Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Tebrikler canim cok guzel bir eksi ve harika bir yuzde 👏
Sağ ol canım inşallah yakında 6ları da göreceğiz birlikte😍😍
Sporumuvyaptin, sonra kahvalti sindi kahve ☕☕☕️ Misssd
Ooo hızlısın canım daha yeni yataktan kalkanları düşününce🤪😜 Afiyet olsun😘
Haftasonu icin gorumcemler gelecek. Salatalar ve sekersiz tatlilar yapiyorum 😉 ve elimden geldigince az yoyecegim. Bir de mangal bitti gitti…
Harikasın canım kaçırsan bile telafi edersin ben de geçen hafta sonu baya kaçırmıştım ama toparladım sonradan🥰🥰

Haftasonu icin gorumcemler gelecek. Salatalar ve sekersiz tatlilar yapiyorum 😉 ve elimden geldigince az yoyecegim. Bir de mangal bitti gitti…
Dengelersin sen ortim bilirsin işini. Bana da yarın kv ve görümcem gelecek. Bugün biraz temizlik yemek işlerim var. Akşama doğru ip atlaya bilirsem çok iyi olur.

Sağ ol canım inşallah yakında 6ları da göreceğiz birlikte😍😍

Ooo hızlısın canım daha yeni yataktan kalkanları düşününce🤪😜 Afiyet olsun😘

Harikasın canım kaçırsan bile telafi edersin ben de geçen hafta sonu baya kaçırmıştım ama toparladım sonradan🥰🥰
Masallah sen cok iyi toparliyorsun canim. Senin dikkatli yemenin hayraniyim ben 😉

Dengelersin sen ortim bilirsin işini. Bana da yarın kv ve görümcem gelecek. Bugün biraz temizlik yemek işlerim var. Akşama doğru ip atlaya bilirsem çok iyi olur.
Ben de misafir gelmeden bitireyim sporu diye erkenden yaptim bugun ve iyiki de iyle yapmisim 😉
Kolay gelsin ortim.

Teşekkür ederim ben henüz iki gün önce katıldığım için hatta ilk diyet menümü dün yazdım haftaya kilo belirtirim diye umut etmiştim zira adet olduğum için her dakika şişiyorum :KK43:
Olsun canım onlar geçici ödemler sonuçta moral bozmays gerek yok :)
Cuma o halde fotoğraflı bildirimini bekliyoruz 😘
Bugün kendimi çok dağıttım. Pazartesi tartısından korkuyorum şuan 🙄
Aman aman hemen toparla canım sonra tüm hafta o artıları vermek içn uğraşıyor insan artık listedesin sorumluluk *2 😁🤭

Ben yokum bu ekipte yokmuş meğerrrrrrr nerdesiniz ahaliiii
Ben yarın Samsun'a yola çıkıyorm birazdan misafirlerim gelecek bu gece bendeler sabah birlikte yola çıkacağız o yüzden kayıplardayım yola çıkmadan yeni ortakları vs yapacağım 🤸🏼‍♀️

ORTAKLAR İÇİN MAZERETİ OLAN?? 🤔🤔 :)

X