Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

O cig yufka olamamis o olmasa guzel menu

kardelelen321 tebrik ederiz canım

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 738. ETAP

TAKIM DERECELERİ

1. (13. TAKIM) ==> % 1,391

2. (4. TAKIM) ==> %0,978

3. (6. TAKIM) ==> %0,967

BİREYSEL DERECELER

1. Akrrep ==> % 3.313==> 13.TAKIM

2. kardelelen321 ==> %2,316 ==> 5.TAKIM

3. sportie ==> %2,310==> 6. TAKIM

ETAP SONUNCUSU

MuMu85 ==> % -0,260==> 5.takım

MuMu85

Yazılacak 2 yer var şaka bir yana kendini kötü hissetmene gerek yok uzun süreli izin dönüşü çoğu kişi bunu yaşayabiliyor geçen hafta kardelelen mesala girerken risk içindeydi olur yani 1 haftada alınan kg değil sonuçta ama yine prosedürler aşağıda

Thread 'Ben Nerede Hata Yaptım?' Cuma Zayıflama Yarışması - Ben Nerede Hata Yaptım?

Thread 'Yarışmacılarımızdan Sağlıklı Yemek Tarifleri' Cuma Zayıflama Yarışması - Yarışmacılarımızdan Sağlıklı Yemek Tarifleri

Kaptanım çok özür dilerim dünden beri yoktum. Dün atar topar Muğla’ya sürdüm. Evde sinirlerim bozuldu oturamadım. Bu sabahda Marmaris’e sürecektim burada gönüllüye ihtiyaç kalmadı dediler İzmir’e döndüm. Eve ancak girdim az önce. 2 gün boşuna yol gittim :/ olsun içim rahat etti, gidip görünce söndüğünü lakin dolayısıyla tartı durumum yarın sabaha kaldı. Umarım yol şişkinliği iner yarın sabaha, hala regl de olamadım yine artı gelirim. Bir artı bir eksi fenalık geçirdim artık birde mezun üyelerin mezuniyet kilosunu eklemişsin bende benimkini buldum onuda eklersen her hafta görüp görüp utanırım 50,4 Takımada 2014 de girmişim bi terketmedi kilolar heralde emekli olacağım burada E Emnis

Selam canım hoşgeldin evine
Gidip görmen iyi olmuş sevindim bende ben sosyal medya kullanmıyorm sadece burası var hayatımda :) TV de haberlerde de artık malum herşey sansürlü kime neye inanacağımızı şaşırdık umarım her yerde biterde rahat bir nefes alırız tat tuz kalmadı

Yarın sabah bildirim yaparken hem kilonu hemde mezuniyet kg ni eklerim canım

Umarım yakında düzelecek herşey kaptanım, doğa kendisini yenileyecektir
tamm sabah bildirim yapayım

Afiyet olsun misss gibi menü yufka nazarlık

Tebrikler kardelelen321

Bir gönüllünün sayfamızda olması ne mutlu teşekkür ederiz ordakilerin adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…