Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Senin menülere bakınca hemen gidip kendime mutfak tartısı alasım geliyor🤣🤣 harikasın canım bir ara yürüyüşlerde yapıyordun devam et yine bırakma😍
Hahahahahahaha size ilham olabiliyorsam ne mutlu efenim. 🤡
Ben de 19:00 dan sonra yemeyeceğim bu hafta. Sonraki listede 18 e çekeriz sanırım.
Tamam ortim aslında 6 daha iyi gerçekten.
Hepinizi çok özledimmm
Yaaa karabiberiimmm 🥰 Ben de seni çok özledim. 💕
Ben yarın yazayım inşallah menümü :işsiz:
Hahahahahahaha ben de mi yazmasam bugün. Ne yediğimi aklımda bile tutamadım zira. 🤪

Canım menün de sporun da şahane. İnşallah cumaya güzel eksiler gelecek senden.

Ben dün menü yazmadım. Odağım dağıldı bu hafta. Pazar günü 2. Doz aşı oldum. Bende eklem ağrıları yaptı. Spor yapacak gücü hissetmedim kendimde. Yediklerimi de biraz abarttım. Bugün daha iyiyim. Yediklerime çok dikkat edemesem de ip atladım
Cok gecmis olsun canim ya. Insallah kisa surede daha iyi hissedersin kendini.

10 tane mercimek köfte 4 tane tulumba tatlısı 🤪 illa yazdıracaksınız :KK12:
Bence de asiri kotu birgun olmamis. Ben de kapanis detince dedim tika basa yedi herhalde 😉
Yine durmussun biryerde canim.
Ne diyelim bu tulumbalar nazar boncugun olsun, yarindan itibaren gelsiin eksiler, gelsin incelmelerr 👍

10.08.2021
İlk öğün :12.30 6 tane ekler (merak etmeyin dengeledim)
Son öğün 18.30 kereviz çorbası, 2 dilim kavun, 2 dilim ananas
1 yaşilçay, 1 Türk kahvesi, 1 amerikano
2 litre su
Toplam yaklaşık 1200 kalori
15000 adım
Eklerleri gorubce dedim ooo cok iyi, rakip fena yemis diye tamam cok basit karbonhidrat olmus ama dedigin gibi gunun geri kalanininda iyi dengelemissin. Sadece nacizane ben cok karbonhidrat alinca kalorisi az da olsa sislik yapiyor. Dikkat et derim
Adimlarin supeeer 👍
10 Ağustos Salı

12.30
1 yumurta
2 kaşık tuzsuz lor
🥒🌶🍅
Maydanoz

Saat 18.30
4 kaşık et döner
2 kaşık pilav
1bardak kefir
Salata

Su 2 5 litre
Spor şimdi çıkıyorum minimum 40 dk.

E Emnis
kardelelen321 kardelelen321 canım sen dün menü yazmadın mı döndüm baktım göremedim.
hzlsel hzlsel
Be guzel bir menu. Herseyden kararinca var, afiyet olsun canim. Spor da su da coook iyi 👏
Sabah
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
2 çk çilek reçeli
Domates biber

Ara
1gifrit

Akşam
Makarna
Nugget 2 3 tane
Biber
Ayran

Su 1.5 lt anca
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel
Canim rakibem, sabahki gofret yerine madem aciktin diyekim vaktin de yok yemek hazirlamaya, al 1-2 donates, 1 dilim peynir 1 dilim ekmek hem doyarsin hem de sonra makarnayi istemezdin belki 😉
Suyu en azindan 2 lt icebilsen cok iyi olur.

10 Ağustos
Kahvaltı(14.30)

Litalif kuruyemişli bar
Eti form kepekli bisküvi
Karpuz
Ara(17.00)
1 sb ayran
Akşam(20.30)
5-6 adet fırın patates
150 gr Adana kebap
Salata

Spor yok, 2,5 LT su, yeşil çay
E Emnis @L O L
kuzum biraz fazla paket menu ve karbonhidrat olmus. Ve aksam yemegi saati cok gec anliyorum elinde degil erken yemek. Insallah yarindan sonra erken yersin de cumaya arti gelmezsin rakibem 😉
10 Ağustos Salı
Sabah
  • 1 haşlanmış yumurta
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Domates salatalik
  • Yeşil çay
Akşam
  • 2 köfte
  • 1 dilim ekmek (doymadım)
  • 2 dilim tereyağlı ekmek :KK43:
  • 1 armut
  • 2 kurabiye :KK43:
3 lt su
1000 ip atlama
@eliya hzlsel hzlsel
Suyun sporun harikaa.
ama o kurabiyeler olnamis. Madem doymadin keske salata yapsaydin beya yapasin yoksa 2-3 dilim peynir, bolca salatalik filan yeseydin, hem doyururdu.

10 Ağustos Salı
Kahvaltı; 2 dilim peynir 1 dilim köy ekmeği domates salatalık
Ara öğün 1 dilim karpuz 1 dilim peynir
Akşam kıymalı kapuska yoğurt 1 dilim köy ekmeği
Ara öğün 1 bardak kefir 5 badem
2,5 lt su içtim kahve maden suyu
Spor olarakta Leslie 3 mile
Hic oldu mu bu senin yaptigin rakibim, ee bu menu de su da spor da cok iyi. Olmasi ama arada kacamak yap ki ben birinci olayim 😉😉

menu de spor da su da hersey cok cok iyi olmus canim 👏

kuzum biraz fazla paket menu ve karbonhidrat olmus. Ve aksam yemegi saati cok gec anliyorum elinde degil erken yemek. Insallah yarindan sonra erken yersin de cumaya arti gelmezsin rakibem 😉
Normalde hiç böyle beslenmem kahvaltıda ama düzen bozuluyor işte Allahtan geç yatıyor geç kahvaltı ediyorum yoksa bu saatte yediklerim direk kilo yapar yarın daha güzel bir menüyle geleceğim biraz da 2 kilo eksideyim onun rahatlığı var🤭🤭

Normalde hiç böyle beslenmem kahvaltıda ama düzen bozuluyor işte Allahtan geç yatıyor geç kahvaltı ediyorum yoksa bu saatte yediklerim direk kilo yapar yarın daha güzel bir menüyle geleceğim biraz da 2 kilo eksideyim onun rahatlığı var🤭🤭
Heyy masallah 2 kilo eksi mi. Amanin hic mi yemesem su orucu mu yapsam ne 😉😉
Allahim kimlerle yarisiyorum ben 🤔

X