Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sagol canim. Ter icinde kaldim. Dus alip biraz dinlenip yatagaa. Bugun cook yuruduk. Misafirler vardi onkara sehri gezdirfik. Birazdan adimlarimi gorursunuz 😀
Gördüm canım ve o kadar adım atıp yorulup yine de gece gece spor yapmana ne demeli bu azimle inşallah gidecek tüm kilolar🤩🤩
Asureye cipse ragmen kalori bazinda gayet iyi olmus canim. Adimlarin hep super zaten 👍

Yaa ben su porsiyon kucultmeyi beceremiyorum canim. Sen ne guzel kucultuyorsun masallah 🧿 sporun da super 👍
O konuda iyiyim canım ama hemen doyuyorum artık akşam yemekleri sıkıntı değil ama kuruyemiş yerken çok zorlanıyorum hep daha çok yemek istiyorum🤭🤭

Evet canım malesef bide pko bende çok sivilce yaptı bi ara soğan kürü yaptım geçer gibi oldu ama tadı yuzunden devam edemedim tekrar başlamayı düşünüyorum
Ben de kilo tüylenme filan da yaptı ne yazık ki soğan kürünü ben de çok duydum ama soğan hiç yiyemiyorum cesaret edemedim 😅😅

Azimliiii Azimliiii orticim zararlı şeyler için çok özür dilerim. Yarın 20bin adım hedef yaptım telafi için.

Ortim ama her gün ufak kaçamaklar yaparsak olmaz ki tam irade lazım 🤗 tartıyı düşün ne rakam çıkacağını düşün bence 20 bin adım yetmez yarın akşamı hafif salata ile gecistirirsen dengelenir 😁
♥️💚

Herkese merhaba . Bu tarz yarışmalar nasıl yapılıyor çok anlamadım durumu ama motivasyona ihtiyacım var . Bu şekilde birbirimizi etkileyebiliriz diye düşündüm . Boyum166 kilom 68.45 . Troid bezlerim çok az calısıyor . Hızlı kilı veremesem de elimden geleni yapmaya çalışacagm

Herkese merhaba . Bu tarz yarışmalar nasıl yapılıyor çok anlamadım durumu ama motivasyona ihtiyacım var . Bu şekilde birbirimizi etkileyebiliriz diye düşündüm . Boyum166 kilom 68.45 . Troid bezlerim çok az calısıyor . Hızlı kilı veremesem de elimden geleni yapmaya çalışacagm
Merhaba canım hoş geldin ben Hazal her gün yediklerimizi yaptığımız sporları yazdığımız bir sayfamız daha var sen de bugün itibariyle yazmaya başlayabilirsin her pazartesi kontrol tartısı her cuma günü ise resimli tartı paylaşıyoruz her gün bu sayfaya gelip yazılanları okuyup cevap yazarsan aktif olursan daha çabuk motive olursun burada gerçekten güzel motive oluyor insan ben hala diyet yapıyorsam burası sayesinde inşallah hedeflediğin kilona en kısa sürede inersin😍😍

Hadi bakalım pazartesi tartısı bugün kilolarımızı paylaşmayı unutmayalım kızlar inşallah kimse artı gelmeyecek🤩🤩🤩 SonsuzUmut SonsuzUmut ortim bekliyorum kilo bildirimini beni etiketleyebilirsin paylaşırken😘😘

Gördüm canım ve o kadar adım atıp yorulup yine de gece gece spor yapmana ne demeli bu azimle inşallah gidecek tüm kilolar🤩🤩

O konuda iyiyim canım ama hemen doyuyorum artık akşam yemekleri sıkıntı değil ama kuruyemiş yerken çok zorlanıyorum hep daha çok yemek istiyorum🤭🤭
Mideni kucultmussun demekki ne guzel

22 Agustos

11.00

2 dilim ekmek
peynir cesitleri
5 zeytin
salatalik domates
2 cay kasigi bal

dügünde

biraz kuruyemis üzüm

2 parca ispanakli tavuk sarma
1 kasik et sote
salata
1 kasik havuc tarator
3 4 catal tursu

spor yok suyuda yeterince ictim ama saymadim

E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet @avutsunbahaneler
Menu guzel olmus ortim. Bugub spor da eklersin 👍
Kahvaltı peynir domates salatalık bir dilim beyaz ekmek şekersiz çay
Ara öğün 1 porsiyon dondurma
Öğle 1 kase erişte yarım kase yaz turşusu az tuzlu
Orta türk kahvesi
Akşam: yarım kase erişte bir kase barbunya zeytinyağlı
Atıltırma: bir avuç çekirdek
4000 adım yürüyüş
Afiyet olsun ortim. Aksamki eriste olmasaydi daha uygun bir menu olurdu. Bir de ya adimini arttirmayi dene mesela tv izlerken kalk ayaga yuru yerinde. Ya da biraz spor yapabilirsen cok uyi olur.

Günaydın Altın Kızlar Günaydın canım ortim Azimliiii Azimliiii suyumu içtim, kahvemi içtim işe gittiğimde tartılıp - 500 gram halini yazacağım. Siz ne alemdesiniz😁
Günaydın ortilerin en fıstığı 😃 ooo güzel sular kahveler icilmis 😃 ben saat 12 yi bekliyorum kahvaltı için, birazdan bi sirkeli su icerim, sirkeli su herkese tavsiye ederim cildimi bebek gibi yapıyor 😁♥️

X