Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kisa zamanda adapte olursun üzülme. Geri donusler biraz zorluyor yeniden baslamak gibi ama daha kolay cok yol katettin artilarin baslayinca hemen gidecek zaten sonrasinda ikinci mezuniyet yaparsin sen

Kaptancım ben mezun olmak istiyorum biraz ara verip Eylül ekim gibi dönmek iyi olacak benim için @Emnis

Geçmiş olsun kaptanım umarım ciddi bir şey değildir
Migrenim tuttu canım çok sağol

Tatlım mezun edelim bu cuma son bildirimle listeden çıkarabiliriz seni ama kilonu sabitlemek için bence bir süre daha menü yazmaya devam et :)

Emnisim kaptaniiim ay özlemişim yaa nasilsiiiinnutancima gelemiyorum ki hem kilo aldım hem diyet yapma ilhamım gelmedi
Selamm Aysuncummm
Kilo alınca buraya gelinir zaten niye utanıyorsun ben dahil zayıflayıpta geleni görmedim
Biz de seni özledik artılarına artı katmadan kafanı diyet yoluna sokkk gelll bence

Selam canım
Bende iyiyim sayılır bugün bir migren atağı tuttu ama genel olarak iyiym
Allah yardımcın olsun ve kolay gelsin tatlım kilonu koruyabiliyor musun oralarda

Emrede iyi canım anaokuluna başlatıyoruz bu sene kısmetse tabi vakalar eğitime izin verirse senin oğlun nasıl canım sağlık sıhhat yerinde inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…