Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Harikasin ortim benim kizlar da bugun asirii erken uyandilar Uykuuuu
Ipini atlamissin bile super. Ben de bugun sana ipsiz eslik edeyim o zaman

E Emnis kaptanım. İyileşti mi Emrecim.
Canım canımmm sağol sorduğun için burun akıntısı azaldı ama devam ediyor onun dışında bir sorun yok ilaçsız atlattı şükür
Bende düzeldim sayılır eşimde başladı şimdi emre hepimize bulaştırdı sağolsun :)
Cuma akşamı görümcem ailesiyle gelecek hafta sonuda köye Samsun'a gideceğiz hep birlikte onun telaşı içindeyim şuan

Kizzlarr kim benimle beraber 2 haftada incelmek ister? Ben bugun basliyorum, 2 haftalik incelme programjna gunluk sadece 30 dklik sporla.
size lazim olan tek sey incelme, fit olma istegi, gunluk sadece 30 dk zaman vee 2 tane 1,5 ltlik su

ben 1.gunu bitirdim. Haydi kim benimle incelecek bakalim?

Insallah ortim bu cumaya guzel eksiler goreceksin
İnşallah ortiimmm.
İnşallah yolculuğa çıkmadan atlatırsınız kaptanım. Şöyle bi Karadeniz havası al dön canım sağlıcakla
Orticim çok güzel video. Sana katılmak isterdim ama benim de şu an kendimce bi programım var. O bitince bu videoyu denicem.

Tmmdir ortim

İyi olduğuna çok sevindim çok yogundum gelemezdim şükür iyiydi umarım puanımda iyi olur dönmek istiyorum tabikiii ama çok şişkolaştım bi 4 kg geri aldım tabiki bu cuma tartısıyla beraber başlarım diye düşünüyorum cancan önce bi evi temizleyeceğim

Selam canim. Hosgeldin yeniden. Hafi bakalim cuma baslangic. Ins kisa surede artilarindan kurtulursun

Süpersin canım ya darısı başıma
Amin canım inşallah gidecek senin dedukan biramı hazırladım birazdan içmeye başlayacağım
Hepinize geçmiş olsun kaptanım hazırlıklar için de Kolay gelsin ne kadar kalacaksınız
Süperrr canım biliyorduk böyle olacağını
Regl olacağım için o kadar artı çıkmış demek ki normalde artı görürdüm ama hiç bu kadar görmemiştim inşallah bu iki günde biraz gider de cuma günü hedefime ulaşabilirim
Ben baktım ama şu an hafif hafif spor yapabiliyorum inşallah biraz daha alışayım ondan sonra denemeyi düşünüyorum canım sana bol incelemeler
Sende görmüssün istee
Senden sonra tartıldım canım gördüm şükür

Sagol canim. Aslinda cok zor degil.

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim inşallah motive olurum ben de burada sizlerle
Hoş geldin canım ben Hazal burası olmasa çoktan kilo almaya başlamıştım o yüzden hiç merak etme motive konusunu İlk sayfada bir form var onu doldurup paylaşırsan biz de seni daha iyi tanımış oluruz

Gayet güzel menü canım özellikle akşamı çok hafif geçirmişsin spor çok iyi suyu da tamamlarsan daha ne olsun Yeşil dediğin kahve mi kahveyse tavsiye eder misin ortim

Gayet güzel menü canım özellikle akşamı çok hafif geçirmişsin spor çok iyi suyu da tamamlarsan daha ne olsun Yeşil dediğin kahve mi kahveyse tavsiye eder misin ortim
Yok canim yesil cay, aksama 1 dilim ekmek ve 1 dilim pastirmada var doyamafim bi türlü cünkü haha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…