Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepimiz çok etkileniyoruz çok çok kötü günlerden geçiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. Çocuklarımızı korusun, iyi insanlarla karşılaştırsın .

❤️🤗♥️

❤️🤗♥️

Afiyet olsun canım 🌸 un helvası emzirdigin için affittim😚

Kırarsın sen, ben sana yürekten inanıyorum.♥️🤗♥️

Olabilir canım uzulmek yok biz kazanacağız gün sonunda ♥️🤗♥️

Harikasın dostum tbk ederimmmm♥️🤗♥️

Kız naptın sen çok az değil mi canım 🫣

Wuuuuuuuuuuu yakıyorsun ama sen harikasın
Tbk ederim ♥️🤗♥️

Vay vay vay
Ayakta selam durup eğiliyorum önünde.
Canı gönülden kutlarım ♥️🤗♥️

Geçmiş olsun cnm benimde kız hasta :KK43:

Sabit olmak da çok iyi canım üzülme sakın ♥️🤗♥️

Tbk ederim ♥️🤗♥️

Çok guzellll
Afiyet olsun guzzum 💞

Sagolasin canim zaten burdan müthiş destek aliyorum. Normalde bu aşamadan sonra pes edip bırakırdım sizlerin desteği ile devam ediyorum 💞

Afiyet olsun gayet ölçülü canım ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Çok güzel menü canım afiyet olsun hatta karb.baya az kalmış ❤️

Afiyet olsun ❤️ geç canımcım 🤗

Afiyet olsun anaa aç bırakmışsın kendini akşam ❤️

Afiyet olsun anooo az geldi yaf ❤️

Afiyet olsun akşamki öğünü nohutlu salata olarak yesen süpar olarmış ❤️

Vay güzel menü afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gayet güzel 1normal boyutta lahmacun da olurdu canım ❤️

Çok güzel menü afiyet olsun ❤️

Çok güzel canım afiyet olsun ❤️

Canım c.tesi ödül günümüz dönerini de ye al reçelini c.tesi sabahı da ye 🥰 ama pazara atmayalım 🙏

Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️

Afiyet olsun çok güzel menü ❤️

Neden kız makarna candır 2-3 yk yenir yani bişicik olmaz ❤️

Canım afiyet olsun çok güzel gidiyormuş akşam bu kadar geç olmasa iyiymiş ama zaten porsiyonlar da fazla kaçmış akşam su da az kalmış. ❤️
Keşke kendini aç bırakmayıp dışarıda ızgaralı falan bişiler yiyeydin 🥰
Birden 2.5 kg artı çok fazla başka bildiğiniz bir ağırlık koyup denediniz mi doğru tartıyor mu diye

Afiyet olsun ❤️
Hiçbir şekilde gündeme bakamıyorum ortalık çok kötü oldu 😔

Afiyet olsun çok gibi görünüyor ama genele bakınca tek öğün olmuş (yine de bari 5 sıkımda kalsaydın kııaazzz) ❤️
Can ❤ kaptanım pazarlik edeceğim 🤭 cumartesi kahvaltisini kilo bildirimi yüzünden erteliyorum.10a kadar bekliyorum cocuklar yemis oluyor. Cumartesi kahvaltisi önemsiz. Pazar gunu esimin işi, cocuklarin dersanesi yok. Hangi açık büfeye gitsek nereye gezmeye gitsek derdi oluyor :rolleyes:ben de disarida yemeyelim diye evimde cesiti biraz fazla tutuyorum. Bu hafta söz simit, börek olmaz, onlari geçen pazar canim cekti diye yedim. Fekaaaaaaaat bir turunc kabugu bir yesil ceviz receli gördüm kiiii 😋😋😋 pazar günu protein ve yesillik tabagi yapip yerim recelimi. Pazar recelimi almayin bendn:KK61:

Ama bu çok dadluuuu

Aynen iyki burası var. Otokontrollu olmamı sağlıyor. Arada kaçamak yapmamı engelliyor tartı günleri .
Kaptanımm geçmiş olsun cocugun nasıl daha iyidir inşllah ben tam toparladık dedim öksürük başladı bu sefer kuru öksürük hemde pekmez bal elime ne geçerse yediriyorum bebişlerimiz hiç hasta olmasa keşke ya.. bu arada ben dün geç olunca yazmadım saat 9,30 gibi yarım kelek yedim şu turşuluk pazarda satılanlardan ama kalorisi çok düşükmüş baktım netten salatalık gibi zaten oda :)

Niye yazmadın halka tatli tulumba simit yazdim diye bütün şimsekleri ben cektim:KK67:
Ikimiz yazsaydik daha iyi olurdu belki🤭 suc ortagi olurduk😜
Tebrik ederim guzel gitmiş. Bence sen de yiyerek zayifliyorsun yemezsen gitmiyor🤔
Olabilir ama ben yinede haftada bir gün ödül ile kalsam iyi.

