Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kizlar,

Geçen hafta kilo: 64.6
Bu cuma kilo. : 62.8
Verilen kilo. :1.800 Gr
Yüzde :% 2.78

Hedef kilo 62 yi 800 Gr ile kaçırdım 🤗♥️
Tartıyı eklemeyi unutmuşum,

Eklentiler

• IMG_20210827_094045~2.jpg
    IMG_20210827_094045~2.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 25
Çok şükür canım gerçekten sonucu değiyor 🤗 geçen perşembe baslamistim o günde 1 kilo vermiştim 8 günde yaklaşık 3 kilo gitmiş oldu 🥰 pazartesiden sonra normale donerim bu moral yetti bana 😁
Aynen canım artık normale dön yoksa bu kadar açlıkla ya düşüp bayılacaksın ya yiyeceklere saldıracaksın🤭🤭 Normale dönünce inşallah yine güzel güzel gidecek kilolar😘
Az daha beklesem o da giderdi de çok susamıştım bekleyemedim :KK70:
Uyuz olmak ne kelime zaten diyorum sen böyle zayıf olmasan ben bu kadar takmam diye :KK70:

Hoş geldin canım ben de 80 den döndüm geldim. Hatta bi ara akşam 81 falan gördüm de sabaha gitti Allahtan :KK70: veririz inşallah beraber :KK19:

Valla 1 haftadır aşure yiyorum aslında bi dün dikkat ettim işte nasıl ödem varsa gitmiş birazı :KK70:
Aşure detoksu yapmışsın sen canış anlaşılan🤣🤣🤣 Bir günde bu kadar olduysa haftaya bomba gibi bir eksi bekliyorum🤩🤩
Geçen cuma 72,90
Bugün 72,45
Fark-450 gram
Yüzde 0,61
Hedef 72
Tebrikler orticim zor bir haftayı eksiyle kapatmışsın ama resmî bir daha mı paylaşsan acaba tarih çok net değil gibi sorun olmasın sonra😕

Aynen canım artık normale dön yoksa bu kadar açlıkla ya düşüp bayılacaksın ya yiyeceklere saldıracaksın🤭🤭 Normale dönünce inşallah yine güzel güzel gidecek kilolar😘

Aşure detoksu yapmışsın sen canış anlaşılan🤣🤣🤣 Bir günde bu kadar olduysa haftaya bomba gibi bir eksi bekliyorum🤩🤩

Tebrikler orticim zor bir haftayı eksiyle kapatmışsın ama resmî bir daha mı paylaşsan acaba tarih çok net değil gibi sorun olmasın sonra😕
Bir daha ekledim canım olmuştur herhalde bu ortilikte 1. İlk biraz zor gibi bir daha ki ortilikte İnş birincilik bizim olur ev beni baya uğraştırdı hiç bir şeye kafa yoramadım

Verirsin sen canim. Ne yazik ki kiloyu korumak vermekten zor
Aynen canim ya stresli donemlerdi yemeye verdim kendimi sonratam rahatladim dedim yatili misafirlerim bitmedi yedik ictik 😂 neyse zararin neresinden donsek kar 🙈
Pili bitmiş belki de canım benim de eski tartım öyleydi sinir ederdi beni en sonunda pilsiz çalışan tartı aldım olsun tartı işini halledince paylaşırsın canım sıkma canını😘

Ooo ortalıkta görünmem ama kilolarımı da veririm rakiplerim korkun benden diyorsun🤭🤭 Tebrikler canım bundan sonra hep böyle eksiler göresin😍😘

Ben de kendi kocama zayıf diyordum artık açmayacağım çenemi🤣🤣

Ödem yapmış bir şeyler belli ki canım sıkma canını haftaya fazla fazla verirsin önemli olan artı gelmemek ben her hafta ne olur olmaz diye tartıya son üç gün kala ödem atıcı bir şeyler hazırlayıp içiyorum🥰😘

Tebrikler canım 7lerden giderek uzaklaşıyorsun iyi bari ödem demiştin ama tartıyı çok etkilememiş ya da ödemli halin buysa diyorum🤭🤭

Nokta atışı yapmışsın canım şimdi bu hafta zaten ikişer üçer gider kilolar bir bakmışsın 7leri yarılamışsın🥰😘

Öncelikle çok geçmiş olsun canım🙏 ortin de bu hafta kayıplardaydı zaten🤭 Bu sorunların ortasında bile kilo vermeye devam etmen şahane bir durum inşallah bir an önce toparlanırsınız canım🤲🏻🤲🏻
Insallah canim baslarda insallah hizli gider 🤩
Sağ ol canım benim ya ama bu ara bir bıkkınlık başladı bende ara ara böyle depresif oluyorum birkaç güne toparlanacağım inşallah😅

O kadar haklısın ki hayatımın hiçbir döneminde kiloyu koruyamadım inşallah bu sefer başarırım🤣🤣 En son 4 yıl önce diyet yapıp 16 kilo vermiştim 86 kiloya inmiştim sonra araya bazı problemler girince bırakmıştım ve inanır mısın canım bir daha 3 sene hiç tartılmadım bir bakmışım 30 kilo almışım🙈🙈

