Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

E Emnis bende izinden dönmek istiyorum ❤ listeye alabilirmisin beni ?
Selam canım izin kilonun altındasın aslında direk bugün alabilirim
Ama adaptasyon sorunu yaşama ihtimalin olur mu ?bundan sonra düzenli bildirim yapabilirsin değil mi
Gerçi bayramda yani bu cuma etap yok sonraki cuma etaplar birleşecek tmmdır diyorsan listeyi paylaşmıştım ama düzenleyeceğim

Ayyy öleceğim öleceğim yani hilal hariç mezun ve izne ayrılanlar listedekilerden daha iyi
Çok iiy canım bravo hiç bozma
Beni sanırım bu diyet kafası baya sıkmış burda hep beyaz ekmek yedim tabi abartmadan kola cips dondurma ne ararsan ama kafam rahat olunca gitmiş yine de inşallah izin dönüşü şöyle 67leri ucundan görebilsem

Ana takımdayım

Sağlık olsun ya olur arada elden birsey gelmez. Haftaya eminim herkes toparlar.

Beni sanırım bu diyet kafası baya sıkmış burda hep beyaz ekmek yedim tabi abartmadan kola cips dondurma ne ararsan ama kafam rahat olunca gitmiş yine de inşallah izin dönüşü şöyle 67leri ucundan görebilsem
Ay yok artık amaa sen daha yeme kuzum
Böyle zararlı karbonhidratlar bazı bünyelerde bir müddet kilo yapmıyor yapmıyor sonra birden zınk
Aynen bekliyorm seniii

Sağol canım. Uzun zaman oldu kötü etkiledim mi listeyi
Hayır hayır çok bölündüğü için sorun olmadı zaten dediğim gibi battı balık yan gitti canım kötü bir liste ile merhaba demiş oldun üzgünüm yani ekip hiç bu kadar kötü olmamıştı hatırlamıyorum bile

Günaydın kızlar
Geçen cuma 78
Bugün 77.1
Fark 0.9
Yüzde 1.15
Hedef 76

Geçen cuma : 56.2
Bu cuma : 56.2 sabitiimm bayramdan sonraki haftaya hedefim 55.5 olsun
E Emnis @runib

9 Temmuz: 55.15
16 Temmuz: 54.65
Fark: -500
Yüzde: 0.915%

Hedef: 54.40

E Emnis @Sonsuz umut

Geçen hafta 86.4
Güncel 84.2
Fark 2.2
Yüzde 2,546

E Emnis
@DeryaOnDiet

Zipzip- kaptanım şahane bildirimlerimiz ve biz

Bayramdan sonra herkes bomba gibi döner merak etme herkes üstündeki yağlardan kurtulmak için burda bu değişmez bir gerçek. Amaca ulaşmak için çalışacaz hep beraber.

Kaptanım 62.7 olmuştum ama burada tartılamadım maalesef. Doğru düzgün bir şey de yiyemedim ama. Şu hastane işleri beni biraz yıprattı. Buraya bile şimdi girebildim kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…