Senin mesajı görmedim yoksa sana destek için bende menümü yazardım canım benim 🥰😘

Kaptanımm geçmiş olsun cocugun nasıl daha iyidir inşllah ben tam toparladık dedim öksürük başladı bu sefer kuru öksürük hemde pekmez bal elime ne geçerse yediriyorum bebişlerimiz hiç hasta olmasa keşke ya.. bu arada ben dün geç olunca yazmadım saat 9,30 gibi yarım kelek yedim şu turşuluk pazarda satılanlardan ama kalorisi çok düşükmüş baktım netten salatalık gibi zaten oda :)
Daha iyi çok şükür.
Kelek çok severim, afiyet olsun guzzum 💞

Sevgili Masterfit ailesi :KK36:yarın tartı bildirimlerimizi 14:00 kadar yapmayı unutmayalım. Kaptanlar fotoğraflı tartı bildirimlerini bana özelden yapacaklardır.
Salı transfer hakkını bakalım hangi kaptan kazanacak :KK49::KK49::KK49:

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:

Öpüyorum siziii :KK19:
Masterfit 136.Etap 05.10.08.10Fark
KIRMIZI TAKIM
nurovic nurovic Kırmızı Takım Kaptanı49.80
Oran
Y yosunlupapatya 51.40
@Efenin_Annesi97.40
Jou Jou 72
@Sitare5572.30
dolar milyoneri dolar milyoneri 61.50
@Fit mutlu anne84
@Tutku4484.30
A Asya89 77.60
Sem2024 Sem2024 94.65
@Boncuk230769.25
@Goklerce70.40
@Makaron2367.50
@bluegreeneyes72.70
@Azmet525565.05
@Deltavealfa66.05
MAVİ TAKIM
LenaG LenaG Mavi Takım Kaptanı 89.10
Oran
gezegenfeza gezegenfeza 76.50
@Beyaz leylak83.50
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 81.70
@Cakinin Gelini83.70
@60kiloyum86
@Beklenen274.30
@Lavinia_9866.20
@sibel_8470.05
@Lotus123492.90
@tomrs64.30
@Tesnim190372
@urfaktefek82.90
yazarhanim35 yazarhanim35 82.20
trueliving_ trueliving_ 66.10
HAZIRLIK
malahit malahit 56.70
@Ellssa
bnnu bnnu (başlangıç 07.10)67.80
Can kaptanım LenaG LenaG
Cumartesi 61.5
Salı 61.3
Fark -200g
nurovic nurovic

LenaG LenaG @Lotus1234 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Cumartesi kilom 64,3
Bugün 64,1 eksi beklemiyordum regl ve köfte ve tursudan sonra :KK54:
Tebrik ederim canım çok sevindim 🥰 e ben didim günlük alman gerekeni bir öğünde almışsın bitmiş ama sen yine de tek öğüne yönelme regl düzenini kötü etkiliyor ❤️
cumartesi ; 72.0
bugün 71.8
fark ; -200
🤗🤗🤗🤗🤗🤗
@Efenin_Annesi nurovic nurovic LenaG LenaG
Tebrik ederim Jou cum ❤️
Günaydın kaptaniçem sabah ağırlık koymak aklıma gelmedi şimdi denedim 19litrelik damacanayı koyduk tam 20 gösterdi evde 5 litrelikle deniyorum oda tam 5 gösteriyor napcam sabit mi yazıyım yoksa sabahki tartıyımı yazıyım ama sanki kardeşimin tartısı 1kg.fazla gösteriyor 🥺
Canım dün akşamki geç yenen yemek ödem yapmış olabilir e tartı da 1 kg fazla tartıyorsa 2.5 fazla çıkman normal. 19 lt 20 gösteriyorsa çıkan sonucu 1 kg eksik baz alalım ❤️
geçmiş olsun kaptanım iyisindir inşallah
İyiyim canım rutin kullandığım ilaç bitti onu yazdırdım. ❤️
7 Ekim menü
07.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
10.30 kefirli smoothie, yarım dilim peynir 3 zeytin
12.30 1 köfte 3 közlenmiş biber 1 dilim ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
16.30 1 mandalina, 6 badem 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 5 kaşık kuru fasulye, 1buyuk kase yoğurtlu mor lahana salatası, 1 dilim ekmek
20.30 yarım kaşık un helvası
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG nurovic nurovic
Afiyet olsun ❤️ yarım kaşıktan bişi olmaz süt olsun inşallah 🙏
Günaydın kızlar cumartesi 94.65 bugün 94.75kg +100 gr. 1 yıldır 94kg da takılıyorum. Bu hafta kırmaya calisicam 😔 nurovic nurovic LenaG LenaG
Tümaydın canım ❤️Canım moral bozmak yok 100 gr artı nedir ki 🤗 normal rutinini bir değiştirmeyi denedin mi karb.azalt protein çoğalt gibi veya k.yemiş/meyveyi azaltmak gibi şeyler
Günaydınlaarrr 🥰
Tünayyddıınnn ❤️😘
Kilo bildirimim
Cumartesi 72.3
Bugün 72.5
Fark +200

