Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım bunu tablo yapsak daha kolay olmaz mı aldım ben listeyi yarın sabah bu günün menülerini kontrol ederim

Farkettimde çizelgemi değişmemişim hemen değiştireyim dimi A Anka
Ba ba ba ba havalara bak. Ben böyle mi yapıyorum yenince her yerden mi yazıyorum. Whatsapp durum falan yapıyorum yani en fazla
Aa öylemi afedersiniz☺hemen oraya gidiyorum
Hatun her yerden rakip bulmuş kendine
Ayyyy ne demek tabiki öylesin ama @Suzan Avci ile daha önce yarıştık ve yenilmiştim. Rövanş yapmam lazım o yüzden canım❤❤❤
Hımmmm iyi bakalım şeyse ben aradan çekilebilirim yani sıkıntı değil ..

Eki Görüntüle 2897624
geçen hafta kilom : 70.4

bu hfat :69.8

fark 600 gr

yeni hadefim :69.500
tebrikler eski ortim

ooo listedeyim

MuMu85 eliya @Sonsuz umut kızlar listeye girişiniz hayırlı olsun

M monarosaa mezuniyetin şimdiden hayırlı olsun ama bırakmıyoruz seniii takımda kal canım
Çok teşekkürler

Bencede canım haftaya telafi ederiz 1.lik bizim olsun inşallah
Ben elimden geleni yapicam

Mezuniyet balosu mu var
Tebrik ederim canımmm darısı başımıza inşallah
Evet canım beklerim tşkler inşallah kuzum en kısa zamanda gerçekleşsin
Kızlar herkesi tebrik ederim verilen kilolar için M monarosaa kuzum hayırlı olsun mezuniyetin sık sık uğra buralara
Tşkler canım gelirim tabi senin de geri dönüşün hayırlı olsun gitsin kilolar

Canım bunu tablo yapsak daha kolay olmaz mı aldım ben listeyi yarın sabah bu günün menülerini kontrol ederim
Teşekkür ederim canım
Nasıl istiyorsan öyle devam ettirebilirsin tablo da olur tabi mehfam yaparken tablo istememişti böylesi kolay gelmişti öylede devam etti :))

Şimdi baktım da başlığı hatalı koymuşum 30 temmuz- 5 Ağustos menüleri var o tabloda
Sen 06 - 12 Ağustos olarak devam ettirebilirsin

Nolduuu korktun muuu çekilmeyi düşündürdüm yanii

Kızlar hayırlı olsun listeye girişiniz..
Tşkler kaptanım tabikide gelirim herşey için çok çok teşekkür ederim çok sağolun
Sen sağol canım listeye girdiğin günden beri 1 gün olsun zor durumda bırakmadın bizi kilon hep kalıcı olsun hatta dahada insinn inşallah

Sen sağol canım listeye girdiğin günden beri 1 gün olsun zor durumda bırakmadın bizi kilon hep kalıcı olsun hatta dahada insinn inşallah
Kaptanım, moni kaptan 10.takım kaptanımıydı acaba? Geçen hafta o yapmış listeyi. Yani bu hafta bizdemi liste sırası?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…