Nikinik Nikinik canım 8 kilo dediğin nedir erkenden dönmüşsün bir çırpıda gidecek inşallah benim kafama 30 kilo aldıktan sonra dank etmişti🤣🤣
Oyyy🤣 ben erken döndüm neyseki 😇
Az daha beklesem o da giderdi de çok susamıştım bekleyemedim :KK70:
Uyuz olmak ne kelime zaten diyorum sen böyle zayıf olmasan ben bu kadar takmam diye :KK70:

Hoş geldin canım ben de 80 den döndüm geldim. Hatta bi ara akşam 81 falan gördüm de sabaha gitti Allahtan :KK70: veririz inşallah beraber :KK19:

Valla 1 haftadır aşure yiyorum aslında bi dün dikkat ettim işte nasıl ödem varsa gitmiş birazı :KK70:
Ya ben de ramazandan sonra gordum 80 ustu sonra kendi kendine 77lere indim diyet yapmadan ama son bi haftadir falan cok abarttim 😂 bu sefer 80i gormeden durabildim neyseki 😁

Günaydın kizlar,

Tebrikler canım tartıyı da paylaşmışsın lakin geçerli olması için nick ve tarihinde yazılı olduğu bir kağıt olması gerekiyor üstünde onu da ekli ki sonra listeye girmende sıkıntı olmasın 🥰

80i gormeden durmak da bi marifet :KK70: hadi bismillah basladim diyete yine yeni yeniden 🙈 E Emnis
Hadi bakalım hayırlısı olsun. 😊
Herkese selam günaydın

27 Ağustos Cuma

Geçen hafta 80.4
Güncel 79.8
Fark 0.6
Oran %0,746

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis kaptanım yine zor bir hafta geçirdim elimden geleni yapmaya çalıştım.

@sss35 orti olmuşuz canım evde sağlık durumları baya karışık hiç giremedim çok üzgünüm gerçekten 😔
Süpersin canım 8li kilolar gitmiş 👏👏👏
hzlsel hzlsel açlık orucunda 38. saatteyim kilom o yüzden öyle yoksa ödemlerim hep benimle:) Şimdi ödül kahvaltısı yapacağım müsaadenizle :)
Maaşallah 38 saat çok iyi dayanıyorsun.😍 Eşimden sonra ilk seni gördüm bu kadar uzun aç kalabilen. 😵
Sağ ol canım benim ya ama bu ara bir bıkkınlık başladı bende ara ara böyle depresif oluyorum birkaç güne toparlanacağım inşallah😅

O kadar haklısın ki hayatımın hiçbir döneminde kiloyu koruyamadım inşallah bu sefer başarırım🤣🤣 En son 4 yıl önce diyet yapıp 16 kilo vermiştim 86 kiloya inmiştim sonra araya bazı problemler girince bırakmıştım ve inanır mısın canım bir daha 3 sene hiç tartılmadım bir bakmışım 30 kilo almışım🙈🙈

Nikinik Nikinik canım 8 kilo dediğin nedir erkenden dönmüşsün bir çırpıda gidecek inşallah benim kafama 30 kilo aldıktan sonra dank etmişti🤣🤣
Hazalcım beni anlatıyorsun sanki. Kiloları veriyordum. Önüme çıkan kötü durumlar sonucu bırakıyordum. Tartıyı kaldırıyordum ve beynimdeki diyetle kilo vermekle ilgili herşeyi kapatıyordum. Sanki düğmeye basmış kapatmışım gibi. Yine eski kilolara dönüş, pişmanlık....

Ama tamamen kafayı değiştirdim de geldim bu sefer. Kendimle olan savaşı kazanacağım artık. Kendimi seviyorum. İdeal bedende ve sağlıklı olmayı kafaya koydum. Hep birlikte başaracağımıza eminim. Sen de burda bana ayrı bi motivasyon kaynağımsın canım 😍
Günaydın kizlar,

Süpersin canım. İyi bi başlangıç yaptın. Bundan sonra daha azimle devam edeceksin eminim ki. 😘

Bir daha ekledim canım olmuştur herhalde bu ortilikte 1. İlk biraz zor gibi bir daha ki ortilikte İnş birincilik bizim olur ev beni baya uğraştırdı hiç bir şeye kafa yoramadım
Tamam canım olmuş🥰 Olsun kuzum dediğin gibi blr sonraki ortaklıkta affetmeyiz🤭🤭şansına gerçekten çok yorucu zor bir hafta oldu canım eksi gelmiş olman harika inşallah haftaya daha güzel eksiler göreceksin😍😍😍
Geçen hafta 55,8
Güncel 54,8
Fark 1 kg
Haftaya hedef 53.9
E Emnis kardelelen321 kardelelen321
Tebrikler kuzum yavaş yavaş 49 kiloya geri dönüyorsun inşallah🤩🤩