Sanki direnc kilolardaymışım gibi :KK43:
Canım normal bu zamana kadar güzel geldin elbet bir takılma olacaktı ama önemli olan senin kafa buna takılmasın ❤️ biraz menülerle oynama yap bakalım değişecek mi
Sağ ol canım, evde yemek yoktu açıkçası dondurucudan çıkardım bir tane kızıma bir tane bana 🤣 eşim diyette akşam yemeği yemiyor çok sinir bozucu yemek yapsam 1 haftada bitmiyor 🤷
Canım normalde yaptığının yarısıyla en fazla 2 günde bitecek gibi yapsan yemekleri ❤️
Günaydın kızlar
Tünaydın canım ❤️
Cumartesi :82.2
Bugün :82.00
Fark -200

Dün gece yine uyuyamadım doğru düzgün ödem tuttuğumu düşünüyorum artık 🤦🏼‍♀️
Eksi gelmiş ne güzel tebrik ederim ❤️ uykusuzluk çok ödem yapıyor
Sağol balım sıkıntılı bir dişmiş doktor sen buna nasıl dayandın dedi birkaç gün ağrı çekeceksin ddi. Yapaöadı ilaç koydu geçicı dolgu koydu
Geçmiş olsun ❤️🙏
Günaydın kızlar🤗
Cumartesi 77.60
Bu gün 77.10
Fark -0.500😃

Ay kızlar dengelemek gerçekten çok önemliymiş bu hafta onu iyice anladım.

Cumartesi utancımdan menümü yazamadım🫣
Salam
Halka tatlı
Haşlanmış et
Sarma falan yemiştim

ama pazar gününden başladım hafif beslenmeye ve bu gün meyvesini aldım😃inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırım
Çok tebrik ederim canım 3 günde harika bir eksi ❤️
7 Ekim pazartesi
11.00 kuru kayısı 2 adet kahve
14.00 2 erik 1 elma
17.00 1 erik 1 mandalina
19.00 1 kase mercimek çorbası
Birazda Antep fıstığı fındık
Su 2.5 litre
5 bin adım
Afiyet olsun canım ama sadece karb.la olmaz bu kadar kısma nirde bakalım senin sebzelerin? ❤️
5.10 cumartesi 84.3
8.10 salı. 83.5
fark -0.8 kg :KK73: :KK73: :KK36: :halay:

nurovic nurovic
LenaG LenaG
Vaay süper eksi tebrik ederim canım ❤️
Cumartesi 51.40
Salı 50.40
-1🥰 nurovic nurovic LenaG LenaG
Maşallah süper eksi tebrikler canım ❤️
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Tünaydııınn ❤️🤗
Cumartesi 74.3
Bugün 74.9😞
Fark +600
Beslenme düzenini değiştirince ve hiç sebze yemeyince böyle oldu büyük ihtimal inşallah Cumartesi ye - eksi gelip artıdan kırtulurum
LenaG LenaG
Hemen bol yeşil yapraklı sebzeye ağırlık verelim canım ve suyu arttırmaya çalışalım ❤️
Afiyet olsun 😋
LenaG LenaG

Cts: 81.7
Sali: 81.5

Fark : - 200 g
Tebrik ederim canım ❤️
Sabit gelmek de güzeldir ❤️
Cumartesi 65.05
Salı 64.90
-150 Gr
Tebrik ederim canım ❤️
Beyaz ekmek mi ooo 🤤 afiyet olsun ❤️
Tünaydın canım ❤️
LenaG LenaG

