Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sabah (11.00): 1 yumurtadan yumurta salatası, 20 gr lor peynir, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, çay

Ara: 120 gr yeşil üzüm

Aralarda bi yerde: 1 domates, 1 dilim tb ekmek :KK70: (Çok acıktım gözüm döndü, bununla toparlamaya çalıştım)

Akşam: 1 kepçe domates çorbası, 6 yk kıymalı ıspanak, üzerine yoğurt

Su: 2250 ml

Kaçamak: 1 parçacık çiğ yufka :KK70: (valla börek yapılmıştı. Börek yemek yerine yapılırken bir lokma attım ağzıma. Söylemeyebilirdim de ama saklamayacağım hehe)

E Emnis eliya eliya
O cig yufka olamamis 🤣🤣 o olmasa guzel menu 🤣🤣

kardelelen321 kardelelen321 tebrik ederiz canım ❤️❤️❤️❤️

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 738. ETAP En Büyük TÜRKİYE

TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. (13. TAKIM) ==> % 1,391
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif

2. (4. TAKIM) ==> %0,978
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif

3. (6. TAKIM) ==> %0,967
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

BİREYSEL DERECELER

1. Akrrep ==> % 3.313==> 13.TAKIM :nazar:

2. kardelelen321 kardelelen321 ==> %2,316 ==> 5.TAKIM :nazar:

3. sportie ==> %2,310==> 6. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

MuMu85 MuMu85 ==> % -0,260==> 5.takım

MuMu85 MuMu85 😬

Yazılacak 2 yer var 🙊 şaka bir yana kendini kötü hissetmene gerek yok uzun süreli izin dönüşü çoğu kişi bunu yaşayabiliyor geçen hafta kardelelen mesala girerken risk içindeydi olur yani 1 haftada alınan kg değil sonuçta ama yine prosedürler aşağıda 🤭

Thread 'Ben Nerede Hata Yaptım?' Cuma Zayıflama Yarışması - Ben Nerede Hata Yaptım?

Thread 'Yarışmacılarımızdan Sağlıklı Yemek Tarifleri' Cuma Zayıflama Yarışması - Yarışmacılarımızdan Sağlıklı Yemek Tarifleri

Kaptanım çok özür dilerim dünden beri yoktum. Dün atar topar Muğla’ya sürdüm. Evde sinirlerim bozuldu oturamadım. Bu sabahda Marmaris’e sürecektim burada gönüllüye ihtiyaç kalmadı dediler İzmir’e döndüm. Eve ancak girdim az önce. 2 gün boşuna yol gittim :/ olsun içim rahat etti, gidip görünce söndüğünü😊 lakin dolayısıyla tartı durumum yarın sabaha kaldı. Umarım yol şişkinliği iner yarın sabaha, hala regl de olamadım yine artı gelirim. Bir artı bir eksi fenalık geçirdim artık🙈 birde mezun üyelerin mezuniyet kilosunu eklemişsin bende benimkini buldum onuda eklersen her hafta görüp görüp utanırım 😂😂😂 50,4 ❤️ Takımada 2014 de girmişim bi terketmedi kilolar heralde emekli olacağım burada 😂😂😂 E Emnis

Kaptanım çok özür dilerim dünden beri yoktum. Dün atar topar Muğla’ya sürdüm. Evde sinirlerim bozuldu oturamadım. Bu sabahda Marmaris’e sürecektim burada gönüllüye ihtiyaç kalmadı dediler İzmir’e döndüm. Eve ancak girdim az önce. 2 gün boşuna yol gittim :/ olsun içim rahat etti, gidip görünce söndüğünü😊 lakin dolayısıyla tartı durumum yarın sabaha kaldı. Umarım yol şişkinliği iner yarın sabaha, hala regl de olamadım yine artı gelirim. Bir artı bir eksi fenalık geçirdim artık🙈 birde mezun üyelerin mezuniyet kilosunu eklemişsin bende benimkini buldum onuda eklersen her hafta görüp görüp utanırım 😂😂😂 50,4 ❤️ Takımada 2014 de girmişim bi terketmedi kilolar heralde emekli olacağım burada 😂😂😂 E Emnis
Selam canım hoşgeldin evine
Gidip görmen iyi olmuş sevindim bende 🤗 ben sosyal medya kullanmıyorm sadece burası var hayatımda :) TV de haberlerde de artık malum herşey sansürlü kime neye inanacağımızı şaşırdık umarım her yerde biterde rahat bir nefes alırız tat tuz kalmadı

Yarın sabah bildirim yaparken hem kilonu hemde mezuniyet kg ni eklerim canım 🤩

Selam canım hoşgeldin evine
Gidip görmen iyi olmuş sevindim bende 🤗 ben sosyal medya kullanmıyorm sadece burası var hayatımda :) TV de haberlerde de artık malum herşey sansürlü kime neye inanacağımızı şaşırdık umarım her yerde biterde rahat bir nefes alırız tat tuz kalmadı

Yarın sabah bildirim yaparken hem kilonu hemde mezuniyet kg ni eklerim canım 🤩
Umarım yakında düzelecek herşey kaptanım, doğa kendisini yenileyecektir ❤️
tamm sabah bildirim yapayım 🥰🔥🔥

Sabah (11.00): 1 yumurtadan yumurta salatası, 20 gr lor peynir, 5 yeşilzeytin, 25 gr tb ekmek, çay

Ara: 120 gr yeşil üzüm

Aralarda bi yerde: 1 domates, 1 dilim tb ekmek :KK70: (Çok acıktım gözüm döndü, bununla toparlamaya çalıştım)

Akşam: 1 kepçe domates çorbası, 6 yk kıymalı ıspanak, üzerine yoğurt

Su: 2250 ml

Kaçamak: 1 parçacık çiğ yufka :KK70: (valla börek yapılmıştı. Börek yemek yerine yapılırken bir lokma attım ağzıma. Söylemeyebilirdim de ama saklamayacağım hehe)

E Emnis eliya eliya
Afiyet olsun misss gibi menü 🤗 yufka nazarlık 😉

kardelelen321 kardelelen321 tebrik ederiz canım ❤️❤️❤️❤️

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 738. ETAP En Büyük TÜRKİYE

TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. (13. TAKIM) ==> % 1,391

2. (4. TAKIM) ==> %0,978

3. (6. TAKIM) ==> %0,967

BİREYSEL DERECELER

1. Akrrep ==> % 3.313==> 13.TAKIM :nazar:

2. kardelelen321 kardelelen321 ==> %2,316 ==> 5.TAKIM :nazar:

3. sportie ==> %2,310==> 6. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

MuMu85 MuMu85 ==> % -0,260==> 5.takım

Tebrikler kardelelen321 kardelelen321 👏👏👏

Bir gönüllünün sayfamızda olması ne mutlu 😊 teşekkür ederiz ordakilerin adına

X