kardelelen321 kardelelen321 canım hayatım diyetlerle al verlerle geçti öyle az kilolar da değil en az 25-30 kilo almak vücudum artık zaten çatlaktan geçilmiyor daha 30 yaşındayım ortada çocuk yok ama kendimize neden eziyet ediyoruz acaba dediğin gibi kafayı değiştirmedikten sonra verdiğin kiloların ne önemi var fakat inşallah artık ikimiz içinde bu son olacak(kilo alırsam blr tek hamilelik için alayım🤣) ve hayatımızı ideal kilolarda sürdüreceğiz inanıyorum hatamızı biliyoruz kolay da verilmedi bu kilolar tartımız en yakın dostumuz olacak onunla arayı hiç açmayacağız 🤣🤣

kardelelen321 kardelelen321 canım hayatım diyetlerle al verlerle geçti öyle az kilolar da değil en az 25-30 kilo almak vücudum artık zaten çatlaktan geçilmiyor daha 30 yaşındayım ortada çocuk yok ama kendimize neden eziyet ediyoruz acaba dediğin gibi kafayı değiştirmedikten sonra verdiğin kiloların ne önemi var fakat inşallah artık ikimiz içinde bu son olacak(kilo alırsam blr tek hamilelik için alayım🤣) ve hayatımızı ideal kilolarda sürdüreceğiz inanıyorum hatamızı biliyoruz kolay da verilmedi bu kilolar tartımız en yakın dostumuz olacak onunla arayı hiç açmayacağız 🤣🤣
Hamileyken kilo alınacak diye bişey yok. Ben hep emzirirken aldım. 40 im cikmadan hamilelik öncesi kıloma düşer emzirirken alırım 4 ünde de öyle oldu,😂

Tebrikler canım tartıyı da paylaşmışsın lakin geçerli olması için nick ve tarihinde yazılı olduğu bir kağıt olması gerekiyor üstünde onu da ekli ki sonra listeye girmende sıkıntı olmasın 🥰
Teşekkürler canım ekledim hemen 🥰

Eklentiler

• IMG_20210827_102324~2.jpg
    IMG_20210827_102324~2.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 21
Hamileliği 9 kilo alarak tamamladım ve doğumdan sonra hepsi gitti ben annemde olduğumFan sürekli yiyerek bilerek kilo aldım resmen şiödi onu vermeye çalışıyorum ama demek istediğim hamilelikte de formunuzu koruyabilirsiniz merak etmeyin özellikle emzirin o süreçte çok kilo kaynı oluyor yemeğinize de çok az dikkat edin yeter hatta hamilelikte öncesinin altına düşen de çok 🤩

Hamileyken kilo alınacak diye bişey yok. Ben hep emzirirken aldım. 40 im cikmadan hamilelik öncesi kıloma düşer emzirirken alırım 4 ünde de öyle oldu,😂
Ben hamilelikte büyük ihtimal son 5-6 ayı yatarak geçirmek zorunda kalacağım canım o yüzden çok kilo almaktan korkuyorum😅 İnşallah dediğin gibi olur hamilelikte almam emzirme dönemi de sıkıntı çok dikkat etmek lazım aklımda bulunsun bari emziriyorum diye yiyeceklere saldırmayayım🤣🤣 Maşallah canım sana 4 tane hem çok güzel kalabalık bir aile hem de Allah yardımcın olsun hepsiyle ayrı ayrı ilgilenmek çok zor olsa gerek ben bir tanesini yapmaya beş yılda anca karar verdim🤣🤣

Hamileliği 9 kilo alarak tamamladım ve doğumdan sonra hepsi gitti ben annemde olduğumFan sürekli yiyerek bilerek kilo aldım resmen şiödi onu vermeye çalışıyorum ama demek istediğim hamilelikte de formunuzu koruyabilirsiniz merak etmeyin özellikle emzirin o süreçte çok kilo kaynı oluyor yemeğinize de çok az dikkat edin yeter hatta hamilelikte öncesinin altına düşen de çok 🤩
Çok iyi hiç almamışsın canım sınav süreci etkilemiştir seni o çok kilo aldırıyor blr de hazır anne yemekleri neyse 6lara iyice yaklaştın ortim blr iki haftaya göreceksin inşallah🙏Bazen ben de duyuyorum hamilelik öncesi kiloma düştüm diye inşallah bakalım şöyle bir 62-63 kilo olayım ondan sonra Allah bana da nasip eder💗

Çok iyi hiç almamışsın canım sınav süreci etkilemiştir seni o çok kilo aldırıyor blr de hazır anne yemekleri neyse 6lara iyice yaklaştın ortim blr iki haftaya göreceksin inşallah🙏Bazen ben de duyuyorum hamilelik öncesi kiloma düştüm diye inşallah bakalım şöyle bir 62-63 kilo olayım ondan sonra Allah bana da nasip eder💗
Dusersin kuzum hamilelik oncesinin bile altina dustum ben ilk beniste. Skmdi de planim ayni. Hamilelik oncesi 65 tim hedefim. 62-60a dusmek 😉 biz de 5 yil sonra ancak karar verip planlayip uaptik, kolay degil bebis is, ev …

Insallah bu yeme bicumlerini hayata gecirdigimiz an kilo alma sona erecek 🙏

X