Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kesinlikle oyle canim. Zararin neresinden donsek kardir

Gunaydin kizlaar
Gecen haftaki kilom: 76,1
Bugun: 75,65
Fark: 0,45
Yuzde: 0,59

Haftaya hedef:74,9

E Emnis hzlsel MuMu85 @avutsunbahaneler
Tebrikler canım harika gidiyorsun 7leri yarıladın bile yaklaşıyorsun 6lara
Dusersin kuzum hamilelik oncesinin bile altina dustum ben ilk beniste. Skmdi de planim ayni. Hamilelik oncesi 65 tim hedefim. 62-60a dusmek biz de 5 yil sonra ancak karar verip planlayip uaptik, kolay degil bebis is, ev …
Aynen canım hiç kolay değil zor da geliyor zaman geçtikçe en anca 30 olunca dedim artık vakit geldi Blr bakıyormuşum doğumdan sonra 59 kilo oluyormuşum
Insallah bu yeme bicumlerini hayata gecirdigimiz an kilo alma sona erecek
İnşallah canım en büyük sorunumuz bu ama artık sona erecek

Artik anne olma yasi 30lar zaten canim. Olsun saglikli olsun, sen be zaman hazir hiisedersen o zaman olsun. Ben ilk cocugumu 31 yasinda kucagima aldim, bilerek planlayatak bekledim. Hic de pisman degilim. En guzel anne olma yasi istedigin yastir.
Su aralar su cumle de vok hisuma gidiyor”EN guzel diyet yapabildigin, keyif aldigin diyettir”.

Günaydın kızlar

Köydeyiz benim internetim çekmiyor eşimden bağlandım ondan giriyor yine ama o tarlada olduğu için devamlı yanımda değil :)
Bugün listeyi yapacağım bir şekilde pazartesi günü dönüş o zamana kadar beni özleyin

Nikinik gördüm canım seni yüzde 5 üstü kg aldıysan alırız listeye canım
Diyet Salata hoşgeldin canım

Gunaydin kaptancim.

+8 kabul mu kaptanim

Ay kaptanım çok özledik senden bildirim görünce çok mutlu oldum
hzlsel kuzum teşekkür ederim takımla ilgilendiğin için
Ne demek kaptancığım elimden geldiğince kızlarla hep beraber takımı götürüyoruz

Ben yaparım canim girecek çıkacak mezun var mi

Aynen öyle canım. Yaşadıklarımızın hepsi bize dersti. Bundan sonra çalışkan öğrenci olup mutlu yaşıcaz Tartıyı sevicez
İnşallah istediğin zamanda fit bi anne olursun kuzum bu arada
Gunaydin kizlaar
Gecen haftaki kilom: 76,1
Bugun: 75,65
Fark: 0,45
Yuzde: 0,59

Haftaya hedef:74,9

E Emnis hzlsel MuMu85 @avutsunbahaneler
Süperrr
Özledik seni kuzuuum❤

Ben yaparım canim girecek çıkacak mezun var mi
Canımsın ya cuma diye Allah'tan fındığa geç giderler ama yinede çekmiyor donuyor sıkıntı olacak gibi toparlayabilirsenn sevinirim yiine ara aara bakarrrm

Nikinik girecek canım .. çıkacak yok benim bildiğim ama son günlerde değişen bir şey yoksa

Çıkacak olan yok kaptanım herkes aynen devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…