Cumartesi 86
Bugün 87.8
😳😳😳 yanlış yazmış olabilir misin 🤔
2 günde bu kadar fark olmaz ki birşey sana ciddi ödem yapmış
Cumartesi 66.2
Bugün 66.1
-100
🥴 Gitmiyor 10 gündür ne oldu böyle anlamadım yardım edin kızlar
Sinirden aç karna tatlı yedim
LenaG LenaG
Olsun yavaş yavaş gidiyor moral bozma tam da böyle zamanlarda inat etmek lazım. Bak şimdi vücut kazandı o tatlıyla o vücudun sahibi sensin ve senin dediğin olacak işte o ka 😘❤️
LenaG LenaG
Cumartesi 66.10
Salı 65.65
Fark - 450
Çok tebrik ederim canım güzel eksi ❤️
Can ❤ kaptanım pazarlik edeceğim 🤭 cumartesi kahvaltisini kilo bildirimi yüzünden erteliyorum.10a kadar bekliyorum cocuklar yemis oluyor. Cumartesi kahvaltisi önemsiz. Pazar gunu esimin işi, cocuklarin dersanesi yok. Hangi açık büfeye gitsek nereye gezmeye gitsek derdi oluyor :rolleyes:ben de disarida yemeyelim diye evimde cesiti biraz fazla tutuyorum. Bu hafta söz simit, börek olmaz, onlari geçen pazar canim cekti diye yedim. Fekaaaaaaaat bir turunc kabugu bir yesil ceviz receli gördüm kiiii 😋😋😋 pazar günu protein ve yesillik tabagi yapip yerim recelimi. Pazar recelimi almayin bendn:KK61:
Kahvaltıda accuk reçel için bişi demiyorum hadi ama accuk kavanozu yarılama kıaazz ❤️
Geçmişe sonra döneceğim

Cumartesi 76.500
Bugün 76.800
+300
Bence çok iyi, ödem ve kabızlığa rağmen

LenaG LenaG
Bu kabızlığa apa nın bir formülü yok mudur acep 🤔

Tebrik ederim canım çok sevindim 🥰 e ben didim günlük alman gerekeni bir öğünde almışsın bitmiş ama sen yine de tek öğüne yönelme regl düzenini kötü etkiliyor ❤️

Tebrik ederim Jou cum ❤️

Canım dün akşamki geç yenen yemek ödem yapmış olabilir e tartı da 1 kg fazla tartıyorsa 2.5 fazla çıkman normal. 19 lt 20 gösteriyorsa çıkan sonucu 1 kg eksik baz alalım ❤️

Tümaydın canım ❤️Canım moral bozmak yok 100 gr artı nedir ki 🤗 normal rutinini bir değiştirmeyi denedin mi karb.azalt protein çoğalt gibi veya k.yemiş/meyveyi azaltmak gibi şeyler

Tünayyddıınnn ❤️😘

Canım normal bu zamana kadar güzel geldin elbet bir takılma olacaktı ama önemli olan senin kafa buna takılmasın ❤️ biraz menülerle oynama yap bakalım değişecek mi

Canım normalde yaptığının yarısıyla en fazla 2 günde bitecek gibi yapsan yemekleri ❤️

Tünaydın canım ❤️

Geçmiş olsun ❤️🙏

Afiyet olsun canım ama sadece karb.la olmaz bu kadar kısma nirde bakalım senin sebzelerin? ❤️

Tünaydııınn ❤️🤗

Hemen bol yeşil yapraklı sebzeye ağırlık verelim canım ve suyu arttırmaya çalışalım ❤️

Afiyet olsun 😋

Tebrik ederim canım ❤️

Tebrik ederim canım ❤️

Tünaydın canım ❤️

Olsun yavaş yavaş gidiyor moral bozma tam da böyle zamanlarda inat etmek lazım. Bak şimdi vücut kazandı o tatlıyla o vücudun sahibi sensin ve senin dediğin olacak işte o ka 😘❤️

Kahvaltıda accuk reçel için bişi demiyorum hadi ama accuk kavanozu yarılama kıaazz ❤️

maalesef canım hem uykusuzluk hemde regl olacağım hepsi birleşince böyle oldu

Tebrik ederim Jou cum ❤️

Tünayyddıınnn ❤️😘

Tünaydın canım ❤️

Geçmiş olsun ❤️🙏

Tünaydııınn ❤️🤗

Afiyet olsun 😋

Tebrik ederim canım ❤️

Tebrik ederim canım ❤️

Tünaydın canım ❤️

Tünaydınlar :KK33: :KK200:

Tebrik ederim Jou cum ❤️

Tünayyddıınnn ❤️😘

Tünaydın canım ❤️

Geçmiş olsun ❤️🙏

Tünaydııınn ❤️🤗

Afiyet olsun 😋

Tebrik ederim canım ❤️

Tebrik ederim canım ❤️

Tünaydın canım ❤️

Sağol canım kaptanım😘

X