Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben bu gün yine adapte olamadım 🥺

Sabah 1 poğaça
Azck kızartma

Öğlen
1 fincan dibek kahve
2 dilim cevizli sucuk

Akşam
6 kaşık güveç
3 4 kaşık pilav
Salata
Ayran

Ara
Çay yanında 2 3 püskivi

Su 2 olmadı

Yarın daha güzel olck inşaAllah menü 🥺

E Emnis
Kisa zamanda adapte olursun üzülme. Geri donusler biraz zorluyor yeniden baslamak gibi ama daha kolay cok yol katettin artilarin baslayinca hemen gidecek zaten sonrasinda ikinci mezuniyet yaparsin sen 👍👍

Kaptancım ben mezun olmak istiyorum biraz ara verip Eylül ekim gibi dönmek iyi olacak benim için 💕😘@Emnis

Geçmiş olsun kaptanım umarım ciddi bir şey değildir
Migrenim tuttu canım çok sağol ♥️

Tatlım mezun edelim bu cuma son bildirimle listeden çıkarabiliriz seni ama kilonu sabitlemek için bence bir süre daha menü yazmaya devam et 🤗 :)

Emnisim kaptaniiim ay özlemişim yaa nasilsiiiinn:KK19:utancima gelemiyorum ki hem kilo aldım hem diyet yapma ilhamım gelmedi 🙈
Selamm Aysuncummm 😍😍
Kilo alınca buraya gelinir zaten niye utanıyorsun ben dahil zayıflayıpta geleni görmedim👀🤗🤗
Biz de seni özledik artılarına artı katmadan kafanı diyet yoluna sokkk gelll bence🤩🤩🤩

Canım kaptancığım. İyiym teşekkür ederim sen nasılsın. Valla ben hala yoğun bir şekilde ders çalışıyorum. Sosyal medyadan biraz uzak kalıyorum bölmemek için kendimi. Ama içime doğdu herhalde yazdığın. Giresim geldi 😍 memleketteyim hala. Sen ne alemlerdesin. Emrecik nasıl 🥰
Selam canım 🤗🤗
Bende iyiyim sayılır bugün bir migren atağı tuttu ama genel olarak iyiym ☺️
Allah yardımcın olsun ve kolay gelsin tatlım kilonu koruyabiliyor musun oralarda 🙊😍

Emrede iyi canım anaokuluna başlatıyoruz bu sene kısmetse 🙊 tabi vakalar eğitime izin verirse 👀😔 senin oğlun nasıl canım sağlık sıhhat yerinde inşallah

X