.725
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif

3. 13. TAKIM ==> %0.459
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

BİREYSEL DERECELER

1. hzlsel hzlsel ==> %2.865 ==> 5.TAKIM :nazar:

2. @LAydLiNe ==> %2 .406==> 13.TAKIM :nazar:

3. @Tostombalakanne ==> % 2.309==> 6. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

@Zerosima ==> % -2.742==> 10.takım

ay maşallah ya hepinizi tebrik ederim kızlar hzlsel hzlsel Hazal cım seni daha cok tebrik ederim daim olsun 🧿🤗

5. Takımın güzel ve fit kızları her birinizi tebrik ederim🤩🤩 Ben de ilk derecemi elde etmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim😍😍
🧿🤗🙏

Hoş geldin Kübra eminim kısa sürede hedefine ulaşacaksın. 🥰

Çok şükür darısı başına canım 🤗

merhaba kaptanım şimdi daha iyi enfeksiyon gözüne vurdu tedavi devam etti ufak oglum antibiyotik alerjisi geçirdi acillerde sabahladım şimdi hersey yolunda inşallah aktif olucam bu hafta.
Çok geçmiş olsun canım hepinize🙏
ay maşallah ya hepinizi tebrik ederim kızlar hzlsel hzlsel Hazal cım seni daha cok tebrik ederim daim olsun 🧿🤗

🧿🤗🙏

Hoş geldin Kübra eminim kısa sürede hedefine ulaşacaksın. 🥰
Çok sağ ol canım💕💕💕

X