Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

nden yok canım sağlık soruınu mu var
Yok kaptanım kv bende yemek temizlik derken şimdi girebildim daha sayfaya çarşamba başlayabileceğim spora
hzlsel kuzum mezuniyet rozeti sanada verildi niye aktif etmedin bende kazen bey rozetleri vermedi sandım mesaj attım
Ay öyle mi kaptanım haberim yok ki nasıl aktif edebilirim hiç bilmiyorum
ellerine sağlık canım bu hafta hedefime ulaşabileceğimi hiç sanmıyorum

Ayy eveet eveet ortim. Inan bir kucuk oarcacik unlu mamul yemedim bugun. Neler neler vardi masada arkadaslarlaydik. Salata yedim et peynir o kadar. Hersey guzel ejsiler icin. Gel eksi geeeel

Insallah bu hafta daha cogunyzun hedefe ulaasi dilegiyle ortim

Insallah emeklerinin karsiligini alirsin canim guzel sonuclarini paylasirsin bizimle

Canım profilinden rozetler bölümüne gir
Orda mezuniyet rozeti olanının yanında anons ikonunu tıkla siyah olduğunda tamamdır

Eklentiler

• IMG_20210815_200614.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 27
Canım her şey için biz teşekkür ederiz
Tatilse iyi tatiller dilerim
Biz hep buradayız birlikte kilo koruruz inşallah
Menü yazmaya devam edecek misiin baktım biraz önce menü gelmiş senden
Tatil kaptanım en kısa zamanda geri döncem listeye daha vermem gerekiyor biliyosunuz tşkler herşey için merak etmeyin çok dikkat edip koruyacağım İnş. Malum zor veriliyor malesef kaptanım giremiyorum aksatınca ben rahatsız oluyorum yazamadım diye yani azcık ara müsaadenizle hoşçakalın burada çok çok geçmiş olsun inş en kısa sürede toparlarsınız covid dışı bir salgın var benim antibiyotik içmeden geçmemişti siz çabucak atlatın İnş

Çok teşekkür ederim canım umarım ilerlemez sabah ki halime göre baya toparladım :)
senide en kısa zamanda bekliyoruz o halde iyi tatiller iyi dinlenmeler

Amin canım. Kardeşim de seninle yaşıt. Gerçekten zorlu ve stresli bi süreçti onun için de.. Hayırlısı inşallah
Rica ederim canım. Pes etme canım yaparsın ben sana inanıyorum
Ayy eveet eveet ortim. Inan bir kucuk oarcacik unlu mamul yemedim bugun. Neler neler vardi masada arkadaslarlaydik. Salata yedim et peynir o kadar. Hersey guzel ejsiler icin. Gel eksi geeeel
Harikasın ortiim. Spor listelerini hedef listelerini sallayalım bu haftaa

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine
teşekkür ederim kuzum
BU HAFTA EN AZ 10 KİŞİ YOKSA GREV YAPCAM
Geçmiş olsun canım Allah emeklerini karşılıklsız koymasın inşallah
ellerine sağlık canım bu hafta hedefime ulaşabileceğimi hiç sanmıyorum
o niye ooo listeye girdin diye mi

5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU SONUÇ

VEEE KAZANANN YİNEEE @Lizozom55 TOPLAM 1158 spor puanı
Tebrik ederizz

Anka kızım spor yapmıyorsun, diyet yapmıyorsun bi de utanmadan kilo alıyorsun senin burda ne işin var kuzum bizimle dalga mı geçiyorsun. Acilen kendini topla yoksa pılını pırtını toplayıp basıcam tekmeyi Bi de bu alıntıları karıştırmayı nasıl becerdin ayy şaka bi yana 80! (Seksen) gördüm

Kuzum ne yapıyorsun. Yazık bu bedenlerimize. Senin yaptığın hataları ben de yaptım. Bugün yarın diye diye 100e dayandım. Sonra bi gün dedimki kızım bunca kötülüğü bedenine niye yapıyorsun.
Hayatının en güzel zamanlarında evlatlarınla koşup oynayacağı gezip tozacağın yerde, hiç yakışmayan giysilerle kendini eve kapatarak yaşıyorsun. Kendime çok acıdım. Üzüldüm kendime. İstersem, gerçekten karar verirsem yapabileceğimi biliyorum. Bu şekilde başladım. Hedefe inene kadar da bu defa bırakmamak hususunda çok kararlıyım. Tamam bazen hayatta herşey istediğimiz gibi gitmiyo. Mutsuzluktan yiyoruz çoğu zaman evet. Ama yediklerimizin sağladığı mutluluk da sabun köpüğü gibi, yalan bi mutluluk. Spor yaptığımızda da mutluluk hormonu salgılanıyo bu arada sadece yiyerek olmuyo. Ne olur sen de bir silkelen ve kendine dön. Hayatta herşey değişiyor. Bizim kendimizle mutlu olmamız gerekiyor önce. Ben yapacağına çok inanıyorum. Haydi harekete geç canım ❤

Evet ortim haydi beraberce

Canım profilinden rozetler bölümüne gir
Orda mezuniyet rozeti olanının yanında anons ikonunu tıkla siyah olduğunda tamamdır
Kaptanım sadece 5. Takım gözüküyor rozetler kısmında ay ben mi beceremedim acaba

Eklentiler

• 19AF5C8A-BE2A-47E3-B8D8-86E3E3213C76.png
    310,1 KB · Görüntüleme: 25
teşekkür ederim kuzum

BU HAFTA EN AZ 10 KİŞİ YOKSA GREV YAPCAM

Geçmiş olsun canım Allah emeklerini karşılıklsız koymasın inşallah

o niye ooo listeye girdin diye mi
Ne bileyim kaptanım ondan herhalde iki gündür paylaşabilecek bir menüye sahip değilim yarın itibariyle çok dikkat edeceğim

Merakla bekliyorum yarini. Bakalim bu tek ogun beslenme sana baskulde ne gosterecek
Spor da cok iyi
Gayet guzel menun canim, sadece su biraz az olmus. Eee hani spor?
Ortim benim sporum senin ortiligine yakismadi. Soz yarin en az 1 saat olacak toplamda sporum. Sporun ve menun tek kelimeyle haariika

Sağ ol canım niye böyle oldu anlamadım acil kendime gelmem lazım
Ben de Türkçe öğretmeniyim canım 2014 te başladım inşallah kardeşin de atanır her geçen sene daha da zor oluyor Allah yardımcıları olsun inşallah güzel neticeler elde eder
detoks paklar beni ancak elimden geleni yapacağım
Tekrar soruyorum canım kalabalık bir liste iletim arada tanım yapılmayanlar olabilir
tamam kaptancığım
Olacak kaptancim bu hafta daha cok kisi ulasacak hedefine
ben geçen hafta ulaştığım için ulaşamayan diğer arkadaşlara öncelik tanıyorum sizler için kendimi geri çekiyorum öyle de fedakar birikimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…