Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Biraz yediğimizi sınırlandırıp, acıkmadıkça yemek yemeyince, biraz da hareketi arttırınca bir haftada 3 kilo verebildiğimi gördüm. Bu hafta tutmayın küçük enişteyi

Hep duygusal açlık zaten dolabı boş boş açıp açıp kaç kez kapandığımı ben bilirim

Dün misafirim vardi ilk defa geldikleri icin evi gezerler diye bütün evi temizledim ( gezmediler ) en son geldiklerinde yanlarinda oturacak halim kalmamisti Bugünde arkadasa gidicem babasi geldi tr den

Eline sağlık canım ya fırsatım olmadı benim. Barbunya aldım 15 kilo onla uğraştım. Çocukları dışarı çıkardım falan derken yapamadım. Telefondan satır ekleyip çıkaramıyorum nedense

Canım hedef kilom 54.9 aynı
Günaydın kızlar iyi pazarlar
Ben biraz hastayım :/ oğlumdan geçti sanırım boğazım acıyor burnum akıyor ,
Geçmiş olsun kaptanım aman dikkat bu havalara

Eline sağlık canım ya fırsatım olmadı benim. Barbunya aldım 15 kilo onla uğraştım. Çocukları dışarı çıkardım falan derken yapamadım. Telefondan satır ekleyip çıkaramıyorum nedense

ay :/ ben çok tembelim o konuda valla hiç almamda yapmamda
telefonda olmuyor ama bana da çok saçma geliyor pcden farkı olmamalı telefonların :/

Bak ben çok dışarda kalmışım beni çıkardık

Günaydın kızlar iyi pazarlar
Ben biraz hastayım :/ oğlumdan geçti sanırım boğazım acıyor burnum akıyor ,
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
Aaa Lizozom55 benden 100 puan fazla yapmış. Tebrikler canım. Bu hafta geçicem seniiii
Valla öyle kaptancım. Buna ben bile dahilim. inşallah iyi çalışıp istediklerini kazanır bütün çocuklar.
Yaa benim erkek kardeşim de bugün girdi. Türkçe Öğretmenliği mezunu inşallah atanır bu sene.. Hepsine Rabbim yardım etsin. SonsuzUmut da bugün girecekti inşallah iyi geçmiştir
Ortiiiim bu hafta ikimiz de güzel eksiler görecekmişsiz gibi bir his var içimde

13 Ağustos - 20 Ağustos Cuma Hedef Listesi

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
82,15​
81​
95,9​
94,9​
81, 1​
80,1​
72,5​
70,9​
75,3​
74, 5​
73,9​
73​
77, 1​
76,5​
74, 4​
73,5​
55,3​
54,9​
78,6​
75,9​
67, 5​
66,9​
76, 7​
75,9​
71, 45​
69,9​
72,7​
Bu haftanın hedef listesi bu şekilde kızlar. Geçen hafta 3kişi hedefe ulaştı. İnşallah bu hafta hepimiz hedeflerimize ulaşırız. Haydi kaldırın popoları spor zamanı

Tşkr ederim canım bende girdim benim ilk mat biraz zorladı tabi çok çalıştım ama bakalım kısmet artık 26 yaşındayım saçlarımın yarısı beyazladı resmen çok zor bir süreç gerçekten umarım erkek kardeşinde emeklerinin karşılığını alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…