Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aralıklı oruç en güzeli bende senin gb karnım aç olsada o lokmalar geçmiyor boğazdan erken saatlerde. Diyetisyene gittiğim de en zorlandığım konu sabah kahvaltı yapmaktı.

O adımlar olmasa o eklerler nolurdu acaba 😁 afiyet olsun canım. Dengelesekte aslında sağlıksız karbonhidrat almış oluyoruz direk göbüşte yağ 🙈

makarna nın miktarını çok değilse güzel menu suyu arttirmakta fayda var afiyet olsun canım.

paket paket karbonhidrat ucundan azıcık azıcık. Dengeli görünüyor ama işte sağlıksız karbonhidrat bu pakettekiler diyette olsa. Pattesler minik ti dimi 😁 afiyet olsun canım.

ortim inşallah sabah misafirlerim geliyor pazara kadar burdalar sekteye ugratmamaya calisicam bakalım umarım becerebilirim 😓

Ekmek yerine keşke 2 3 köfte daha ekleseydin yanına salata, şu ve spor güzel ama. Afiyet olsun canım.

İmmm 👍 çok iyi menü spor ve su afiyetler olsun efenim.

Canım kapuska istedi ya 🙈 sporda suda menü de güzel olmuş afiyet olsun canım.

Patatesle ekmek aynı öğün de çok görünse de tüm gün için ideal Bi karbonhidrat gibi. Afiyet olsun ayrıca geçmiş olsun gecikince Bi işkence bu regl 😓

Kurabiyesiz çıkmam abi misali 😁 çok karbons bir menü gibi mi sanki 🤗 ama o adımlar kurtarıyor seni afiyetler olsun. Herkesin bünye farklı ben bunları yesem kesin sabah artiyim 😔

iki gününde güzel geçmiş sporda olsa çok iyi olurmuş. Afiyet eksi olsun.
Çok haklısın ortim. Topladım kendimi tekrarı olmayacak. Boşa yolu uzatmanın anlamı yok, zaten çok uzun bi yolum var 😊

Bugün kahvaltı sofrasında sigara böreği vardı baktım toplarken 2 tane kalmış dedim ağzıma atayım bir tanesini nefsim körelsin bir şeycik olmaz bir taneden🤣🤣 son anda tuttum kendimi gururluyum🤭🤭 Begonya2 Begonya2
Harikasiin rakibim. 👍 boyle boyle yenecez nefsimizi.
cook iyi yapmissin yememekle, tebrikler 👏👏

Günaydın kızlar🌞Bugün epeyi aç uyandım bu insülin direnci beni epeyi zorluyor hiç doymuyormuşum gibi hissediyorum o yüzden çok aç bırakmamam lazım sanırım kendimi bugün bol ara öğün yaparak geçiricem günü bakalım bu sistem daha mı faydalı olucak
Canim bende de var insulin durenci. Diabetologla konustum, mumkunse hic beyaz un, seker veya bu tarz yuksek glikemik indeksli yiyecekler tuketmemi soyledi. Ekmegi sekeri kestigjmden beri aclik krizi yasamiyorum.

Kızlar yasin okuyabilecek var mı? Arkadaşım delta varyantı diye yattı hastaneye baya kötüye gidiyor😔
Geçmiş olsun canım Allah şifasını versin inşallah 🤲🏻
Harikasiin rakibim. 👍 boyle boyle yenecez nefsimizi.
cook iyi yapmissin yememekle, tebrikler 👏👏
Sağ ol canım bugün düne göre eksiyim zaten korkun benden🤣🤣
Günaydın kızlar🌞Bugün epeyi aç uyandım bu insülin direnci beni epeyi zorluyor hiç doymuyormuşum gibi hissediyorum o yüzden çok aç bırakmamam lazım sanırım kendimi bugün bol ara öğün yaparak geçiricem günü bakalım bu sistem daha mı faydalı olucak
Çok acıkıyorsan ara öğün sayını arttır tabi canım kuruyemiş meyve süt ayran tarzı şeyler yiyebilirsin veya minik bir sandviç yap kendine gece çok acıkmamak için vücudun yavaş yavaş alışacaktır😘

Geçmiş olsun canım Allah şifasını versin inşallah 🤲🏻

Sağ ol canım bugün düne göre eksiyim zaten korkun benden🤣🤣

Çok acıkıyorsan ara öğün sayını arttır tabi canım kuruyemiş meyve süt ayran tarzı şeyler yiyebilirsin veya minik bir sandviç yap kendine gece çok acıkmamak için vücudun yavaş yavaş alışacaktır😘
Ben tartilmadim ama son gunlerde asiri dikkat ediyorum. Kendimi astim adeta 😀😀

Canim bende de var insulin durenci. Diabetologla konustum, mumkunse hic beyaz un, seker veya bu tarz yuksek glikemik indeksli yiyecekler tuketmemi soyledi. Ekmegi sekeri kestigjmden beri aclik krizi yasamiyorum.
Evet canım kesinlikle Gli değeri düşük besinler beni de kurtaracak olan nerede zararlı şey var vücut hep onu istiyor aksi gibi 😒

X