Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Teşekkür ederim kaptanımmm❤❤❤

Teşekkür ederim canım 😍😍

Güzel eksi tebrikler canım. Haftalık hedef belirlesin mi?

Sınav dönemi stresli bi dönem canım. Pek odaklanamadın. Haftaya güzel eksiler göreceğine eminim. Pazar günü için de başarılar dilerim şimdiden.

Oooo Süpersin tebrikler canım 👏👏👏👏
Önümüzdeki cuma hedefin kaç canım
Tşkr ederim canım 😢

Teşekkür ederim kaptanımmm❤❤❤

Teşekkür ederim canım 😍😍

Güzel eksi tebrikler canım. Haftalık hedef belirlesin mi?

Sınav dönemi stresli bi dönem canım. Pek odaklanamadın. Haftaya güzel eksiler göreceğine eminim. Pazar günü için de başarılar dilerim şimdiden.

Oooo Süpersin tebrikler canım 👏👏👏👏
Önümüzdeki cuma hedefin kaç canım
Çok sağol canım önümüzdeki cuma 70 i ucundan da olsa görmek istiyorum bakalım

7-13 Ağustos Spor Listesi
UYE7
Ağustos
9
Ağustos
11
Ağustos
@Cagrihilal1 11------
hzlsel hzlsel 2------2
@runib 11------
@monarosaa 1------------
@Lizozom55 11------
SonsuzUmut SonsuzUmut ------------------
DeryaOnDiet DeryaOnDiet ------66
eliya eliya ------------------
pacman pacman ------------------
@Anka ------------------
kardelelen321 kardelelen321 4------4
@kollontai 6------------
MuMu85 MuMu85 ------Eki Görüntüle 2900691 Eki Görüntüle 2900692

Üç gün spor yapan kızları tebrik ederdim normalde ama yapmayanları tebrik edeceğiz bu listede:olamaz::sopa::KK62: Kızlar canlanmak lazım cuma rehavetini herkes bugün üstünden atsın yarın spor günü harekete geçelim:KK39::KK6::spor:
Eline saglik canim.

Harikasınnnn sennn :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: tebrik ederim canım

✌️✌️Gidecek gidecek 😘

Tebrikler canım 😘

Kilo bildirmende bir şey 🤭🙊
Tebrikler canım 😘

:rolleyes::rolleyes: buralar yıkılıyor 😬😬
Tebrikler canım süper ötesi eksii

🤩🤩 Harikasın canımmm helal olsun sana

:confused: beyinler yandı 😜
Son tartın biraz fazla tartıyordu ama ama bu hafta net 2 gitmiş gibi :KK6::KK6::KK6:
Harikasınnn canım bravo

Oy oy oy pacman kuzum tekrar geçmiş olsun :KK43:eksin çok güzel tebrik ederim canım
Sagol kaptancim 🥰

V. Evet canım maalesef dükkan yüzünden dükkan zaten sürdürülebilir bir beslenme modeli sunmuyor. Sürdürülebilir sağlıklı beslenmek gerekiyor, yoksa bugün verdiğini 3 ay sonra yine alacaksın, benim bi daha 55 ler üstüne çıkmamam 3 senedir aynı sağlıklı düzeni bir şekilde koruduğum için oluyor. Vücut alıştı o kilolara çıkmıyor ben düzeni bozmazsam❤️

Süper eksi tebrikler ❤️

Maşallah ortim 🥰🔥
Anladim canim. Masallah zaten senin guncel kilona 🧿

Geçen hafta 81.7
Güncel 81.1
Fark 0.6
Oran %0,734

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis
kardelelen321 kardelelen321

Bu hafta iç açıcı değilim 😓 cuma günkü baklavalar galiba 😔

Yüzde yi kontrol et kaptanım aceleye geldi sıkıntı olmasın

Eklentiler

• 20210813_091853.jpg
    20210813_091853.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 21
Geçen hafta 81.7
Güncel 81.1
Fark 0.6
Oran %0,734

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis

Ortim yine de güzel eksi görmüşsün. Tebrikler 😍👏👏👏👏
Tebrikler canım gayet güzel gitmiş. Rahatsızlığın da vardı zaten bu hafta. Önümüzdeki hafta kim tutar seni 😍👏👏👏👏

Geçen hafta 81.7
Güncel 81.1
Fark 0.6
Oran %0,734

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis

Menülerine rağmen iyi eksi geldin yine de canım haftaya daha güzeli olur inşallah moral bozmak yok güzel gidiyoruz 🤗 tebrik ederim ❤️
Tüh ya Allah yardimciniz olsun inşallah canim
İnşallah canım
Tebrikler canım ✌️
Pazartesinden sonra etap birinciliği bekliyorduk 🤭 hastalık bozdu düzenini normal olsunnnn ❤️ 1 hafta için -500 ideal tebriklerr 🤩

