Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

***5.Takım 736. & 737.Etap ***

monarosaa (77,1/74,4/2,7/%1,751) bayram sebebiyle etaplar birleştiği için yüzdesi 2 ye bölündü
matteroftime(54,65/ sabit
Yarımuhendis(56,2/55,5/0,7/%0,623) bayram sebebiyle etaplar birleştiği için yüzdesi 2 ye bölündü, izne ayrılmak istiyor
runib (71/70,4/0,6/%0,423) bayram sebebiyle etaplar birleştiği için yüzdesi 2 ye bölündü
furusan (62,75/ ) bildirimde bulunmadı.
kardelelen321 (82,2/99,30/+17,1/-%0,336) 82.2 kg ile 675.etapta izne ayrılan üye geri döndü ekstrem durum a/2

5.takim ortalaması:%0,410

Alt liste

eliya (84,2/83,5/0,7/%0,416) h.k:70 536.etapta 72,3 kg ile izne ayrılan üye geri döndü yüzdesi .... a bölündü. Ekstrem durum a/2
Ummhnisa (69,1/68,8/0,3/%0,217 ) İzinli üye
Lizozom (71,50/72,45/+0,95 )Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Sonsuz umut ( 72,90/73,7/ +0,8/-%1,097) Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
DeryaonDiet(77,80/77/0,8/%0,514) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Cagrihilal1 (69,30/68,80/0,5/%0,361) izinli üye
Samara96 ( )
Anka (77,9 ) 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (70/68,7/1,3/%0,929) 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü

Kollontai (55,7/55,2/0,5/%0,448) mezun üye
L O L ( 78,5 ) mezun üye 74 mezuniyet kg
hzlsel (77,4/ mezun üye 78,6 mezuniyet kilo

Kızlar yarın sınavımın ilk ayağı diğeri 15 gün sonra diğeri şans dileyin
Sonra aktif sporlarımla beraber aranızdayım inş
Başarılar canım ben Kpss ye girdiğimde ilk sınav beklediğim gibi geçmemişti ama alan sınavında bomba bir net yapmıştım inşallah senin iki sınavında çok güzel geçer
Ahh darısı başımıza.. Dolabımı komple yenilemek en büyük hayalim. Ben de çok sıkıldım çoook
Olur olur canım ben de yavaş yavaş yenilemeye başladım sen başladın şimdi diyete bırakma devam et meyvesini alacaksın benim başlangıç kilom senden daha fazlaydı önemli olan bırakmamak
İnşallah kaptancığım ya bir iki haftaya devam etmek için geleceğim son on kilomu da göndereceğim umarım

Amin canım İnş fedakarlık çektiğim sıkıntılar zor bir dönemdeyim İnş bu sene son olur ve atanırım tşkr ederim

İlkmat canım senin
Bu arada profiline baktım harikasın ya çok güzel kilo vermişsin ne kadar fark etmiş
Ben de Türkçe canım gk gy 68 eğitimden 63 yapmıştım alandan 45 yapmıştım beni kurtaran alan olmuştu sizin branşın ataması fena değil inşallah sen de güzel bir sonuç alırsın çok yıpratıcı bir süreç gerçekten bu son olur ve Allah emeklerini boşa çıkarmaz inşallah

Ay sağ ol canım ya böyle öncesi sonrası yapınca daha motive oluyorum

Ahh darısı başımıza.. Dolabımı komple yenilemek en büyük hayalim. Ben de çok sıkıldım çoook
İnşallah tatlım en kısa zamanda gerçekleşsin
Başarılar ortim dilerim gönlünce olsun kolayca istediğin gibi akıp geçsin

Eğitim ve alan çok iyimiş canım benim de sıkıntım alan bakalım koşmaya İnş olur

kesinlikle öyle ya baya motive edici bu azimle hedefine çabuk ulaşırsın bence bende zayıflarsam merak ediyorum nasıl olacağımı ya doğumdan dolayı göbeğimde biraz sarkma var zayıflarsam nasıl olcak bakalım

Göbek bende de var ama yakın zamanda hamilelik düşündüğüm için çok uğraşmadım canım ama o alt göbek gerçekten zor gidiyor spor ve korse faydalı olabilir termal tayt filan da kullanabilirsin muhakkak spor yap ama sporla çok fark ediyor ben de öyle ağır spor yapmadım yürüyüş ve Leslie ama sarkmam çok olmadı ki ben 40 kilo verdim senin kilon zaten az çok güzel sıkılaşır zayıflarsın sporla beraber

Canım kaptancığım. İyiym teşekkür ederim sen nasılsın. Valla ben hala yoğun bir şekilde ders çalışıyorum. Sosyal medyadan biraz uzak kalıyorum bölmemek için kendimi. Ama içime doğdu herhalde yazdığın. Giresim geldi memleketteyim hala. Sen ne alemlerdesin. Emrecik nasıl

Ayy İnş ya şu sarkma baya canımı sıkıyor ve hamilelikte kilo almadım pek doğumda da gitti hepsi son zamanlarda aldım bu kiloları
Hayırlısıyla atlatayım da şu sınavları evime geçince spor salonuna yazılmayı düşünüyorum
Sende hayırlısıyla allah nasip eder İnş anne olmak çok güzel bir şey

İnşallah canım ya kilo vermeye de bu yüzden karar vermiştim zaten hayırlısı
Günaydınlar

A Anka bugün ayın biri, başladık mı yeni düzen diyet ve spora

hzlsel canım öncesi sonrası fotoların bir harika
Sağ ol canımcım aynı kıyafet ama 4 sene fark var arada kendimi motive ediyorum böyle

Sağol kuzum inşallah o günler gelir bir an evvel
Bol şans canım. İnşallah istediğin gibi sonuçlanır.
İnşallah canım. Bırakmak yok, bu defa hedefe ulaşıcam.
İnşallah tatlım en kısa zamanda gerçekleşsin

Başarılar ortim dilerim gönlünce olsun kolayca istediğin gibi akıp geçsin
Amin canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…