Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bugün kahvaltı sofrasında sigara böreği vardı baktım toplarken 2 tane kalmış dedim ağzıma atayım bir tanesini nefsim körelsin bir şeycik olmaz bir taneden son anda tuttum kendimi gururluyum Begonya2
Ben olsam biri yerdim, sonra tadı çok güzelmiş diyip diğerinde yerdim valla bravo

Ben korkuyorum tartilirim bu sefer emistedigim eksi gelmez de sevk kirilirsa diye. Ama 2 gune tartilcam tabiki
İstediğim rakamı görmediğim de çok oluyor ama merakım hep baskın çıkıyor en güzel haftada 1-2 defa tartılmak ama benim için mümkün değil
Ben olsam biri yerdim, sonra tadı çok güzelmiş diyip diğerinde yerdim valla bravo
Alemsin ya iyi güldürdün beni
hzlsel bu arada şükür artı uyanmadım -100 gramım
Hem de eksiye geçilmiş çok iyi ortim ama bence bugün ve yarın kaçamak yapma ki cumaya iyi bir yüzde gelsin

Ben pazartesi ve cuma tartiliyorum sadece. Degilse ufak bir artida moralim cok bozuluyor.

Ben pazartesi ve cuma tartiliyorum sadece. Degilse ufak bir artida moralim cok bozuluyor.
Hafta arasında illa artı geliyoruz zaten birden cuma günü artılar gitmiş eksiye geçmiş oluyoruz o yüzden en iyisini yapıyorsun canım inşallah cuma günü de güzel bir rakam görürsün Ben de birazdan kalkıp Leslie yapacağım artık spora başlamak lazım yavaş yavaş

Insallah hepimiz guzel eksiler giruruz cumaya
Kesinlikle canim spor gibisi yok.

Yani ev sahibi o kadar hazırlık yapacak uğraşacak yorulacak. Sen diyittiyim mi dicen çok ayıp olur
Valla kalabalık aile yemeği olacak ev sahibinin beni göreceğini sanmıyorum o yüzden rahatlık var çay yanına tatlı yeneceği zaman namaz kılmaya gitmeyi planlıyorum
Hayal kurmak güzeldir
Hayaller gerçekleştirmek için vardır gülüm
Afferim kız gaza getiriyosn beni böyle devamke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…