Çok geçmiş olsun canım. Mide ağrısı seni zorlasa da menün gayet iyi 😍
Teşekkür ederiim. Hala zorluyor ama dur bakalım geçer inşallah. :KK66:
Çok geçmiş olsun kuzum😔😔 menüye laf yok zaten inşallah yarın kendini daha iyi hissedersin bebiş💓💓💓
Teşekkür ederim canımcıım. <3
Çok geçmiş olsun kuzum :KK43: üşüttünmü ?
Teşekkür ettim kaptancım. :KK43: Hayır üşütmedim de benim mide sorunum hep var aslında. Genelde hep ağrıyor. Ama 3 gündür iyice rahatsız etmeye başladı. Şu an da aynı durumdayım... Midemi doldursam geçeceğini biliyorum. Ama dayanıcam. :KK70:
Gecmis olsun canim. Menun gayet guzel. Insallah mide agrin gecer bugun..
Çok sağ olun, nasıl duygulandım. Hepinizi çok çok seviyorum. Sizin menülere de baktım. Yorum yapamadım ama okuduğuma emin olabilirsin hepsinii.
Tebrik ederim canım ekside olman çok güzel ben maalesef artıyım 🙈🙈 ve geçmiş olsun noldu ki 😕
Biliyorum orticim gördüm tartını. Ama üzülme. 300 gr çok bir şey değil. Arkadaşın için de çok üzüldüm. Umarım bir an önce çocuklarına, sevdiklerine kavuşur. Şimdi nasıl durumu? :KK43:
Günaydın canım. Rahatsızlığına rağmen çok iyi gitmiş, tebrikler 👏👏👏👏
Çok değil biliyorum ama en azından artı değil diyelim. :KK70: Ama senin eksin mü-kem-mel! Haftaya da böyle devam. :KK66:
Olsun kuzum yine de eksi gelmişsin ya çok geçmiş olsun tekrar canım bir an önce toparlanıp gel aramıza💗
Evet hiç yoktan iyidir diyorum ben de. :KK70: Senin eksini de gördüm. Tebrikleer çok iyisin bebiş. :KK74:
Oy oy oy pacman kuzum tekrar geçmiş olsun :KK43:eksin çok güzel tebrik ederim canım
Kaptancım, haftaya daha iyi olur inşallah. Çünkü Salı günü falan daha çok eksi görmüştüm dediğim gibi. İnşallah midem de iyileşirse yine bissürü yazarım buraya hahahaha

Teşekkür ederiim. Hala zorluyor ama dur bakalım geçer inşallah. :KK66:

Teşekkür ederim canımcıım. <3

Teşekkür ettim kaptancım. :KK43: Hayır üşütmedim de benim mide sorunum hep var aslında. Genelde hep ağrıyor. Ama 3 gündür iyice rahatsız etmeye başladı. Şu an da aynı durumdayım... Midemi doldursam geçeceğini biliyorum. Ama dayanıcam. :KK70:

Çok sağ olun, nasıl duygulandım. Hepinizi çok çok seviyorum. Sizin menülere de baktım. Yorum yapamadım ama okuduğuma emin olabilirsin hepsinii.

Biliyorum orticim gördüm tartını. Ama üzülme. 300 gr çok bir şey değil. Arkadaşın için de çok üzüldüm. Umarım bir an önce çocuklarına, sevdiklerine kavuşur. Şimdi nasıl durumu? :KK43:

Çok değil biliyorum ama en azından artı değil diyelim. :KK70: Ama senin eksin mü-kem-mel! Haftaya da böyle devam. :KK66:

Evet hiç yoktan iyidir diyorum ben de. :KK70: Senin eksini de gördüm. Tebrikleer çok iyisin bebiş. :KK74:

Kaptancım, haftaya daha iyi olur inşallah. Çünkü Salı günü falan daha çok eksi görmüştüm dediğim gibi. İnşallah midem de iyileşirse yine bissürü yazarım buraya hahahaha
Teşekkür ederim canım😍 Bırakmak yok.
Bu arada haftalık hedefini söyler misin canım

Sağol canım çok almamışım diye tebrik ettin dimi :KK45: Valla gece hiç uyumadım sabah da öyle gayriihtiyari tartıldım resim hiç aklıma gelmedi :))
🙊 Ben onu ters şey ettim 🙄🙄
Geçen cuma 73,15
Bugün 73,90
Fark +750gr
Yüzde-1,025
Yenş hedef 73
:KK43: Canım spor yapmadığın için menülerine herkesten daha dikkatli olman gerekiyor :KK43: eksi yüzden -1,025 ortalamayı çok kötü etkiliyor :KK43: bundan sonra önce kendin için sonrada takım için çok çok dikkat et olur mu ❤️
4 gün içerisinde 1,5 kiloya bay bay 😎😎Eki Görüntüle 2900720 4 gün içerisinde 1,5 kiloya bay bay😎
Harikasınnnnn tebrikler canım 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

X