Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

20 Ağustos - 27 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
69,55​
68,9​
94, 4​
93​
80, 4​
79,4​
72,9​
74, 6​
73, 5​
72,9​
72​
76,10​
75,5​
73, 3​
72,5​
55, 8​
54,9​
79, 1​
77​
64,6​
62​
Bu haftanın hedefleri kızlar..
sss35 sss35 cuma hedefini belirledin mi.?
avutsunbahaneler avutsunbahaneler kilon kaçtı? Cuma hedefin kaç canım ben kaçırmışım sanırım senin bilgilerini. Aradım bulamadım da..
Listede Eksikler var mı başka kızlar??

Herkese merhaba . Bu tarz yarışmalar nasıl yapılıyor çok anlamadım durumu ama motivasyona ihtiyacım var . Bu şekilde birbirimizi etkileyebiliriz diye düşündüm . Boyum166 kilom 68.45 . Troid bezlerim çok az calısıyor . Hızlı kilı veremesem de elimden geleni yapmaya çalışacagm
Aramıza hoşgeldin canım❤
Selam kizlar ben arti 200grim. Dun geceki gec cardiodan olabilir. Ortilerim MuMu85 MuMu85 ve avutsunbahaneler avutsunbahaneler . Tartildiniz mi?
Evet canım takma kafana geç spordan ve dünkü yorgunluğundan ödem olmuştur, gider.

-500 Gr gitmiş benim 64 .1 olmuşum adet ilk günüm şişlik var daha çok vermem lazımdı, benim diyet şok diyet ondan çok fark bekliyorum yanlış anlaşılma olsun 😃
Çok normal canım geçen pazartesi ben regl olmuştum 1,5 kilo artı gelmiştim😅 cuma inşallah böyle devam edersen bomba bir eksi görürsün🥰
Günaydınlaaarrr...
Sporumu yaptım şimdi kahvaltı yapıcam. Pazartesi tartım maalesef artı gösterdi (96). Ama ben bunu kabul etmiyorum. Cuma o hedefe ulaşılacak o kadar. :KK59:
Olsun canım bence de hedefine ulaşacaksın hafta sonu kaçamaklar ve sporsuz olunca artı gelmen doğal şimdi cumaya kadar arayı güzel kapatırsın sen hedefine yine ulaşacaksın🤩🤩

Çok normal canım geçen pazartesi ben regl olmuştum 1,5 kilo artı gelmiştim😅 cuma inşallah böyle devam edersen bomba bir eksi görürsün🥰

Olsun canım bence de hedefine ulaşacaksın hafta sonu kaçamaklar ve sporsuz olunca artı gelmen doğal şimdi cumaya kadar arayı güzel kapatırsın sen hedefine yine ulaşacaksın🤩🤩
Sağol canım benim😘😘😘

Hepimiz hedeflere ulaşırız inşallah 🤲♥️🤲

-500 Gr gitmiş benim 64 .1 olmuşum adet ilk günüm şişlik var daha çok vermem lazımdı, benim diyet şok diyet ondan çok fark bekliyorum yanlış anlaşılma olsun 😃
Bende 14.00 gibi ilk öğün 19.00 gibi son öğün yapmaya çalışıyorum. Kilom yaklaşık 500 gram fazla cumaya göre ama hedefime ulaşacağım muhtemeln. Benim reglime 5 gün kaldı o yüzden ekstra dikkat etmem lazım tam tartı günü maksimum ödem hiç hoş olmaz :skandal:

Bende 14.00 gibi ilk öğün 19.00 gibi son öğün yapmaya çalışıyorum. Kilom yaklaşık 500 gram fazla cumaya göre ama hedefime ulaşacağım muhtemeln. Benim reglime 5 gün kaldı o yüzden ekstra dikkat etmem lazım tam tartı günü maksimum ödem hiç hoş olmaz :skandal:
Cumaya daha çok var ortim verirsin, senin yeme aralığı çok iyiymiş etkilidir baya 😍🥰

Çok iyi ortim haftaya eksiyle başlıyorsun cuma gününe güzel bir eksi görürsün❤️

Büyük ihtimalle ondandır canım geç saatte yaptığın için zaten çok bir artı da değil perşembe günü sporunu erken saatte bitirirsin cuma günü eksi gelirsin😘
Evet canim persembe erkenden sabahtan yaparim. Dun misafirler olunca mecburen gec saate jaldi

X